Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sünnet düğünü, nikah, fuar, mağaza açılışı, doğum günü etkinliği, evlilik, konser, mezuniyet töreni gibi her türlü etkinlik ve düzenlediğiniz organizasyonlarda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için firmamız görev yapmaktadır. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak organizasyon belirtilen durumlara göre şekillenmektedir. Organizasyonlar, müşterilerin bütçesine göre en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Vadi Organizasyon olarak çıktığımız bu yolda müşterilerimizin fikirlerini önemsedik ve en kaliteli hizmeti vermek için emek harcadık. Organizasyon düzenleyecek her müşterinin bütçesine uygun en iyi hizmeti vermek için kolları sıvadık. Dünyadaki yenilikleri takip edip en güncel modayı uygulayan ve sizin isteğinize göre şekillendiren Vadi Organizasyon, kaliteli ve uygun hizmet sunmaya her zaman devam edecek.

Vadi Organizasyon, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmakta olup birçok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Vermiş olduğu hizmetler arasında düğün, nikah, kına, islami düğün, sünnet düğünü, mağaza açılışı, mezuniyet töreni, doğum günü, yılbaşı, nişan, sevgililer günü gibi birçok organizasyon hizmeti verirken bu organizasyonların içerisinde balon süsleme, catering hizmeti, çeşitli sokak sanatçıları, uçan balon hizmeti, şişme oyun parkı, çeşitli ikram masaları, trio ekibi, masa ve sandalye süsleme, müzisyen kiralama gibi birçok hizmeti de sizlere sunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Geçmişten gelen tecrübemizi yeniliklerle birleştirip, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek organizasyon sektöründe güvenilir ve tercih edilen firma olma özelliğimizi başarıyla sürdürmek.

Vadi Organizasyon olarak vizyonumuz müşterilere kaliteli ve ekonomik fiyatlı hizmetler vermektir. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığında onlardan görüşlerini alırız ve hizmetimizi daha iyi hale getiririz. Bu da Vadi Organizasyon olarak organizasyon firmamızın daha iyi gelişmesine sebep olacaktır ve bununla birlikte müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve diğer müşterilere önermesi için güzel bir sebep olacaktır.

Misyonumuz

Tüm organizasyonları, sizlerin ve davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutarak istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda düzenleyip; değerli müşterilerimize bütçeleri dahilinde en kaliteli hizmeti ulaştırmak.

Vadi Organizasyon olarak misyonumuz öncelikli olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bununla birlikte müşterilerimizin fikirlerini alarak hizmetlerimizi daha iyi hale getirmeye çalışmak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin yanı sıra kaliteli malzemeler kullanarak müşterilere kalite farkını yaşatmak istiyoruz. Firmamızın diğer hedefleri ise bu alanda en iyi hizmeti sunmanın dışında bununla beraber en yeni teknolojileri kullanmaktır. Geleceğin teknolojilerini firmamıza ekleyerek size daha özel günler yaşatmak istiyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ile bu işin üstesinden geleceğimize eminiz.

  Vadi Organizasyon ekibi olarak başarı ve müşteri memnuniyetinin maddi getirinin ilk adımı olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle; Başarının planlı ve prensipli bir çalışma sürecinden geçtiğine, Müşteri memnuniyetinin ise işinizişimiz olarak görmekten geçtiğine inanıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: