Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Organizasyonlarda en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlardan arasında masa ve sandalyeler yer almaktadır. Tüm kalabalık organizasyonlarda çok sayıda masa ve sandalyeye ihtiyaç duyulmaktadır. Ve organizasyon sahipleri, ihtiyaç duyulan bu masa sandalyeleri kiralamayı tercih etmektedir.

Firmamız üstlendiği organizasyonlarda, tüm ekipman teminini üstlendiği gibi masa ve sandalye teminini de üstlenmektedir. Bunun yanı sıra, dileyen müşterilerimiz için masa sandalye kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

İstanbul’un her yerine organizasyonlarınız için masa sandalye kiralama hizmeti sunuyoruz. Düğün, kına, nişan, kokteyl, açılış, doğum günü, piknik vb. gibi tüm özel gün organizasyonlarınız için uygun fiyata masa sandalye kiralayabilirsiniz.

Farklı masa ve sandalye seçenekleri farklı fiyat seçenekleriyle sizlere sunulmuştur. Böylece zevkinize ve konseptinize uygun olan masa ve sandalyeleri seçebileceğiniz gibi; bütçenize uygun seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Birinci kalite ve sıfır ürün temizliğinde bulunan tiffany sandalyeleri tercih edebileceğiniz gibi, daha uygun fiyata sahip olan kolsuz plastik sandalyeleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca davetli masalarında dikdörtgen ve yuvarlak masa seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Şık ve estetik tasarımıyla gelin ve nikah masalarını da yine firmamızdan kiralayabilirsiniz. Servis masaları, kokteyl masaları, davetli masaları kiralama hizmetlerimizden tüm organizasyonlarınız için faydalanabilirsiniz.

Masa sandalye kiralama hizmetlerinin yanı sıra, masa sandalye süsleme hizmetleri de veren firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Masa kiralama (10 kişilik yuvarlak masa ve örtüsü) - 30 TL
10 Kişilik yuvarlak banket masa.
Dikdörtgen masa kiralama (6 kişilik) - 40 TL
180x80 cm ölçülerinde 6 kişilik dikdörtgen masa.
Tiffany sandalye kiralama (minderli) - 5 TL
Çeşitli renklerde tiffany sandalye.
Sandalye kiralama (kolsuz plastik sandalye) - 3TL
Kolsuz, sağlam plastik sandalye.
Lake sandalye kiralama (minderli) - 5 TL
Beyaz lake, ahşap sandalye.
Kokteyl masası kiralama - 35 TL
Bistro masalar süslenmiş.
Servis masası kiralama - 40 TL
Dikdörtgen servis masaları.
Nikah masası kiralama - 600 TL
Deri nikah masası, çiçeği, şahitler ve nikah memuru için puflar, gelin damat sandalyeleri.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: