Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

01.02.2020
Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları; Doğum günü organizasyonları son derece önemli organizasyonlardan biridir. Bu organizasyonları kişi kendisi düzenleyebileceği gibi bir organizasyon şirketi ile anlaşarak düzenleyebilir. İnsanın hayatı için önemli olan insanın hayatı için önemli olan günlerinden biri doğum günleri oluyor. Bu sebeple bu günleri iyi bir şekilde organize etmek son derece önemli oluyor.

Günümüzde doğum günü organizasyonları çok daha eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda doğum günü organizasyonlarında yapılan sürprizler herkese hem şaşırtıp hem de mutlu ediyor. Doğum günü organizasyonu fiyatları tercih edilen mekâna, davetli sayısına, yemek ve alkole bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Yüksek bütçeli bir doğum günü organizasyonu yapmak isteyen kişiler son derece etkileyici bir parti imkânına sahip olur. Kavram belirlemek son derece önemli bir konudur.

Parti tarzında mı yoksa eğlence tarzında mı olacağını çok daha öncesinden belirlemiş olmak gerekiyor. Profesyonel ve kusursuz bir şekilde hazırlık yapan firmalar ile çalışarak etkileyici bir doğum günü partisi yapmamız mümkün olur. Doğum günü partisi hazırlarken ilk olarak davetli sayısını ve listesini belirlemek gerekiyor. Buna bağlı olarak mekân seçimi yapılır. Aynı zamanda davetli sayısına bağlı olarak yemek ve ikramlıklar hazırlanır. Bu sebeple ilk olarak davetli listesi hazırlanmalıdır.

⇒ Davetli Listesi 

Doğum günü organizasyonuna başlamadan önce ilk olarak davetli listesini belirlemek gerekiyor. Doğum günü partisine genellikle en yakın arkadaşlar ve akrabalar davet edilir. Fakat büyük bir organizasyon yapmak isteyen kişiler çok yakın olmadığı insanları da partisine davet eder. Davet listesi hazırlarken kimseye gözden kaçırmamaya dikkat etmek gerekiyor.

Eleme yöntemi ile davet listesi hazırlamak son derece ideal bir yöntem olur. Aynı zamanda telefon rehberinde yer alan kişilerin isimlerine bakarak da liste hazırlamak garanti bir yöntem olur. Davetli listesi hazırlandıktan sonra mekân seçimi ve ikramlıklar hazırlanmaya başlanır. Davetli sayısına bağlı olarak büyük ya da küçük mekân seçimi yapılır. Herkesin rahat bir şekilde eğlenebileceği mekân seçimleri yapmak gerekiyor. Davetli sayısı doğru bir şekilde hazırlandığı zaman hiçbir sıkıntı çıkmadan parti düzenlemek mümkün oluyor.

⇒ Mekân Seçimi

Doğum günü organizasyonu için davetli listesi hazırlandıktan hemen sonra mekân seçimi yapılmaya başlanır. En iyi partiyi düzenlemek isteyen kişiler mutlaka mekân seçiminde doğru tercihler yapmalıdır. Ev partisi düzenlemek isteyen kişiler davetli listesinin buna uygun olup olmadığına karar vermelidir. Mekân seçimi sırasında herkesin kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceği mekânların seçilmesi gerekir. 

Doğum günü organizasyonu fiyatları mekân seçimine bağlı olarak çok değişiklik gösteriyor. Daha ayrıntılı bir parti vermek isteyen kişiler parti yapabileceği mekânları kapattırıp bu şekilde bir doğum günü partisi yapabilir. Fakat bu yüksek bütçeli doğum günü organizasyonu yapmak isteyen kişiler için geçerlidir. kafe gibi alanlarda da doğum günü organizasyonu yapmak mümkün oluyor.

⇒ İkramlıklar

Doğum günü organizasyonu konseptine bağlı olarak ikramlıklar değişiklik gösteriyor. Parti niteliğinde bir doğum günü organizasyonu yapılıyor isim mutlaka alkol bulundurmak gerekir. Aynı zamanda küçük atıştırmalıklar da her masada olması gerekir. Doğum günü pastası da çok önemli konulardan biridir. Herkese yetecek kadar doğum günü pastasını olması gerekir. Aynı zamanda herkesin damak zevkine hitap edecek ikramlıkların bulunması son derece önemli konulardan biridir. Daveti sayısı belirlendikten sonra ikramlıkları sayısı da bu düzeyde belirlenir.

Evde yapılan doğum günü partilerinde de dışarıda yapılan doğum günü partilerinde de mutlaka ikramlıkların bulunması gerekiyor. Organizasyonun içerisine doğum günü yemeği gibi bir kısım da eklemek mümkün oluyor. Böylece ilk olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile yemek yiyip daha sonra parti kısmında geçmeniz mümkün olur.

⇒ Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Pek çok etkene bağlı olarak doğum günü organizasyonu fiyatları değişiklik gösteriyor. Özellikle mekân seçim doğum günü organizasyon fiyatlarını en çok etkileyen durumlardan biri oluyor. Evde yapılan bir doğum günü organizasyonu çok daha uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirilir. Fakat bir mekânda doğum günü kutlamak isteyen insanların organizasyonlarında daha yüksek bir bütçe gerekiyor.

Aynı zamanda müzik sistemine ve ikramlıklara bağlı olarak da organizasyon fiyatları değişim gösteriyor. Doğum günü organizasyonu için ayırdığınız bütçe dâhilinde bir organizasyon yapmanız gerekir. Kendi bütçenize uygun olan bir organizasyon yapmak için pek çok seçenek bulunuyor.

Sevdiklerinize özel hissettirmek istediğiniz özel bir gün vardır: Doğum günü! Herkes sevdiklerinin doğum günü yaklaştığında farklı bir organizasyon hazırlığı içine girer. Haftalar öncesinden hediye seçenekleri düşünülmeye başlanır. O gün gelip çattığında ise en şaşırtıcı şekilde kutlama yapmak gerekir. İşte tam bu noktada yardımınıza yetişiyoruz. Sevdiklerinizi hem şaşırtacak hem mutlu edecek bir kutlama önerisi sunuyoruz size: Doğum günü organizasyonları!

Doğum günü kutlamalarınız için sunduğumuz hizmetlerimizle farklı ve eğlenceli bir organizasyon sizi bekliyor. Size özel bir konsept ve size uygun bir fiyat ile eşsiz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınız için ev, kreş veya okul ortamında parti organize edebileceğiniz gibi; yetişkin olan sevdikleriniz veya kendiniz  için de özel bir parti düzenleyebilirsiniz.

⇒ Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları ⇐

Doğum günü konseptine uygun olan hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

Doğum Günü Paketi 1
Süsleme + 1 Palyaço ..... TL

Doğum Günü Paketi 2
Süsleme + 1 Palyaço + 1 Kostümlü Masal Kahramanı Dahil ..... TL
Doğum Günü Paketi 3
Süsleme + 1 Palyaço + 1 Kostümlü masal kahramanı - Karnaval yiyeceklerinden herhangi biri (Pamuk şeker veya Popcorn) ..... TL

Süsleme ….. TL
Pinyata ….. TL
Palyaço yada Kostümlü Masal Kahramanları ….. TL
Tahta bacak Şovu Gösterisi ….. TL
Pamuk şeker arabası ….. TL
Patlamış mısır arabası ….. TL
Fotoğraf çekimi ….. TL
Kamera video çekimi ….. TL
Sihirbaz gösterisi ….. TL
Nasrettin Hoca gösterisi ….. TL
Karagöz Hacivat gösterisi ….. TL
Kukla gösterisi ….. TL
Karaoke Etkinliği ….. TL
Yaş Yazılı Balon (Adet) ….. TL
Balona isim yazılması (Harf Başı) ….. TL
25 tane uçan balon demeti ….. TL

Doğum günü organizasyonu hakkında daha fazla bilgi için https://www.vadiorganizasyon.com/dogum-gunu-organizasyonu/ yazımızı okuyabilirsiniz.

 
Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: