Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

01.02.2020
Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları; Özel davetler ve ön gösterim gibi zamanlarda tercih edilen organizasyon seçenekleri ile davetlilerinize unutamayacağı bir şıklık, ikram ve hizmetler içeren bir sunum hazırlanması çok önemli bir konudur. Bu organizasyonlar düğün, nikâh ve açılışların vazgeçilmezleri arasındadır. Kokteyl organizasyonu fiyatları ise her cebe uygun imkânlarıyla çok tercih edilir.

⇒ Açılış İçin Tercih Edilen Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl masaları ve sandalyeleri için süsleme, mekânın dikkat çeken alanlarının süslenmesi ve pasif alanların mekâna şık bir şekilde kazandırılması, kokteyl organizasyonları ile mümkün olmaktadır. Kokteyl vereceğiniz alanın süsleme ve düzenleme gibi işleri, sizin istediğiniz ambiyansa uygun olarak hazırlanır.

Kokteyl masa ve sandalyelerinin ise en şık ve en uygun şekilde tedariki sağlanır ve her biri istediğiniz şekilde süslenir ve düzenlenir. Balonlar ve tüllerle istediğiniz havayı oluşturabileceğiniz alanda, renk ve model seçenekleri de çok fazladır. Kokteyl organizasyonu fiyatları kadar bu organizasyonu üstlenen kişilerin alanında tecrübeli ve zevkli kişilerden oluşması sizler için çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

⇒ Bistro Masaları

Açılışların ve davetlerin daha nezih bir görünüme ulaşması için bistro masaları en iyi seçeneklerden biri olmaktadır. Bistro masaları, yükseklikleri ve hızlı servis imkânı vermesi ile bu tür organizasyonlar için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Lansmanlar ve fuarlar için yapılan organizasyonlarda seçkin bir görünüm sağlamak için çok sık kullanılırlar. Organizasyonların içinde ikramların yanı sıra açık büfe, sıcak ve ara sıcak yemekler ile ziyafete dönüştürülen kokteyl catering hizmetleri de mevcuttur. 

⇒ Davetler İçin Tercih Edilen Kokteyl Organizasyonları

Davetler için düşündüğünüz kokteyl organizasyonlarında sadece kokteyl organizasyonu fiyatları değil, çalışacağınız firmayı da iyi seçmeniz gerekir. Firmanın alanında tecrübeli ve profesyonel oluşu, davetlilerin en iyi şekilde ağırlanmasını sağlayan en önemli etkendir. Davet organizasyonlarının yiyecek, içecek, servis, karşılama ve farklı ve lezzetli sunumlarla zenginleştirilmesi gerekmektedir. Davet organizasyonları en çok lansmanlar, sergiler, toplantılar ve galalar da tercih edilen bir organizasyon seçeneğidir.

Sizin tercihinize göre açık, yarı açık, ya da kapalı mekânlarda süsleme ve düzenleme işlerini yürütürler. Alanlarınız için tercih edeceğiniz masa ve sandalyeleri en kaliteli ve en uygun olarak tedarik edip, süsleme ve düzenleme işlerini yürüten firma, tül ve balon süslemeleri ile de mekânın canlılığını ve havasını arttırır. 

⇒ Karşılama ve İkramlar

Firmanın, davet ettiğiniz her bir kişiyi hem sıcak hem de ilgili şekilde karşılayacak personellerinin olması ilk izlenim için en önemli noktalardan biridir. Alanında eğitim almış garsonlar ise sistemli ve düzenli bir şekilde ikramlarda bulunmalıdır. Güler yüzlü ve işini zorla yapıyormuş gibi görünen elemanlar davetlilerin de modunu düşürebileceği için, doğru seçim yapılmalıdır. 

Doğru noktalara yerleştirilmiş, temiz ve kaliteli ses veren hoparlörler ve alanında belli bir zevk sahibi olan, kaliteli içerikler sunabilen DJ’ler ise, davetliler için arkada bir fon oluşturarak gergin bir ortamdan uzak olunması sağlanmış olur. Organizasyona dâhil edilen ışık sistemi de göz yormayan ve rahatsız etmeyen sistemler olmalı, doğru renkler kullanılmalıdır.

⇒ Nikâhlar İçin Tercih Edilen Kokteyl Organizasyonları

Nikâhlar, ilerleyen süreçler için bir anı niteliği taşıyacak, özel organizasyonlardan biridir. Fotoğraflar ise bu anıları biriktirmek için en kullanışlı seçenektir. Firma dâhilindeki fotoğrafçının alanında eğitimli ve uzman olması, bu anıların da kaliteli olmasını sağlayacaktır. En güzel anları en profesyonel şekilde fotoğraflayacak elemanlar seçilmesi önemlidir. 

Ses sistemlerinin tedariki sonrasında belirli mekâna önceden kurulmalı ve yayının kesintiye uğramaması için ekipmanlar da önceden hazır bulundurulmalıdır. Davet boyunca sizin tercihleriniz ve davetin karakteristiğine uygun olarak arka fonda yayının kesintisiz devam etmesi firma tarafından sağlanmalıdır. Firmalar, tercihe göre canlı müzik gruplarına da organizasyonlara dâhil etmektedir.

⇒ Yaratıcılık ve Düzenleme Seçenekleri

Firmaların elemanlarının yaratıcı olması da önemli bir konudur. Tercihinize göre oluşturmak istediğiniz size özel oluşturulmuş şovlar ve etkinlikler, yaratıcı ve yenilikçi elemanlar ile çok daha keyifli ve kaliteli bir hale gelmektedir.

Konfetiler, volkanlar, farklı ışık şovları bunlar arasında en çok tercih edilenlerdendir. Alan için tercih ettiğiniz masa ve sandalye süsleri, danteller, tüller ve balonlar da konsepte uygun şekilde firma tarafından düzenlenmektedir. Profesyonel garson hizmeti ile kesintisiz ikramlar, açık büfe hizmetleri, sıcak ve ara sıcak yemekler de tercihinize göre organizasyona dâhil edilen seçeneklerdir. 

Kokteyl organizasyonu kurumsal boyutta en çok dikkat edilmesi gereken organizasyonlar arasında yer almaktadır. Çünkü kokteyller, bir anlamda prestij göstergesidir. Kurumsal organizasyonların, düğün törenlerinin, davet ve gala organizasyonlarının, açılış törenlerinin vazgeçilmez bir parçası olan kokteyller profesyonel ve şık bir sunumla yapılmalıdır.

Tüm organizasyonlarınızda tüm ekip ve ekipman desteğiyle yanınızda olan firmamız, kokteyl organizasyonlarınız için de süsleme hizmetleri, catering gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmaktadır.

Birbirinden farklı konseptlerle hazırlanmış kokteyl organizasyonu seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

⇒ Kokteyl Organizasyonu Fiyatları ⇐

KOKTEYL MENÜ - ..... TL
Detaylar için arayınız
KOKTEYL MENÜ EKSTRA - ..... TL
Detaylar için arayınız
KOKTEYL MENÜ SICAKLAR - ..... TL
Detaylar için arayınız
KOKTEYL PROLANGE MENÜ - ..... TL
Detaylar için arayınız
MİNİ KOKTEYL MENÜ - ..... TL
Detaylar için arayınız
Kokteyl masası kiralama. Örtüsü ile birlikte bistro masa - ..... TL
Detaylar için arayınız
Kokteyl masaları için canlı çiçek parteri - ..... TL
Detaylar için arayınız
Kokteyl İçin Servis Personeli - ..... TL
Lütfen iletişime geçiniz
Ses sistemi ve DJ - ..... TL
Ses sistemi kurulumu ve DJ hİZMETİ
Trio (karşılama müziği üçlüsü) - ..... TL
Enstrümanlardan oluşan üçlü müzik grubu.
Kokteyl Süsleme Paketi - ..... TL
Kokteyl süsleme paketi (balon tül ve uçan balonlar ile)

Kokteyl organizasyonu için merak edilen tüm konulara https://www.vadiorganizasyon.com/kokteyl-organizasyonu/ yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda inanılmaz fiyatları kaçırmayın.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: