Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

01.02.2020
Animasyon & Gösteri Hizmeti Fiyatları

Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları; Animasyon ve gösteri hem çocukların hem de yetişkinlerin izlemekten keyif aldığı şeylerden biridir. Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları seçilen gösteriye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Her gösterinin kendine özgü bir fiyatlandırması söz konusu oluyor. Gösteriler ile birlikte son derece etkili sahnelere şahit olmak mümkün oluyor. Özellikle çocuklar bu sahneleri görünce büyük bir heyecan yaşıyorlar. Aynı şekilde yetişkinlerde animasyon ve gösteri gibi etkinlikleri çok seviyor.

Genellikle otellerde bu gibi gösteriler çok fazla yapılıyor. Gösterileri yapan kişiler bu konuda çok uzman ve profesyonel olan kişiler oluyor. Aynı zamanda aktör ya da tiyatro gibi bölümlerde eğitim almış kişiler de animasyon ve gösteri etkinlikleri itina ile gerçekleştirebiliyor.

Pek çok animasyon ve gösteri etkinliği bulunuyor. Animasyon ve gösteri etkinliklerinin her biri çok büyük ilgi görüyor. Yetişkinler bu etkinliklere katılarak adeta çocukluklarına yeniden dönüyor. Animasyon ve gösteri etkinlikleri ile çok renkli sahneleri ortaya çıkıyor. Animasyon ve gösteri etkinlikleri genellikle çocukların doğum günlerinde çok fazla tercih edilen etkinliklerden oluyor.

⇒ Sihirbazlık Gösterisi

Tartışmasız ki çocukların en çok sevdiği animasyon gösteri etkinliklerinden biri sihirbazlık gösterisi oluyor. Çocuklar hem büyük bir şaşkınlık hem de büyük bir keyif ile sihirbazlık gösterisi izlerler. Sadece çocuklar değil yetişkinlerde sihirbazlık gösterisini çok sever. Bu konuda uzman olan kişiler çocukların doğum günlerine ya da sünnet törenleri ve giderek sihirbazlık gösterisi düzenleyerek çocukların eğlenmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda sihirbazlık gösterisinde seyirci ile iletişimde olma durumu söz konusu olduğu için çocuklar daha çok eğlenir. Çocuklar için herhangi bir organizasyon yapacak olan kişilerin mutlaka bu organizasyonun içerisinde sihirbazlık gösterisi etkinliğini de eklenmesi gerekir. O zamanlarda organizasyonlarda en çok tercih edilen etkinliklerden biridir. İllüzyon sanatçıları yaptıkları illüzyon gösterileri ile adeta seyircileri büyüsü altına alır.

⇒ Palyaço Gösterisi

Animasyon ve Gösteri etkinlikleri arasında en çok tercih edilen etkinliklerden biri palyaço gösterisi oluyor. Palyaço gösterisi pek çok organizasyonda tercih edilen etkinliklerden biridir. Özellikle açılış törenleri, çocukların doğum günü, sünnet törenleri ve buna benzer çeşitli pek çok organizasyonda palyaço gösterileri yer alıyor.

Çok eğlenceli bir organizasyon düzenlemek isteyen kişiler mutlaka palyaço gösterisi yaptırmalıdır. Animasyon ve gösteri firmalarından palyaço konusunda profesyonel olan kişiler tercih edilerek son derece eğlenceli bir görüntü ortaya çıkarmak mümkün oluyor.

Palyaçolar çocuklar arasında oyunlar, danslar ve yarışmalar düzenler. Çocuklar bu şekilde çok eğlenceli vakit geçirirler. Palyaçolar çocuklara yüz boyaması ve balon gösterileri de gerçekleştirir. Çocukların doğum gününde mutlaka olması gereken ayrıntılardan biri olur. Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları tercih edilen bu ayrıntılara bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Etkinliklerin başından sonuna kadar mutlaka palyaçoların bulunması gerekiyor. Tanıtım ve açılış gibi yerlerde de mutlaka bir palyaço bulundurarak insanların dikkatini çekmek mümkün oluyor. Aynı zamanda ürün tanıtımı ve promosyon gibi durumlarda da faaliyet palyaço tercih ediliyor.

⇒ Tiyatro Gösterisi 

Animasyon ve gösteri etkinlikleri arasında tiyatro gösterisi de yer alıyor. Çocukların doğum gününde ya da sünnet törenlerinde en çok tercih edilen etkinliklerden bir diğeri de tiyatro gösterisi oluyor. Çocuklar için müzikli tiyatro ve oyuncaklı tiyatro şeklinde tiyatrolar tercih ediliyor.

Aynı zamanda misafir olan çocuklar da tiyatroya katılım gösterebiliyor. Bu şekilde yapılan tiyatrolar ile çocukların beğenisini kazanmak mümkün oluyor. Aynı zamanda yetişkinler için de güzel anılar birikiyor.

⇒ Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları etkinliğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Pek çok etkinliği bir arada yapacak olan kişiler daha yüksek fiyatlı bir organizasyon yapmış olur. Düşük bütçeli bir organizasyon yapmak isteyen kişiler bir ya da iki tanem animasyon gösteri etkinliği yaparak bu durumu halledebilir. Düşük bütçeli animasyon gösteri yaptırmak isteyen kişiler daha çok palyaço gösterisi tercih ediyor.

Özellikle doğum günü ve açılış törenlerinde en uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkan palyaço gösterileri tercih ediliyor. Aynı zamanda insanların dikkatini çekmesinden dolayı da büyük fayda sağlıyor. Çocuk organizasyonlarında ve açılış törenlerinde animasyon gösterileri çok fazla tercih ediliyor. Bütçeye uygun olarak pek çok animasyon çeşidi bulunuyor.

Animasyon gösteri hizmetleri tüm organizasyonlarınızda renkli ve farklı bir atmosfer oluşturmanın en kolay yollarından birisi. Firmamız, animasyon ve gösteri sanatlarının en güzel örneklerini organizasyonlarınıza taşıyor. Hepsi kendi alanında profesyonelleşmiş sanatçılarla çalışan firmamız, etkinlik ve organizasyonlarınızın en çok konuşulan detayları olmaya  aday. Davetlilerin çokça ilgilerini çeken animasyon gösteri hizmetlerini sizler için sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz animasyon gösteri hizmetlerinden bazıları şunlardır:

⇒ Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Sihirbaz gösterisi - TL
Duayen sihirbazımızdan unutulmayacak illüzyon gösterisi.
Palyaço gösterileri. - TL
Renkli palyaçolardan eğlenceli animasyonlar.
Sihirbaz ve jonglör gösterisi. - TL
45 Dakikalık muhteşem bir show. Hem sihirbaz hem jonglör gösterisi
Jonglör gösterisi. - TL
Top, labut, halka vb materyallerin inanılmaz figürlerle çevrilmesi.
Karagöz Hacivat gösterisi. - TL
Tiyatro oyuncularından canlı Karagöz Hacivat gösterisi.
Kukla gösterisi. - TL
Birbirinden sevimli kuklaların eğlenceli maceraları.
Pandomim gösterisi. - TL
Pandomim ustalarından ilginç ve eğlenceli gösteriler.
Nasrreddin Hoca gösterisi. - TL
Nasrettin Hoca ve eşşeğinden çocuklara unutamayacakları eğlence
Tiyatro gösterileri, Çocuk tiyatrosu. - TL
Müzikli çocuk oyunları, skeçler ve tiyatro gösterileri
Mehteran gösterisi. - TL
10 Kişilik mehteran ekibinden mehteran konseri.
Semazen gösterisi. - TL
Mevlevi arkadaşların sema gösterisi.
Ateş dansı gösterisi. - TL
Ateş dansı ateş yutan adam show.
Şişme palyaço gösterisi. - TL
30 Metrelik sevimli, dev, şişme palyaçodan eğlenceli aktiviteler.
Animasyon gösterileri - TL
Profesyonel animatörlerden animasyon show.

Jonglör gösterisi: Halkalar, toplar ve ateşli çubuklarla gerçekleştirilen görsel şovlardır.

Sihirbaz gösterileri: İllüzyon sanatçılarının profesyonel şovlarıyla gerçekleştirilen hayret ve hayranlık uyandıran gösterilerdir.

Tiyatro gösterileri: Hem yetişkinler hem de çocuklar için hazırlanan tiyatro oyunları, müzikaller ve skeçlerdir.

Karikatürist hizmeti: Karikatüristlerimizin davetlilerin karikatürlerini yaparak hediye etmesi etkinliğidir.

Pandomim gösterisi: Profesyonel pandomim sanatçılarının sessiz tiyatro gösterisidir.

Nasreddin Hoca gösterisi: Kültürümüzün en sevilen karakterlerinden birisi olan Nasreddin Hoca kostümü ve eşeğiyle birlikte misafirlerin arasına katılmaktadır.

Aşuk-Maşuk gösterisi: Geleneksel eğlenceli halk oyunlarımızdan birisidir.

Karagöz-Hacivat gösterisi:Geleneksel tiyatromuzun en efsane ikilisi olan Hacivat- Karagöz’ün hem perde hem sahne gösterileridir.

Halk oyunu gösterileri: Halk oyunu sanatçılarının sergilediği yöresel oyunlardır.

Dans gösterileri: Modern dans grupları, klasik dans grupları, oryantal, kolbastı vb.

Ateş gösterileri: Ateş yutan insan gösterileri ve ateş dansı gösterilerinden oluşur.

Palyaço gösterileri: Organizasyonların vazgeçilmez bir parçası olan palyaçolar, misafirlerle birlikte oyun, eğlence, yarışma düzenlerler. Eğlenceli organizasyonların olmazsa olmazlarından birisidir.

Mehteran gösterisi: 8, 10, 12 kişilik seçenekleriyle görkemli mehteran takımı gösterisidir.

Semazen gösterisi: Bir Mevlevi ritüeli ve eşsiz bir görsel şölen olan sema gösterisi.

Profesyonel sanatçılar, dansçılar ve animatörlerden oluşan ekibimizle; organizasyonlarınız için unutulmaz animasyon gösteri hizmetleri sunuyoruz.

 

NOT: Erken rezervasyon ve en avantajlı Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları için bizimle iletişime geçin. Daha fazla animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.vadiorganizasyon.com/animasyon-gosteri-hizmetleri/ yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: