Düğün Organizasyonu

31.01.2020
Düğün Organizasyonu FİYATLARI

Düğün Organizasyonu Resimleri

Muhteşem Düğün Organizasyonları

Düğünler, evlenen çiftler için vazgeçilmez bir eğlence ortamıdır. Düğünler, nikahtan sonra yapılan ve genellikle gelin ve damadın birlikteliğinin başlangıcından önceki son aşamadır. Ebeveynler, eski zamanlardan beri evlenen çocukları için düğünler yaparak çocuklarının daha güzel bir hayat sürmesini sağlamıştır. Düğün yapmak kadar düğün alanını iyi belirlemek ve güzel organize etmekte önemlidir. Bu konuda kaliteli ve profesyonel düğün firmalarını seçeriz. Peki düğün organizasyonu hizmetlerimiz nelerdir? Nasıl yapıyoruz? Kimlere hitap ediyoruz?

Düğün organizasyonu, gelin ve damadın evlendikten sonra tam olarak birlikteliklerine başlamadan önceki son durağıdır. Bundan dolayı bu gece ne kadar güzel olursa gelin ve damat ile ailesi için bir o kadar güzel ve mutluluk dolu geçecektir. Bundan dolayı seçtiğiniz firmaya dikkat etmelisiniz.

Düğün organizasyonu için uygun bir düğün salonu ararken fiyatına da dikkat edersiniz. Fiyatı da sizin bütçenizi aşmayacak şekilde olmalıdır. Bundan dolayı ister zengin ister düşük gelirli olun, bu bizim için bir sorun değildir. Her bütçeye uygun şekilde paketlerimiz mevcuttur.

Düğün organizasyonunda sizlere birçok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerden bazıları nikah masası kiralama, nikah masası süsleme, gelin yolu kiralama, gelin yolu süsleme, masa ve sandalye kiralama, masa ve sandalye süsleme, çiçek uygulamaları, fotoğraf ve video çekimi, Led ekran kurulumu ve yemek hizmetidir. Firmamız olarak sizlere verdiğimiz tüm hizmetleri detaylıca anlatmak isteriz.

Nikah Masası Kiralama ve Süsleme

Nikah masası, gelin ve damadın düğün boyunca yer edindiği bir alan. Nikah masası, diğer masalara göre daha dikkat çekici ve güzel görünmelidir. Bundan dolayı düğününüz için nikah masası kiralayabilir ve güzel bir süsleme tercih edebilirsiniz.

Gelin Yolu Kiralama ve Süsleme

Düğün Organizasyonu Alanı

Düğün Organizasyonu Alanı

Gelin yolu, gelin ve damadın düğün salonuna girerken daha gösterişli ve güzel bir yerden geçmesini sağlar. Kırmızı halı üzerinde devam eden bu olay, kenarlardaki süslemeler ile gelin yolunun daha güzel bir tasarıma sahip olmasını sağlar. Gelin yolu uygulamasında canlı çiçekli gelin yolu, ferforje gelin yolu, cam ışıklı gelin yolu gibi birçok gelin yolu türü mevcuttur. İstediğinizi seçerek mekanın daha farklı bir atmosferde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme

Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Düzenleme

Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Düzenleme

Düğün salonlarının olmazsa olmazları konukların oturmaları için masa ve sandalyelerdir. Eğer bir düğün salonunda masa ve sandalye olmazsa gelin ve damadın bu mutlu gününde gelen konuklar ayakta durmak zorunda kalırlar. İster yuvarlak, ister kare, ister dikdörtgen olsun her ihtiyacınıza uygun masalarımız bulunmaktadır. Masaların çevresinde gerekli sayıda sandalyeler sıralanır. Eğer isterseniz uzun masalar eklenir ve konuklar ayakta durur. Eğer bunlar yetmez diyorsanız masa ve sandalye süsleme hizmetimizi de alabilir, masa ve sandalyelerin daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Masa Üstü Çiçek Uygulaması

Masa ve sandalyeleri hazırladınız. Peki masa üstü çiçek uygulamasını da denemek ister misiniz? Masa üstü çiçek uygulaması, masanın daha güzel gözükmesini sağlayan bir hizmettir. İster canlı ister yapay olsun her türlü çiçek düzenlemesi yapılır. Şamdanlı, fanuslu, led ışıklı, vazolu, mumlu ve benzeri malzemeler eklenip masanın daha güzel görünmesi sağlanır.

Personel İhtiyacı

Düğün organizasyonu sırasında çeşitli personeller lazım olabilir. Bu konuda sizlere personel hizmeti sunuyoruz. Düğüne gelen konukları karşılama hostesleri, yiyecek dağıtan garsonlar, servis personelleri gibi birçok personel ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Düğün Fotoğraf ve Video Çekimi

Düğün Organizasyonundan Bir Görüntü

Düğün Organizasyonundan Bir Görüntü

Bir düğün organizasyonunda olmazsa olmazlardan birisi de düğün kameramanıdır. Yüksek çözünürlüklü çekilen video ve fotoğraflar, sizlere tarafımızdan düzenlenerek sunulmaktadır. Bu sayede düğün anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Eğlenceli Gösteriler

Düğüne gelip sadece yemek yemek ve oynamak olmaz değil mi? Birazda eğlenmek gereklidir. Bunun için sizlere bazı gösteriler için hizmetler sunuyoruz. Volkan, konfeti, ışık gösterileri, havai fişek, lazer gibi çeşitli hizmetlerimize başvurabilir, anınızı daha fazla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sahne ve Işık Sistemleri Kiralama

Eğer isterseniz düğün organizasyonunuz için sahne ve ışık sistemlerini kuruyoruz. Sahnenizin daha kaliteli ve daha coşkulu görünmesini istiyorsanız bu hizmeti kiralayabilirsiniz.

Led Ekran Kurulumu

Düğün organizasyonlarında yapılacak bir diğer etkinlik ise led ekran üzerinden gelin ve damadın çektirdiği fotoğrafları veya kameramanın çektiği videoyu yansıtmaktır. Eğer düğün salonunda farklı bir hava katmak istiyorsanız led ekran kiralayabilirsiniz ve güzel bir sunuma şahit olabilirsiniz.

Catering, Supla ve Şamdan Kiralama Hizmeti

Gelen konuklar için yemek dağıtımı yapabilirsiniz. Bu hizmet ile tabak, çatal, servis arabası, kadeh gibi çeşitli ekipmanları kiralayabilirsiniz. Bunun dışında çeşitli renklerde ve farklı modellerde bulunan supla ve çeşitli şekillere sahip şamdan kiralayabilirsiniz.

Orkestra Temini

Düğünlerin olmazsa olmazlarından bir diğeri ise orkestradır. Düğünde müzik çalmazsa düğünün genel olarak bir anlamı kalmaz. Bundan dolayı çoğu düğünlerde orkestra bulunmaktadır. Orkestra ve müzisyen tutarak düğününüzün daha canlı ve güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

DJ ve Ses Sistemi Hizmeti

Konuklarınızı kaliteli bir ses sistemi ile karşılamak isteyebilirsiniz. Bununla beraber profesyonel bir DJ olsa nasıl olurdu? Eğer böyle bir planınız var ise DJ hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trio Ekibi

Düğününüze gelen konuklara ilginç bir karşılama yapabilirsiniz. Trio ekibi, düğünün başında katılan üçlü bir orkestra grubudur. Çeşitli parçalar çalarak ortamı ve düğünün havasını canlandırmak için görev yapar. Trio ekibi kiralayarak düğün başlangıcında çeşitli gösteriler ile anı neşelendirebilir, konuklar için anın daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: