Süsleme Hizmetleri Fiyatları

01.02.2020
Süsleme Hizmetleri Fiyatları

Süsleme Hizmetleri Fiyatları

Süsleme Hizmetleri Fiyatları

Süsleme Hizmetleri Fiyatları; Her geçen gün daha da gelişme gösteren bir alan olan süsleme hizmetleri alanı herkes tarafından özel günlerde tercih edilen bir sektördür. Doğum günlerinde, sünnet törenlerinde, evlilik tekliflerinde, otel odası etkinliklerinde, yat ve tekne süslemelerinde, özel davet mekânları süslemelerinde, özel akşam yemekleri için restoran süslemelerinde, sevgililer gününde, anneler gününde, babalar gününde ve öğretmenler gününde ihtiyaç duyulan alanları süslemek için süsleme hizmetleri fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

 Büyük bir organizasyon ekibi ve seçilen yüksek kaliteli süsleme malzemeleri ise tüm özel günler çok daha özel bir gün haline geliyor. Firmanın özel olarak seçtiği dekor ve süsleme ürünleri sayesinde özel günlerinizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Özellikle de sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğinizde renkli ve çeşitli dekor ürünlerine firmayla birlikte siz de karar verebilirsiniz.

⇒ Süsleme Hizmetleri Fiyatları Nedir?

Mekânları ve organize edilmesi gereken her yeri kolaylıkla organize eden süsleme hizmetleri fiyatları da son derece uygundur. Firma ile anlaşma yapmanız yeterlidir. Yapılması gereken diğer tüm kısımlar firmaya aittir. Hangi özel günde neresi süslenecekse, tüm detaylar en dikkatli şekilde ele alınır ve her yer detaylı bir şekilde güne özel bir şekilde süslenir ve organize edilir.

 Evlenme teklifi edeceğiniz zaman ya da yıl dönümünü kutlayacağınız zaman daha çok kırmızı güller, kırmızı balonlar, baş harflerinden oluşan çift uçan balonları, masa örtüleri ve biblolar tamamen konuya uygun şekilde tercih edilir. Otel odası süslemelerinde ise gül yaprakları ve kandil lambaları gibi çok özel ürünlerin kullanımına yer verilir. Tamamen romantik bir ortam oluşturulması sağlanır ve özellikle de çiftlere özel fotoğraflar odanın en uygun köşelerine asılır. İstenen konseptler ve renkler sayesinde sürprizler de daha anlamlı hale gelir.

Yat ve tekne süslemelerinde ise tekne girişlerinden itibaren süslemeler başlar ve uçan balonlardan keçe süslerine kadar her şey kullanılır. 14 Şubat Sevgililer Gününe özel hazırlanan organizelerde ve süsleme hizmetlerinde ise romantik konseptlere yer veriliyor. Detaylı bir şekilde süslemeler yapılıyor. Günün anlam ve önemini anlatan dekoratif objelere de mekânda özel bir şekilde yer veriliyor. Aynı zamanda bu dekoratif objeler son derece simetrik bir şekilde alana yerleştirilir.

Dış mekan süslemelerinde ise kumsal konseptleri, sahil konseptleri ya da orman konseptleri gibi çeşitliliklere de yer veriliyor. Tamamen doğal ve hoş görünen bu süslemeler ve dekoratif ürünler sayesinde sürpriz yapılan kişiler de bir hayli memnun kalıyor. Restoran ve özel akşam yemeği süslemelerinde ise yine müşterilerin istek ve ihtiyaçları öncelikli olarak göz önünde bulunduruluyor. Bu organize için toplanan ekip mumlar, çiçek buketleri ve şamdanlar gibi lüks ve şık dekoratif objeler kullanmaya özen gösteriyor.

⇒ Süsleme Hizmeti Nasıl Alınır?

Her geçen gün gelişen süsleme hizmetleri fiyatları da cebinizi hiçbir şekilde yakmıyor. Tamamen bütçenize uygun içeriklerden ve dekoratif tekniklerinden oluşan bu süsleme hizmetlerine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sürpriz yapmak istediğiniz zaman sürprizlerin çok daha anlamlı olması ve sürprizin gerçekleşeceği alanların daha gösterişli olması için bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firmaların numaralarından erişim sağlayarak anlaşma yapabilir ve hangi özel gün için nasıl bir organize istediğinize dair detaylı bilgilendirme yaparak fiyat bilgisi de kolaylıkla alabilirsiniz. Ödemeler tıpkı bir kiralama şekline benzer. Organize yapılmadan önce bir miktar kaparo ödemesi yapabilirsiniz, kalan tüm ödemeyi ise organize tamamlandıktan ve kullanıldıktan sonra yapabilirsiniz.

⇒ Süsleme Hizmetleri Ne Zaman Verilir?

Her özel günde ve normal günlerde, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre süsleme hizmetleri verilir. Hiçbir ayrım yapmaksızın tüm özel günlerde ve kendinize ait süsleme gerektiğini düşündüğünüz anlar ve mekânlar için süsleme hizmeti alabilirsiniz. Bu süsleme hizmetleri sayesinde sevdiklerinizi çok daha mutlu edebilirsiniz. Böylece en acil durumlarda ve süsleme ve organize yapmaya vaktiniz olmadığında da imdadınıza dekor ve süsleme ekibi yetişir. Böylece hem ekonomik şekilde hem de kaliteli ve profesyonel bir şekilde süslemeye imkân tanımış olursunuz.

Bütçeniz için en uygun dekoratif hizmetleri paketlerini tercih edebilir ve bütçenizi aşmak zorunda olmadan sürprizlerinizi içten ve gösterişli bir şekilde yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi de daha fazla memnun edebilirsiniz.

Süslemeler, organizasyonların en dikkat çekici özelliklerinden birisidir. Sıradan bir mekan, şık ve kaliteli bir süsleme hizmeti ile oldukça dikkat ve ilgi çekici bir mekana dönüşebilir. İster düğün organizasyonlarında olsun ister açılış organizasyonlarında olsun, süsleme sanatıyla organizasyon alanlarınızı bir masal ülkesine çevirmek sizin elinizde.

Süsleme hizmetlerinde, kaliteli ürün ve profesyonel tasarım çok büyük fark yaratır. Firmamız, her türlü organizasyonlarınızda sizler için eşsiz süsleme seçenekleri sunuyor. Bu hizmetlerimizden bazılarını sizler için listeledik.

 • Açılış Organizasyonu Süsleme Hizmetleri: İş yeri, AVM, dükkan, sergi vb. açılışlarınız için dikkat çekici süsleme hizmetleri sunuyoruz. Açılış kokteyli süslemeleri. Balon süsleme, papatya balonlar, kalp balonlar, balondan zincir ve kapı kemeri. İsim yazma, fiyonk ve farklı balon süslemeleri. Açılışlar için bayrak, balon, flama, tül ve kumaş süslemeleri.
 • Düğün Organizasyonu Süsleme Hizmetleri: Düğün organizasyonlarında gelin masası ve nikah masası süsleme, gelin yolu süsleme, masa ve sandalye süslemeleri. Masa üstlerinde çiçek süslemeleri. Boncuk, pul vb. materyal ile şamdan, supla gibi masa süslemeleri. Tül ve kumaşlarla sandalyelerin süslenmesi.
 • Sünnet Düğünü Organizasyonu Süsleme Hizmetleri: Sünnet düğünü organizasyonları için sünnet süslemeleri. Mekanın balon süslemeleri. Sünnet tahtının ve yatağının süslenmesi, Masa ve sandalye süsleme, sünnet tahtı ve sünnet yatağı süsleme, sünnet çocuğunun ismi olan balonlar.
 • Balon Süsleme Hizmetleri: Uçan balon süslemesi. Organizasyonlar için zincir balon süslemeleri. Kapı kemeri. Baskılı reklam balonları. Balondan isim yazma, fiyonk balon, balon nazar boncuğu, kalp balonlar. İstenilen renk ve konseptlerde balon süslemeleri.
 • Mezuniyet Süsleme Hizmetleri: Mezuniyet töreni ve mezuniyet balosu için alan süslemeleri.
 • Doğum Günü Süsleme Hizmetleri: Doğum günü kutlamasının yapılacağı alanın balon, tül ve kumaşlarla süslenmesi. Doğum günü masasının süslenmesi.
 • Yılbaşı Süsleme Hizmetleri: İç ve dış mekanlar için yılbaşı süslemeleri. Yılbaşı süsleri,çam ağacı, kar taneleri, led ışıklar, ışıklı süsler vb. ile yapılan süslemeler.
 • Fuar Alanı Süsleme Hizmetleri: Fuar alanları için flama, bayrak, balon, kumaş, tül, uçan balon süslemeleri. Zeplin uygulamaları, jumbo balonlar ve baskılı reklam balonları.
 • Piknik Süsleme Hizmetleri: Piknik etkinliklerinizi yapacağınız alanların eğlenceli ve renkli konseptlerle süslenmesi.
 • Kokteyl Süslemeleri: Kokteyl alanlarınız için kokteyl masası süslemeleri. Kokteyl alanı süslemeleri.
 • Diğer Süslemeler: Masa sandalye süslemeleri, ışıklı süslemeler, tül ve kumaş süslemeleri, çiçek süslemeleri.

Süsleme Hizmetleri Fiyatları

Doğum günü süsleri. ..... TL - ..... TL
Detaylar için iletişime geçiniz
Yılbaşı süslemeleri. ..... TL
Detaylar için iletişime geçiniz
Masa sandalye süsleme. - ..... TL
Detaylar için iletişime geçiniz
Nikah masası süsleme. ..... TL - 5..... TL
Detaylar için iletişime geçiniz

Bunlara ek olarak yaptığımız diğer hizmetler;

 • Düğün Süslemeleri
 • Sünnet düğünü organizasyonu süslemeleri
 • Açılış organizasyonu süslemeleri
 • Balon süsleme
 • Davet süslemeleri
 • Gelin yolu süsleme
 • Piknik süslemeleri
 • Parti süslemeleri
 • Sevgililer günü süslemeleri
 • Mağaza süslemeleri
 • Tül ve kumaş süsleme
 • Işık süsleme
 • Çiçek süsleme

Süsleme hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye https://www.vadiorganizasyon.com/susleme-hizmetleri/ yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: