Dönemsel Organizasyon Fiyatları

12.02.2020
Dönemsel Organizasyonlar Anneler Günü

Dönemsel Organizasyonlar Anneler Günü

Dönemsel Organizasyon Fiyatları

Dönemsel Organizasyon Fiyatları; Dönemsel olarak adlandırılan organizasyon etkinlikleri içerisinde saymakla bitmeyecek kadar çok etkinlik mevcuttur. Anlaşılan firmaların profesyonel ekipleri sayesinde dönemsel organizasyonlar son derece kaliteli bir şekilde hayata geçiriliyor. Dönemsel organizasyon fiyatları da oldukça makul olmakla beraber kolaylıkla yapılabiliyor. Dönemsel olarak en çok tercih edilen organizasyonlar mezuniyet törenleri içindir. Mezuniyet törenleri her genç için unutulmayacak kadar anlamlı ve özel bir gündür. Bu nedenle yapılan organizasyonların da özel ve anlamlı olması gerekiyor.

Mezuniyet konseptine uygun kullanılan müzikler, gösteriler ve özel anlar için tüm detaylar ele alınarak organize gerçekleştirilir. En özel dönemsel etkinliklerden biri olan 23 Nisan için de bu organizasyon ekipleri tercih edilebilir. Hem ekonomik olan hem de tamamen günün anlam ve önemine hitap eden malzemeler kullanılır ve program akışı sağlanır. Özel ekipler tarafından tiyatro, halk oyunları ve ezgi gösterileri yapılır.

Dönemsel Organizasyon Nedir?

Dönemsel organizasyon tamamen dönemlik olan günlere hitap eden bir program ve dekor hizmetidir. Hem kişisel hem kurumsal hem de milli açıdan dönemlik olarak anılan dönemsel organizasyon fiyatları açısından da oldukça uygundur. Hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak herkesin karşılayabileceği fiyatlara sahiptir. Sevgililer günü de dönemsel bir etkinlik olduğu için tamamen bu güne özel romantik süslemeler hayata geçirilir. Çiftlere özel akşam yemekleri ve restoran düzenlemeleri ve süslemeleri de yapılır.

Dönemsel Organizasyon Etkinlikleri Neleri İçerir?

Dönemsel organizasyon fiyatları etkinliklere göre ve içeriklerine göre değişiklikler gösterebilir. Yapılacak olan organizasyonun çeşidine göre, organizasyonda kullanılacak olan etkinliklere ve malzemelere göre, sunulacak olan şölenlere ve ikramlıklara göre fiyatlarda azalma ya da artış meydana gelebilir. Dönemsel organizasyonlar özellikle de en çok yılbaşında tercih ediliyor.

Büyük davetler için ya da kişisel ev davetleri için de bu organizasyon ekiplerinden en uygun fiyatlar kapsamında yararlanabilirsiniz. Yılbaşında yeni yıla girerken çok daha konsepte özel şekilde girebilir ve sevdiklerinizle çok daha eğlenceli bir ortamda yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Firmalarla kolaylıkla iletişime geçebilir ve dilediğiniz an bu dönemsel organizasyondan faydalanabilirsiniz.

Dönemsel Organizasyon Fiyatları; Yılbaşı Özel Etkinlikler

Yılbaşında daha çok ağaç süslemeleri, geceye özel ikramlıklar ve en çok da hediye paketleri organizasyon ve süslemelerin içerisinde yer alıyor. Yılbaşına sevdiklerinizle, dostlarınızla ve ailenizle girmek istediğinizde bu organizasyondan faydalanabilir ve evinizi ya da bahçenizi ya da istediğiniz her hangi bir iç ya da dış mekânı süsletebilirsiniz.

Dönemsel Organizasyon Fiyatları; Ramazan Etkinlikleri

Dönemsel olarak kutlanan etkinliklerden bir diğeri ise Ramazan etkinlikleridir. Yıllardır süregelen etkinliklerden biri olan Ramazan etkinlikleri için de dönemsel organizasyon ekipleri tercih edilir. Semazen gösterileri, ilahi ve tasavvuf ezgi ve şiir dinletileri, Ramazan gecelerini şenlendiren Karagöz ve Hacivat gibi tiyatro gösterileri de bu organizasyon program akışlarında yer alır. Aynı zamanda iftar programları da hazırlanır. Oruç açmaya özel hurma ve şerbet ikramlıkları gibi kalitesi yüksek ikramlıklar da burada yerini alıyor.

Dönemsel Organizasyon İkramları

Dönemsel organizasyon hizmetinde en çok dikkat edilen alanlardan birisi de sunulan ikramlıklardır. Organizasyonun yapılacağı alana ve konsepte göre sunulan ikramlıklar da farklılaşır. Düğün organizasyonlarında daha yemek konseptinde ikramlıklar, Ramazan organizasyonlarında daha iftarlık ikramlıklar, mezuniyet organizasyonlarında daha atıştırmalık ikramlıklar ve partilerde ise daha tadımlık ikramlıklar yer alıyor. Organizasyonlarda sunulan ikramlıkların taze olmasına ve kişi sayısına özel olmasına da özen gösteriliyor.

Dönemsel Organizasyon Mekân Düzenlemeleri

Dönemsel organizasyon hizmetinde süslenmesi gereken ve organize edilmesi gereken mekân düzenlemelerine de oldukça özen gösteriliyor. Hem ekonomik olan hem de tamamen konsepte uygun olan dönemsel organizasyonlar sayesinde mekânlar çok daha uygun şekilde tasarlanır. Kullanılan malzemelerin kalitesine, renklerine ve kullanılacak olan alanların simetrisine de özen gösterilir. Böylece yapılan tüm organizasyon baştan aşağıya uyum içerisinde gerçekleşir. Hem organizasyonu yapan ekip hem de organizasyondan yararlanacak olan davetliler bundan bir hayli memnun kalırlar. Düzenlenen tüm özel günler çok daha özel bir şekilde hayata geçirilir.

Dönemsel Organizasyon Kokteyl Masaları

Daha çok yaz partilerinde ve mevsimsel etkinliklerde de tercih edilen dönemsel organizasyon hizmetlerinde kokteyl masaları da en çok tercih edilen kısımlardan birisidir. Kokteyl masaları çok büyük bir özenle hazırlanır ve rengarenk yiyecek içeceklerle donatılır.

Dönemsel organizasyonlar belli dönemler için eğitim kurumlarının, belediyelerin, AVM ve bazı kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu organizasyonlardır. Firmamız dönemsel organizasyonlarınız için de size tam anlamıyla destek olacaktır. Toplu organizasyonlarınızın kurgusu ve süslemeleri seçtiğiniz konsepte uygun olarak hazırlanacaktır.

Dönemsel organizasyonlarınız için sunduğumuz hizmetlerden bazılarını sizler için sıraladık:

 • Mezuniyet törenleri: Mezuniyet törenleri için süsleme hizmetleri, catering, eğlence hizmetleri, kokteyl yağmuru, balon süslemeleri vb.
 • Resmi bayram ve kutlama organizasyonları: Milli bayram kutlamaları için (29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs vb.) düzenlenen organizasyonlarda süsleme, catering, konfeti, ekip ve ekipman temini, lojistik destek vb.
 • 23 Nisan etkinlikleri:23 Nisan kutlamaları için palyaço, eğlence, gösteri ve süsleme hizmetleri. Bayrak, uçan balon dağıtımı ve baskılı uçan balon servisi.
 • Sevgililer günü etkinlikleri: Sevgililer günü için süslemeleri hediyeler, kalpli balonlar, mekan süslemeleri.
 • Ramazan eğlenceleri: Kukla ve animasyon gösterileri, Meddah, Orta Oyunu, Karagöz Hacivat, Sihirbaz, Aşuk Maşuk, Kanto vb. oyunlar.
 • Mevsimsel etkinlikler: Bahar şenlikleri vb. etkinlik organizasyonları.
 • Işıklı yılbaşı süslemeleri: Led ışıklı yılbaşı süslemeleri. Mağaza vitrinlerinin, caddelerin, evlerin, iş yerlerinin yılbaşı için ışıklandırılması, süslenmesi.
 • Yılbaşı organizasyonları: Yeni yıl organizasyonları için etkinlikler. Yılbaşı süslemeleri vb.
Dönemsel Organizasyon Fiyatları;

Dönemsel Organizasyon Fiyatları;

Dönemsel organizasyon fiyatları’nın bilgisi aşağıda paylaşılmıştır:

23 Nisan Etkinlik Paketi-1 ... TL

 • Alan Süslemesi: Balon süslemeleri (zincir balon süsleme, çiçek balonlar, girişe kemer)
 • Sihirbaz gösterisi
 • 2 Animatör palyaço (yarışmalar, oyunlar, yüz boyama, balon dağıtımı)
 • Pamuk şekeri arabası ile pamuk şeker dağıtımı
 • Popcorn arabası ile patlamış mısır dağıtımı
23 Nisan Etkinlik Etkinlik Paketi-2 ... TL
Sihirbaz gösterisi ve alan süslemesi,2 Animatör palyaço ve mısır arabası.

23 Nisan etkinlikleri için gösteri eğlence ve süsleme hizmetleri. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!

23 Nisan Etkinliği Paketi-3 ... TL
Sihirbaz gösterileri, alan süslemesi ve 2 animatör palyaço.

23 Nisan etkinlikleri için gösteri eğlence ve süsleme hizmetleri. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!

Mezuniyet Töreni Organizasyonları
Mezuniyet organizasyonları için ekip ekipman kiralama ve süsleme hizmetleri. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp 'tan iletişime Geçiniz!
Sevgililer Günü Etkinlik Ve Süslemeleri
Sevgililer günü için süslemeler ve sürprizler. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!
Yılbaşı Organizasyonları
Yılbaşı etkinlikleri kapsamında süsleme ve gösteri, eğlence hizmetleri. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!
Ramazan Etkinlikleri
İftar yemeği organizasyonları. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!
Yaza Merhaba Partileri, Mevsimsel Etkinlikler.
Davet parti ve kokteyller için eğlence, süsleme ve malzeme temini. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp' tan iletişime Geçiniz!
Palyaço Gösterileri ... TL
Sosis balon, yüz boyaması,yarışmalar, oyunlar
Kostümlü Animatörler ... TL
Örümcek Adam, Batman, vb.
 • Tahta Bacak Gösterisi … TL
 • Jonglör Gösterisi … TL
 • Kukla Gösterileri .. TL
 • Karagöz Hacivat Gösterisi … TL
 • Sihirbaz Gösterisi … TL
 • Bando Gösterisi … TL
 • Karikatürist Temini … TL
 • Macuncu … TL
 • Pamuk Şekeri Arabası … TL
 • Patlamış Mısır Arabası … TL
 • Şişme Oyun Parkı kaydıraklı zıp-zıp … TL
 • Etkinlik Alanı süslemesi … TL
 • Maraş Dondurmacısı … TL

Dönemsel organizasyon ve dönemsel organizasyon fiyatları hakkında https://www.vadiorganizasyon.com/donemsel-organizasyonlar/ yazımızı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilir yada bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: