Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

23.09.2020
Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları; Organizasyonların olmazsa olmazı masa ve sandalyelerdir. Organizasyonumuza davet edeceğimiz misafirlerimizi en iyi şeklide ağırlamak isteriz. Organizasyonlar en az 1,2 saat sürdüğü için gelen misafirlerimiz organizasyonda bir süreden sonra oturma isteği duyacaktır. Organizasyon sahibi olarak onları en şık masalarda ağırlamak isteriz. Organizasyon şirketleri renk ve model çeşitliliğiyle bize en iyi hizmeti vermektedir.

Masa ve sandalyeler zengin model yelpazesine sahip olduğu için tarzınıza uğun modeli çok rahatlıkla bulabileceksinizdir. Fiyatlara bakıldığında masa sandalye kiralama fiyatlarının farklılık gösterdiğini fark edeceksinizdir. Bunun sebebi fiyatların modelden modele değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Her organizasyon sahibinin bütçesine göre masa ve sandalye bulunmaktadır. İstediğiniz tarzda bütçenize uygun masa ve sandalyeler kiralayabilirsiniz. Fiyatları etkileyen diğer bir etken ise adet sayısıdır bazı organizasyon firmaları belirledikleri bir sayı üzerinden fazla adet sandalye siparişi verdiğinizde sandalye ve masalarda adet fiyatına indirime girmektedir.

Neden Masa ve Sandalye Kiralamalıyız?

Hangi Açılış Törenlerimizin olmazsa olmazı masa ve sandalyeler demiştik. İşletmenizin açılış töreninde, düğününüzün organizasyonunda, kına gecenizde, sünnet düğünü organizasyon için yapılan alanda müşterileriniz ve misafirleriniz belli bir süreden sonra ayakta durmaktan yorulacak ve sıkılacaktır bu yüzdende oturma ihtiyacı isteyecektir. Böyle bir durumda ortada masa ve sandalye görmemesi hem size eksi bir puan katacaktır hem de misafirlerinizin açılıştan erken ayrılmasına neden olacaktır.

Kiralama sebeplerinden biride açılış organizasyonu yaptığınız ekipmanları bir daha kullanma gereksinimi duymayacağınız için satın almak yerine kiralamanız daha doğru olacaktır. Renk ve çeşitlilik sunan masa sandalye kiralama firmaları arasından seçim yaparak sizde istediğiniz tarzdaki ekipmanları temin edebilirsiniz. Masa ve sandalyelerin satış fiyat maliyeti yüksek olduğundan dolayı ekonomik açından en uygun olan kiralamaktır.

Satın aldığınızı var sayarsak işletmenin açılışında yapmış olduğunuz maliyetlerin üzerine birde sandalye ve masa satın alarak maliyetinizi kat ve kat daha da arttırmaktadır. Satın alınan açılış organizasyonuna has olan masa ve sandalyeleri başka bir organizasyonda kullanmanız pek mümkün olmayacaktır. Örneğin düğün organizasyonunuzda kullandığınız ve satın aldığınız gelin masasını açılış organizasyonu için kullanmanız mümkün değildir. . Her masa ve sandalye bulunduğu organizasyona göre değişiklik göstermektedir.

 Masa ve Sandalye Hangi Organizasyonlarda Kiralanabilir?

Organizasyon hizmetiyle misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunabilmek için organizasyon firmalarıyla anlaşırız. Merak ettiğiniz sorulardan biride her organizasyon için bu hizmetten yararlana biliyor muyuz? Organizasyon şirketleri her organizasyona masa ve sandalye kiralayabiliyorlar. Ellerindeki birçok renk ve model kataloğu ile size en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar. Düğün, nişan, parti, açılış, kına, alış veriş merkezi açılışı, fuar organizasyonları, önemli toplantılar, mezuniyet törenleri ve buna benzer birçok organizasyon için organizasyon firmaları hizmet vermektedir. Her işi uzmanına bırakmak gerektiği gibi organizasyonlarınız içinde organizasyon firmalarından yardım almanız gereklidir.

Masa ve Sandalye Çeşitleri Nelerdir?

Her organizasyon kendi bünyesinde farklı dekor ekipmanlarına sahiptir. Genellikle organizasyonun konusuna göre sandalye ve masa modelleri değişiklik göstermektedir. İşte bir kaç sandalye ve masa çeşitleri;

Plastik Sandalyeler; Plastik sandalyeler her organizasyona uyum sağlayan sandalye çeşitleridir. Kollu ve kolsuz olarak 2 ye ayrılır. Genellikle ve çoğunlukla renkleri beyazdır. Bu sayede istediğiniz renk sandalye örtüsü ve tüllerle süslemeniz de kolay olmuş olacaktır. Düğün, konser, sünnet düğünü ve parti organizasyonlarında en çok kullanılan sandalye modelidir.

Tiffany Sandalyeler; Tiffany Sandalyeler dokusundan dolayı plastik sandalyeye göre fiyatı biraz daha fazla ve kalitesi daha iyidir. Bu model sandalyelerde kendi arasında renk ve modellere ayrılırlar. Tiffany Sandalyeler plastik sandalyelere göre renk çeşidi fazladır. Bu tarz sandalyeler minderle kullanıma uygundur. Düğünlerde en çok tercih edilen modellerinden biridir. Zengin duruşuyla düğününüzü görsel olarak daha kaliteli gösterecektir.

Tahtlar; Tahtlar son dönemlerde düğün ve kına organizasyonlarında en çok kullanılan dekor ekipmanlarından biri olmuştur Gelin ve damatlar kendilerini daha özel kılmak ve daha zengin bir hava katmak için düğün ve kına organizasyonlarında en çok tercih edilen modellerdendir. Tahtlar da kendi arasında farklı renk ve modellere sahiptir. Her kesimin zevkine ve bütçesine göre uygun taht çeşidi bulabilirler. Masa ve sandalye kiralayan firmalardan bu tahtları çok rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Masa sandalye kiralama hizmetlerinin yanı sıra, masa sandalye süsleme hizmetleri de veren firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Masa kiralama (10 kişilik yuvarlak masa ve örtüsü) - 30 TL
10 Kişilik yuvarlak banket masa.
Dikdörtgen masa kiralama (6 kişilik) - 40 TL
180x80 cm ölçülerinde 6 kişilik dikdörtgen masa.
Tiffany sandalye kiralama (minderli) - 5 TL
Çeşitli renklerde tiffany sandalye.
Sandalye kiralama (kolsuz plastik sandalye) - 3TL
Kolsuz, sağlam plastik sandalye.
Lake sandalye kiralama (minderli) - 5 TL
Beyaz lake, ahşap sandalye.
Kokteyl masası kiralama - 35 TL
Bistro masalar süslenmiş.
Servis masası kiralama - 40 TL
Dikdörtgen servis masaları.
Nikah masası kiralama - 600 TL
Deri nikah masası, çiçeği, şahitler ve nikah memuru için puflar, gelin damat sandalyeleri.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: