Organizasyonda Ekipmanlara Nasıl Ulaşabilirsiniz?

12.11.2020
Organizasyonda Ekipmanlara Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Organizasyonda ihtiyacınız olan ekipmanlara nasıl ulaşabilirsiniz; En özel günler, mutluluğa şahit olunacak dakikalar şüphesiz kalite güven veren organizasyon şirketleri tarafından gerçekleşmektedir. Düğün, nikâh, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, sevgililer günü gibi hayatta önem arz eden törenlerin en şekilde hazırlanması için organizasyon şirketleri en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Organizasyon için ekip süsleme malzemeleri masa sandalye kiralama ihtiyaçları organizasyon şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

İhtiyacınız Olabilecek Bazı Organizasyon Ve Sunulan Hizmetler

Gerçekleştirilen bütün davetlerde öncelikle hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti amaçlanmıştır. Davet sahiplerine 7/24 olacak şekilde ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Sunulan uygun fiyatlar ve kampanya seçenekleriyle en iyi hizmeti verebilmek adına çalışılmaktadır.

Organizasyonda Ekipmanlara Nasıl Ulaşabilirsiniz

Organizasyonda Ekipmanlara Nasıl Ulaşabilirsiniz

Açılış Organizasyonu Hizmeti

Birçok işletme ve mağaza açılış organizasyonuna ihtiyaç duymaktadır. Bu açıdan asıl önemli olan ise açılış organizasyonu sırasında hazırlanan konseptlerle  müşterinin ilgisini çekebilmektir. İşletmeyi müşteriye bağlamak için açılış organizasyonu mekân özelliklerine göre dizayn edilir.

İşletme dünyasına yeni giren restoran kafe ve mağaza sahipleri müşterilerde olumlu bir bakış açısı oluşturmak için mutlaka organizasyon şirketini yardımına ihtiyacı vardır.

Açılış Organizasyonunda Süsleme ve Fiyat

Mağaza ve restoran açılışlarında çok sık görülen benzeri süslemeler  mekânın yapısına dekoruna ve işletme sahibinin isteği üzerine yapılır. Bu arada amaç müşterilerin mekânı sıcak bulması ve eğlenmesidir. Süslemenin yanı sıra palyaço kiralanarak neşe ve keyifli dakikalar yaratılabilir.

Çeşitli konsept türleri ile düzenlenen organizasyon çeşitlerinde fiyatlar merak konusu olmaktadır. İsteğe göre balon çeşitleri sunulmakta ve bu çeşitlere göre fiyatlar değişkenlik gösterse de pahalı olmamaktadır. Balonlar mekanın sadece bir bölgesine değil geneline yayılarak görkemli bir görünüm sağlar. Balonların toplu alımlarında ise indirim uygulanabilir.

Sünnet Düğünü Organizasyon Hizmeti

İçinde bulunduğumuz toplumun eskiden beri süregelen sünnet işlemi gerek düğün şeklinde gerekse sade bir törenle gerçekleştirilmektedir. Aileler erkek çocuklarının bu mutlu anını paylaşmak için tüm sevenlerini ve sevdiklerini davet ederek bugünü paylaşmak isterler.

Sünnet düğünü organizasyonu çocuk sünnet olup yaklaşık olarak bir hafta sonra davet verilerek organizasyon gerçekleştirilir. Böylece çocuk hem eğlenecek durumda olur hem de davetin tadını çıkarır.

Sünnet düğünü organizasyonu planlanırken önce sünnet düğünün yapılacağı mekân belirlenir. Sonrasında ise mekânda sahne düzeni, sünnet çocuğunun köşesi, davetlilerinin oturacağı yer ve masa ile sandalye süslemeleri yapılır. İsteğe bağlı olarak palyaço ayarlanır ve palyaçoların nerede duracağı belirlenir ve çocuklar keyifli anlar yaşar.

Ailelerin isteğine bağlı olarak davetiye basım işlemi yapılmakta ve mevlit düzenlenmektedir. Sünnet düğünü için ortalama bir saat belirlenir ve bu süre içinde yeme içme servisi ekstra eğlenceler gerçekleştirilir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Diğer Hizmetler

Sünnet düğünü organizasyonu planladıktan sonra bazı ekstra istekler olmaktadır. Bunlar içinde en iyi ekip ve  ekipmanlarla davet eşsiz bir hale getirilmektedir. Sünnet düğünün şüphesiz en önemli kısmı sünnet çocuğunun giriş kısmı ve taht bölümüdür. Bu kısım dilenirse eski geleneklerimizi andıracak şekilde mehter takımı ile gerçekleştirilir. Ardından fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. İsteğe özel taht tasarlanabilir.

Süsleme aşamasında ise yine isteğe uygun bir şekilde konsept kullanılabileceği gibi hazır konseptler de kullanılarak mekân şık bir görünüme getirebilir. Sünnet düğünü eğlence kısmı hem çocuklara hem de yetişkinlere özel olacak şekilde ayarlanmaktadır. Müzik ev eğlence platformları özel istekler doğrultusunda ayarlanmaktadır.

Masa ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Özel günlerde düzenlenen davetlerin kişi sayısı çoğunlukla belli olmamaktadır. Çok fazla kalabalık olması halinde organizasyon şirketleri ile anlaşılarak belli sayı dâhilinde masa ve sandalye kiralama işlemi gerçekleşmektedir. Bütçe belirlendikten sonra davetin olacağı gün ve saat belirtilerek isteğe bağlı olarak kiralan masa ve sandalyeler müşteri tarafından da getirilebilir.

Davetlilerin rahatını düşünmek önemli olmaktadır ve bu yüzden bir masada kaç kişi oturacak bu sayı belirlenmelidir. Yemek ve içecek servislerinde kolaylığın sağlanacağı şekilde olmalıdır. Masa ve sandalye kiralama işleminde masanın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Davetli sayısından fazla masa ve sandalye kiralamak maliyeti arttırır. Kiralanacak olan masa ve sandalyeler müşteri tarafından alınması tavsiye edilir ve böylece fiyat konusunda indirim şansı yakalanabilir. Kiralanan masa ve sandalyelerde kırık ya da eksik parça olmamasına dikkat edilmelidir. Davet bitiminde eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: