Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

18.06.2024
Sünnet Düğünü Organizasyon Hizmetlerimiz

Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları, erkek çocuk sahibi ailelerin gündeminde yer alan konulardan biridir. Her anne ve baba, çocukları için en iyi sünnet organizasyonunu yapmak ister. Akrabalar, arkadaşlar gibi tanıdıklarınızı davet ettiğiniz bir sünnet töreninde her şey, ilk olarak sizin içinize sinmelidir. Eğer organizasyonda sizin için bir sorun yoksa konuklarınız da süreçten memnun kalır.

Sünnet organizasyonu; salon tutmak, sanatçı çağırmak ve catering firması ile anlaşmak gibi detaylardan oluşur. Ancak bunların hepsini aynı anda planlamak, sorunlara anında çözüm üretmek kolay değildir. Bu nedenle her zaman profesyonel bir organizasyon firması ile çalışmanız gerekir.

Vadi Organizasyon olarak profesyonel bir firma arayışına cevap veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde taleplerinize ve beklentilerinize göre bir organizasyon planlıyoruz. Yemek, sanatçı, animasyon, salon, süsleme gibi farklı detaylarla ilgileniyoruz.

Sünnet organizasyonu sırasında klasik usul bir tören düzenleyebilir ya da farklı fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Dini sünnet ya da modern bir sünnet organizasyonu ile kendi aile yapınıza uygun bir planlama yapma şansınız vardır.

Organizasyonun hangi kısımlarında bizden destek alacağınıza karar verebilirsiniz. Ancak tüm süreci bizim gibi profesyonel bir firmaya bırakmanız, yorulmadan sünnet düğününü tamamlamanızı sağlar. Böylece size düşen sadece keyifli bir organizasyonun tadını çıkarmak olur. Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları

Sünnet düğünü organizasyonu firmaları arasında birçok seçenek vardır. Ancak her zaman iyi bir firmaya denk gelemeyebilirsiniz. Vadi Organizasyon, İstanbulluların güvenini kazanmayı başardığı için pek çok kişi tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilir.

Firma olarak uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sünnet organizasyonu için sizlerle yapacağımız ön görüşmeler neticesinde neler yapacağımıza karar veriyoruz. Catering, ses sistemi kurulması, masa-sandalye kiralama gibi farklı hizmetleri bir arada size sunabiliyoruz.

Sünnet düğünlerinizi yaz aylarında açık ve kapalı alanlarda yapabilirsiniz. Açık alanlarda yapılacak organizasyonlarda, mevsim koşullarına göre hareket etmek gerekir. Kapalı alanlarda ise havalandırma, ortam genişliği gibi farklı detaylara odaklanmak gerekir.

Geleneklerini yaşatmak isteyen aileler, yöresel bir organizasyon yapılmasını ister. Bazı aileler ise tamamen çocukların eğleneceği bir şekilde organizasyon planlar. Palyaço, animasyon gösterileri, sihirbaz şovları; çocukları en fazla mutlu eden etkinlikler arasındadır.

Son yıllarda yaygın bir uygulama ise çocukların şehzade kostümü giymesi ve çocuğun taht üzerinde taşınmasıdır. Yeniçeri seremonisi ile salona gelen sünnet çocuğu, kendini gerçekten bir şehzade gibi hisseder. Mehter takımı gösterileri, semazen gösterileri gibi farklı etkinlikleri de sünnetlere dâhil edebilirsiniz.

Sünnetler esnasında yemek seçimini de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sadece pasta ikramı ya da farklı menü alternatifleri ile yemek ikramı yapabilirsiniz. Sünnet organizasyonu sürecinde her bütçeye ve farklı geleneklere uygun seçenekler vardır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Sırasında Neler Yapılır?

Sünnet düğünü organizasyonu sırasında yapabileceğimiz pek çok hizmet vardır. Salonun süslenmesi işini sizin için kusursuz bir biçimde hallediyoruz. Balonların estetik bir şekilde dizilmesi, masa süslemeleri; ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır. Sünnet organizasyonu masa süsleme hizmetimiz sırasında renk uyumuna, tasarımların son derece güzel bir görüntü sergilemesine dikkat ediyoruz.

Sünnet salonu süsleme hizmetimiz sırasında gösterdiğimiz özeni diğer hizmetlerimiz sırasında da gösteriyoruz. Ortamın genişliğine uygun bir şekilde oturma planı yapıyoruz. Masa ve sandalye sayısını da kişi sayısına uygun biçimde belirliyoruz. Sünnet tahtı kiralama ve ses sistemi hizmetlerimiz sayesinde konuklarınıza tam anlamıyla profesyonel bir organizasyon deneyimi yaşatabilirsiniz.

Sünnet düğününde farklı repertuarları olan sanatçılar da sahne alabilir. Halk müziği, pop gibi farklı müzik türlerini icra eden sanatçılar, eğlenceli anlar yaşamanızı sağlar. Ayrıca halk oyunları ve dans gösterileri yapılmasını da tercih edebilirsiniz.

Sünnet düğününde organizasyonun nasıl ilerleyeceği planlanmalıdır. Hangi saatte neler yapılacağı  planlanırsa herhangi bir aksaklık meydana gelmez. Takı merasimi, yemek dağıtımı, içecek servisi gibi farklı aşamalardan oluşun sünnet düğününde, yeterli sayıda personel görev almalıdır. Personellerin, organizasyon süreci konusunda deneyimli olması her zaman avantajlıdır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Birçok kişi sünnet düğünü organizasyonu için farklı fikirler araştırır. Açık hava sünnet organizasyonu için animasyon ekibi hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca hem açık hem de kapalı alanlarda yapılacak etkinliklerde, sünnet tahtı kiralama konusunda destek alma şansınız vardır. Dini sünnet organizasyonu sırasında semazen gösterisi düzenleyebiliriz. Aynı zamanda ilahi ekibi, en güzel ilahileri seslendirerek organizasyonun maneviyatını artırır.

Organizasyon sırasında şehzade seremonisi, mehter takımı gösterisi yapılabilir. Çocuğunuzun kıyafetini de buna uygun bir şekilde seçebilirsiniz. Hatta siz de şehzade, yeniçeri gibi giyinebilirsiniz.

Sünnet düğünleri sırasında misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi gibi detaylara da dikkat etmek gerekir. Bunun için personellerimizle sizlere destek veriyoruz. Personellerimiz, misafirlerinizi masalarına yönlendirir. Böylece kimse, yer bulma sıkıntısı çekmez.

Organizasyon sırasında her şeyin yolunda gitmesi için her zaman Vadi Organizasyon ayrıcalığını tercih edebilirsiniz. Firmamız size farklı organizasyon fikirleri konusunda her zaman destek olur. Aynı zamanda nasıl bir konsept tercih edeceğiniz konusunda ekip arkadaşlarımıza da danışabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonları Nasıl Yapılır
Sünnet Düğünü Organizasyonları Nasıl Yapılır

Farklı Sünnet Düğünü Fikirleri

Sünnet, Müslüman erkek çocukları için uygulanması gereken cerrahi bir işlemdir. Bu işlem doğumdan itibaren buluğ çağına kadar yaptırılabilir. Sünnet düğününü ise buluğ çağına kadar istediğiniz bir zamanda yaptırabilirsiniz. Sünnet organizasyon fiyatları

Düğün sırasında odak noktasında her zaman çocuğunuzun mutluluğu olmalıdır. Onu mutlu edecek etkinliklerle organizasyonu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Palyaçolar, animasyonlar derken çocuğunuz ve organizasyona katılan diğer çocuklar, vaktin nasıl geçtiğini anlamaz.

Teknede, bahçede sünnet organizasyonu gibi farklı fikirler ile konuklarınıza sıradanlığın ötesinde bir akşam yaşatma şansınız vardır. Mevlitli sünnet gibi geleneklere uygun bir seçenek de tercih edebilirsiniz. Geleneklere önem verenler horon ekibi, Erzurum halk oyunları ekibi gibi grupları da organizasyona dâhil edebilir. Halk oyunları, kültürümüzün yakından tanınması açısından iyi bir fırsattır.

Firma olarak farklı konseptte düğünler kapsamında sizlere geniş kapsamlı catering hizmeti sunuyoruz. Yemeklerin her zaman profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmasına dikkat ediyoruz. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan yemekler, konuklarınızın damak tadına hitap eder. Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları

Organizasyon sırasında masa düzenine dikkat ediyoruz. Masa ve sandalyeler, salona düzgün bir biçimde yerleştirilir. Oturma düzenini salonun yapısına uygun bir şekilde planlıyoruz. Böylece ortamda sıkışıklık yaşanmaz. Herkes rahat bir şekilde oturarak organizasyonu takip edebilir. Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları

Nasıl bir sünnet organizasyonu yapacağınıza karar verirken aile büyüklerinden ve yakınlarınızdan da fikir alabilirsiniz. Firma olarak tüm fikirlerinizi sorunsuz bir şekilde uyguluyoruz. Organizasyon sırasında fotoğraf ve video çekimi konusunda size destek oluyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları, sunulan hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Firma olarak sizlere her zaman cazip fiyat seçenekleri sunuyoruz. Farklı paketlerimiz sayesinde bütçenize uygun hizmetler alabilirsiniz. En ucuz sünnet organizasyonu fiyatları herkese cazip gelse de fiyatın yanı sıra farklı detaylara da dikkat etmekte fayda vardır. Sünnet düğünü mehter takımı fiyatları

Organizasyon firmasının kalitesi, burada önemli detaylardan biridir. Kaliteli bir hizmet almadığınız takdirde hayatınızın özel günlerinden birini kötü bir şekilde geçirebilirsiniz. Vadi Organizasyon firmamızla çalıştığınız takdirde hiçbir zaman böyle bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları İstanbul
Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları İstanbul

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Paketi-1 Sünnet tahtı ve yeniçeriler, volkan ve konfeti, Balon süsleme, Palyaço. – TL

Sünnet tahtı ve yeniçeri seramonisi: Sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Elde taşına 4 yeniçeri askeri ve mehter marşı ile… (sünnet düğünü organizasyonu son derece görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.)

– Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu. – 2 Adet volkan – Konfeti – Palyaço

Sünnet Paketi-2 Paket-1 içeriğinin tamamı ve gösteri veya ikram arabalarından bir tanesi – TL

– Sünnet tahtı ve yeniçeri seramonisi: Sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Elde taşına 4 yeniçeri askeri ve mehter marşı ile… (Görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.)

– Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu.

– 2 Adet volkan – Konfeti – Palyaço – Ek olarak seçiminize kalmış: Sihirbaz gösterisi, Karagöz Hacıvat gösterisi, Nasrettin Hoca uygulaması; Pamuk şekeri arabası, Patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu veya şerbetçisi.

Balon süsleme paketi – TL

Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu.

Karnaval yiyecekler ve İkram arabaları – TL

Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı Macunu.

Masa giydirme (büyük masa) – TL

8 veya 10 kişilik masa

Masa giydirme (küçük masa) – TL

4 veya 6 kişilik masa

Sandalye giydirme. – TL

Sandalyelerin giydirilmesi ve renkli tüllerle fiyonk şeklinde bağlanarak süslenmesi.

Masa üstü tek kollu yapay çiçekli şamdan uygulaması. – TL

Masanın tek kollu yapay çiçekli şamdanlarla süslenmesi.

Masa üstü canlı çiçek uygulaması. – TL

Masanın canlı çiçekle süslenmesi. Çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır.

Masa üstü canlı çiçekli şamdan uygulaması. – TL

Masanın canlı çiçekli tek kollu şamdanlarla süslenmesi.

Sihirbaz gösterisi – TL

Duayen illüzyonistimizden eğlenceli bir gösteri.

Nasreddin Hoca gösterisi – TL

Eşeği ile birlikte Nasrettin Hoca gösterisi.

Karagöz Hacivat gösterisi – TL

Tiyatro oyuncuları tarafından sergilenen canlı gösteri.

Mehteran ekibi gösterisi – TL

10 Kişilik mehteran ekibi ve mehter konseri.

Karikatürist hizmeti – TL

Davetlilerinizin karikatürlerinin ücretsiz olarak çizimi ve kendilerine hediye edilmesi.

Kukla gösterisi – TL

Kukla sahnesi kurulumu ve 45 dakikalık kukla gösterisi

Tahta bacak (uzun bacaklı adam) – TL

Dev uzun bacaklı palyaço.

Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti – TL

Profesyonel ses sistemi ve DJ Hizmeti

Video ve fotoğraf çekimi – TL

Çocuğunuzun video ve fotoğraflarını çekip gününüzü ölümsüzleştirmek için güzel bir seçenek.

Sünnet düğünü yemekleri – TL

Menü detayları için lütfen bizimle irtibata geçin.

İslami sünnet düğünü paketi – TL

İlahi sanatçısı, semazenler, sunum ve enstrümanlar. 5 Kişilik profesyonel ekip

  • Sünnet düğünü mehter takımı fiyatları
  • Sünnet organizasyon fiyatları
  • Sünnet tahtı süsleme
  • Sünnet koltuğu süsleme
  • Sünnet taht süslemeleri
  • Sünnet organizasyon süslemeleri
  • Sünnet organizasyon malzemeleri
  • Sünnet düğünü giriş konsepti

NotMerak ettikleriniz ve Erken rezervasyonlarda sünnet düğünü organizasyonu fiyatları indiriminden yararlanmak için; Vadi Organizasyon firmamız ile iletişime geçin

Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmeti
Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmeti
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1