Sünnet Düğünü Organizasyonu

18.06.2024
Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonu günümüzde en çok alınan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Hayattaki en değerli varlıklarımız şüphesiz ki çocuklarımızdır. Onlar için her şeyin en güzelinin olmasını isteriz. Doğum günleri, özel anıları, organizasyonları her daim kusursuz olsun isteriz.

Çocuğunuz için her şeyin en iyisini istediğinizi biliyor ve bu nedenle özel günlerinizde mükemmel bir yol arkadaşı görevi görüyoruz. Vadi Organizasyon olarak hem sizin hem de çocuğunuz için her şeyin en iyisini planlıyoruz. Kusursuz planlanmış organizasyonlar eşliğinde özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Organizasyonlarınızda mekânın süslenmesinden programın yönetilmesine, dağıtılacak hediyeliklerden ikramlıklara her şeyi planlayarak tüm sorumluluğu üstünüzden alıyoruz. Bu sayede özel günlerinizi stressiz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Hem dinimizin gerekliliklerini yerine getirmek açısında hem de çocuğumuzun sağlığı açısından oldukça önemli bir gereklilik olan sünnet, erkek çocuklar için en önemli anlardan biridir. Bu anın ileride çocuk için acı verici ve korkutucu bir hatıra olarak kalmaması adına eğlenceler düzenlenir ve çocuğun ileride sünnet gününü sevinçle hatırlaması temenni edilir.

Sünnet düğünü organizasyonu, en eğlenceli organizasyonlardan biridir. Bizler de Vadi Organizasyon olarak, sizin için bu özel gününüzü unutulmaz bir ana çeviriyoruz. Yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, hayallerinizde ki sünnet düğünü için tüm imkânları sağlar, size de sadece sevdiklerinizle unutulmaz bir gün geçirmek kalır. Farklı konsept seçenekleri ve baştan sona planlanmış bir organizasyon sayesinde çocuğunuza unutulmaz bir anı bırakmanızı sağlarız.

Sizler de İstanbul sünnet düğünü organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sünnet düğünü organizasyonu, çocuğunuz en önemli anlarından biri olan sünnet düğünün güzel geçmesi için verilen bir hizmettir. Organizasyon profesyonel kişileri tarafından yapıldığında her şey en ince ayrıntısına kadar planlanır ve size de sadece yakınlarınızla bu güzel günde eğlenmek kalır. Peki, sünnet düğünün organizasyonu nasıl yapılır?

Vadi Organizasyon olarak siz değerli müşterilerimize pek çok farklı seçenek sunuyoruz. Eksiksiz bir organizasyon deneyimi yaşamanız için tüm ekipmanlara sahip olan firmamız sizin için sünnet tahtından mehter takımına tüm ayrıntıları düşünür ve üstünüzde hiçbir sorumluluk kalmamış olur.  

 • İstanbul sünnet düğünü organizasyonu için bizimle iletişime geçtiğinizde ilk olarak sünnetin gerçekleşeceği mekânı inceleriz. Bu sayede mekânın süslenmesi için gerekli malzemelerin listesini çıkarır, düğünün yapılacağı mekânın renk tonları ve biçimine uygun bir süsleme yaparız.
 • İstanbul sünnet düğünü organizasyonu, çok sayıda çocuğun da katıldığı bir organizasyondur. Bu nedenle de ebeveynlerin olduğu kadar çocukların da eğleneceği şekilde planlanması gerekir. Vadi Organizasyon olarak sünnet düğünlerinde palyaço hizmeti vererek çocuklarınızın eğlenmesini ve çeşitli etkinliklerle keyifli vakit geçirmelerini sağlarız. Bu sayede bu güzel günü hem çocuklar hem de ebeveynler için unutulmaz bir hatıraya çeviririz.
 • Sünnet düğünü organizasyonlarının en önemli detaylarından biri de sünnet tahtı olmaktadır. Düğünün ortalarına doğru sünnet çocuğu bu taht ile salona getirilir ve düğün daha eğlenceli bir hal almaya başlar. Vadi Organizasyon olarak çok sayıda sünnet tahtı konseptine sahibiz. Bu nedenle sünnet kaftanı ya da düğün mekânınız ne olursa olsun uyumlu bir sünnet tahtı temin edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sünnet çocuğunuzu Osmanlı figürleri içerisinde ihtişamlı bir şekilde salona getirirken sünnet annesi ve sünnet babası içinde unutulmaz bir çıkış planlarız. Bu sayede ailecek mükemmel bir düğün çıkışı yapmış olursunuz.
 • Mehter takımları sünnet organizasyonlarının baş tacıdır. Pek çok aile de sünnet organizasyonu yapacağı zaman mehter takımının olmasını ister. Sizler için isteğe bağlı olarak mehter takımı da getirerek sünnet çocuğunuza padişahlara yakışır anlar yaşatmanızı sağlıyoruz. İstanbul sünnet kıyafeti de genel olarak Osmanlı padişahlarına yakışacak kaftanlardan oluştuğu için mehter takımı eşliğinde ortaya mükemmel görüntüler çıkarıyoruz.

Tüm bu işlemler ortaya kusursuz bir sünnet düğünü organizasyonu çıkmasını sağlar. Bu sayede hiçbir şey ile uğraşmadan çocuğunuz ile mükemmel bir sünnet düğünü hatırası edinmiş olursunuz. İsteğe bağlı olarak sunduğumuz ikramlıklar ve çeşitli gösterilerle sünnet düğününüzü daha da renkli bir hale getiriyoruz.

Sünnet Düğünü Programı
Sünnet Düğünü Programı

Sünnet Düğünü İçin Gerekli Malzemeler

İstanbul sünnet düğünü mekânlarına bakıldığında davetlilerin konforu için her şey düşünülmüştür. Ancak ihtişamlı bir sünnet düğünü için sadece bu yetmemektedir. Yıllardan beri süre gelen gelenekler ile popüler organizasyonlar bir araya getirildiğinde ortaya bir takım ihtiyaçlar çıkar. Örneğin balon süslemeleri, sünnet çocuğu tahtı, sünnet kıyafeti, kına sepeti, süsler, yazılar gibi pek çok ekipmana ihtiyaç duyacaksınız.

Sadece sünnet düğünü esnasında kullanacağınız bu malzemeleri satın almanız sizin için hem daha pahalıya denk gelecek hem de daha sonrasında bir işinize yaramayacak. Bu nedenle bir organizasyon şirketi ile anlaşarak sünnet düğünü için gerekli tüm malzemelerin getirilmesini sağlayabilir bunun yanı sıra hepsini daha ekonomik bir şekilde elde edebilirsiniz.

Bizler Vadi Organizasyon olarak yıllardır sünnet düğünü organizasyonları düzenliyoruz. Çocuğunuzun en önemli günlerinden biri olan sünnet günün hem onun hem de sizin için unutulmaz bir eğlenceye çevrilmesi için ekip olarak büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde tüm sünnet organizasyonu malzemeleri mevcuttur. Seçtiğiniz konsepte uygun olacak şekilde mekan süslemesi, dağıtılacak hediyeler, ikramlıklar ve masaların süslenmesi gibi detayları hallederek sizin bu özel günde düşündüğünüz tek şeyin eğlence olmasını sağlıyoruz. Müziği dinleyin ve çocuğunuzla doyasıya eğlenin. Çünkü her şey bizim kontrolümüz altında.

Örnek Sünnet düğünü organizasyonu için bazı materyal ve yapılabilecekler listesi;

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Seremonisi

Sünnet düğünlerin en önemlisi olan sünnet çocuğunun tahtı ve isteğiniz doğrultusunda mehter marşı eşliğinde ve mehterler ile bir taht oluşturabilir. Davetliler ile burada güzel bir fotoğraf çekinilecek alan oluşturabilir. Hem çocuğunuz için hem de davetlileriniz için ilgi çekici bir taht oluşturabiliriz. Ayrıca sizin kendinizi istediğiniz bir çok tasarımı da sizlere sunabiliriz.

Sünnet Düğünü  Bahçe Süsleme Vs,

Sünnet düğünü bahçe süsleme yada Düğünü yapmak istediğiniz alanı veya mekanı istediğiniz şekilde süsleyebilir ve değişik konseptlerinizde sizlere sunabiliriz. Düğünü hangi konseptte yapmak isterseniz o şekilde düğün süslemeleri yapılmaktadır. Bunlara masa üstü, sandalye ve alan süslemeleri de dahildir. 

Sünnet Düğünü Eğlenceleri

Sünnet düğünü için özel olarak çocuklar ve yetişkinlere eğlence hazırlanmasıdır. Bu çocuklar için palyaço olurken yetişkinler için müzik veya sizin istekleriniz doğrultusunda olabilmektedir.

Sünnet Düğünü için Masa, Sandalye Süsleme ve Temini

Düğün yapmak için tutmuş olduğunuz alan ve mekana istekleriniz doğrultusunda konseptinize uygun masa ve sandalye giydirme süsleme işlemleri yapabilirken ayrıca da masa ve sandalye de temin edebilirsiniz.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet çocuğunun adının yazdığı jumbo balon ağaçları, kapıya balon takı, balondan nazar boncuğu (1.5 metre çapında) sünnet alanının çiçek balon papatyalarla süslenmesi

Volkan ve konfeti show

Sünnet çocuğunun giriş merasiminde, sünnet düğünü pastası kesilirken, ilk danslar esnasında volkanların yakılıp konfetilerin patlatılması.

Sünnet tahtı kiralama

Döşemeleri çeşitli renklerde gösterişli büyük kral tahtı, padişah tahtı görselliğinde sünnet tahtı.

Mehter takımı ve mehteran gösterisi

Profesyonel mehteran takımı tarafından sünnet organizasyonları için mehteran konseri.

İkram Arabaları: Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi.

Masa ve sandalye kiralamaKendinize ait bir bahçede ve ya herhangi bir alanda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz sünnet daveti organizasyonları için ekipman ve masa sandalye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.

Sünnet düğünü için palyaço gösterileri ve gösteri hizmetleri

 • Sihirbaz gösterisi
 • Palyaço ve kostümlü masal kahramanları animasyonları
 • Kukla gösterisi
 • Karagöz
 • Hacivat gösterisi
 • Nasrettin Hoca gösterisi
 • Semazen gösterisi

Fotoğraf ve video çekimi.

Ses ve ışık sistemi kurulumu DJ Hizmeti.
Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları.
Sünnet düğünü organizasyon yeri danışmanlığı ve anlaşmalı mekanlar.

İstanbul Sünnet Organizasyonu Fiyatları

İstanbul sünnet organizasyonu için en sık sorulan sorulardan biri İstanbul sünnet organizasyonu fiyatları oluyor. Her sünnet organizasyonu birbirinden farklı olarak düzenlenir ve fiyatlar paket içerikleri çerçevesinde belirlenir. Tam kapsamlı bir sünnet düğünü ile sadece seçilmiş birkaç malzeme temininden oluşan organizasyonlar arasında fiyat farkı oluşmaktadır.

Bizler Vadi Organizasyon olarak yıllardır sünnet düğünü organizasyonları düzenliyoruz. En mutlu günlerinizde yanınızda olurken siz değerli müşterilerimize her daim bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz. İstanbul sünnet düğünü organizasyonu fiyatları arasında her zaman en ekonomik fiyatları veren firmamız aynı zamanda sünnet düğünü organizasyonlarınız için çok sayıda seçenek sunar. Pek çok farklı paketimizi inceleyebilir ya da sadece kendinize özgü hizmetler seçerek kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

İslami sünnet düğünü organizasyonu, günümüzde en çok alınan hizmetlerden biridir. Pek çok aile bir organizasyon planı yaparken dinimiz İslam’ın emir ve yasaklarını göz önünde bulundurmak ister. Bizler de Vadi Organizasyon olarak bu hassasiyetinizi çok iyi anlıyoruz ve sizin için İslami sünnet düğünü organizasyonları düzenliyoruz.

İslami sünnet düğünü organizasyonlarında ebeveynler için sohbetler, dini dinletiler, semazen gösterileri gibi çeşitli etkinlikler sunarken aynı zamanda çocukları da düşünüyor ve çeşitli etkinliklerle sünnet düğününden keyif almalarını sağlıyoruz.

İslami sünnet düğünü organizasyonlarımızda Kuran-ı Kerim dinletileri ve ilahiler eşliğinde programı gerçekleştirirken dini kurallar çerçevesinde baştan sona planlanmış bir organizasyonu sizlere sunuyor ve davetlilerinizi en güzel şekilde ağırlamanızı sağlıyoruz.

Sünnet olan çocuğunuzun salon çıkışı yapılırken Osmanlı padişahlarına yakışır bir taht konsepti ve mehter takımı eşliğinde programı düzenliyor ve hem size hem de davetlilerinize unutulmaz anlar sunuyoruz.

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu
İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular
Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sünnet organizasyonu yapılmaya karar verildikten sonra tamamen sizin isteklerinize göre fiyat belirlenmektedir.

Sünnet düğünü için balon süsleme işlemi yapıyormusunuz?

Sünnet düğünlerinize balon süsleme hizmeti veriyoruz. Sizin isteklerinize göre zincir, kapı balon süsleme yada müşterilerimizin istediği şekilde süslemeler yapıyoruz.

Sünnet düğünü organizasyon fikirleri nelerdir?

Sünnetiniz için öncelikle sizin taleplerinizi dinliyor ve sizin isteklerinize göre hareket ediyoruz. Daha sonrasında yapmış olduğumuz organizasyonlardan sizlere tercih sunuyoruz eğer hoşunuza giderse uyguluyoruz.

Sünnet Düğünlerinde Popcorn (Patlamış mısır) arabası kiralıyormusunuz?

Sünnetlerde genelde tercih edilen popcorn arabalarını sizler için kiralıyoruz.

Sünnet Düğünü pamuk şeker arabası kiralıyormusunuz?

Sünnetler için pamuk şekeri arabası kiralama işlemini de sizler için gerçekleştiriyoruz.

Sünnet düğünü palyaço kiralama hizmetiniz varmı?

Palyaço kiralama hizmetimiz istenilen her organizasyon için bulunmaktadır.

Sünnet düğünü çocuklar için yüz boyama işlemi yapıyormusunuz?

İstenildiği taktirde sünnet düğünü yüz boyama işlemini de çocuklar için yapıyoruz.

Sünnet düğünü bahçe süslemesi yapıyormusunuz?

Sünnet bahçe süslemeleri yapıyoruz.

Örnek Sünnet Düğünü Videosu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1