Animasyon & Gösteri Hizmetleri

19.02.2020
Animasyon & Gösteri Hizmetleri FİYATLARI

Animasyon & Gösteri Resimleri

Düğün, kına gecesi, sünnet, doğum günü gibi çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz animasyon, palyaço ve hostes gibi çeşitli hizmetler organizasyonunuzun daha eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. Özellikle doğum günleri ve sünnet düğünlerinde tercih edilen bu tür organizasyonlar, çocukları mutlu etmektedir.

Süper kahramanlar, palyaçolar, kukla gösterileri, mehteran gösterisi gibi birçok hizmeti bulunan bu alanda bu hizmetlerden istediğinizi seçerek uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler, hem çocukların hem yetişkinlerin eğlenmesini sağlayacak, bir yandan da ortama güzel bir hava katacak. Peki animasyon & palyaço & hostes hizmetleri nelerdir?

Sihirbaz Gösterisi

Sihirbaz gösterileri, hem yetişkinlerin hemde çocukların ilgisini çeken bir gösteri türüdür. Sihirbazlık gösterileri ile ilginç numaralar görebilir, bu numaraları izlerken zamanın nasıl hızlı geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Sihirbaz gösterisi, genellikle doğum günleri ve sünnet düğünleri organizasyonlarında tercih edilmektedir.

Ateş Dansı Gösterisi

Ateşle dans, gerçekten tehlikeli bir iştir. Bundan dolayı bunu işin profesyonellerine bırakmak gereklidir. Eğer düzenlediğiniz etkinlikte ateş dansı gösterisinin de yer almasını istiyorsanız hemen organizasyon firmamıza başvurarak ateş dansı gösterisini talep edebilirsiniz.

Süper Kahramanlar

Süper kahramanlar, özellikle sünnet düğünleri ve çocukların doğum günlerinde çocukları eğlendiren karakterlerdir. Örümcek adam, demir adam, Hulk gibi çeşitli süper kahramanları hepimiz tanırız. Eğlenceli anlarınızda bu kahramanlar yanınızda olacak ve sizleri eğlendirecek. Eğer süper kahraman kiralama hizmeti istiyorsanız hemen organizasyon firmamıza başvurabilirsiniz.

Karagöz ve Hacivat Gösterisi

Karagöz ve Hacivat, Türk kültüründe önemli bir yere sahip 2 eğlenceli karakterdir. Eğer organizasyonunuzda Hacivat ve Karagöz oyunu oynanmasını istiyorsanız bu hizmeti kiralayabilirsiniz.

Kukla Gösterisi

Yetişkin neslinde ilgisini çekecek kukla gösterisi, özellikle sünnet, doğum günü ve yılbaşı gibi organizasyonlarda vazgeçilmezlerdendir. İpler arasında oynatılan kuklalar, düzenlediğiniz etkinlikte size eğlenceli anlar yaşatacak.

Jonglör Gösterisi

Jonglör gösterisi, çeşitli hokkabazlık yapan insanların yaptığı gösterilerdir. Örneğin havaya birkaç top atarak bunları çevirir. Eğer jonglör gösterisi kiralamak istiyorsanız bu hizmete başvurabilirsiniz.

Pandomim Gösterisi

Pandomim, sessiz bir şekilde yapılan sanattır. Pandomim, seyircileri sessiz bir şekilde eğlendirerek güldürmeye çalışır. Özellikle doğum günlerinde bolca tercih edilen pandomim gösterisi hizmetini kiralayabilirsiniz.

Nasreddin Hoca Gösterisi

1208-1284 yılları arasında Anadolu Selçuklu Devleti döneminde yaşayan Nasreddin Hoca, sizleri eğlendirmeye geliyor. Nasreddin Hoca fıkralarını dinlemekten keyif alan biriyseniz birde bunun oyununu izleyin deriz.

Tiyatro Gösterileri

Tiyatro, yüzyıllardır var olan ve hayatımızda güzel yer edinmiş bir sanat dalıdır. Tiyatro, filmlerden farklı olarak canlı sergilenmektedir. Yani tiyatro esnasında oyuncular performanslarını canlı olarak sergilerler. Organizasyon firmamızdan tiyatro hizmetleri kiralayabilirsiniz.

Palyaço Gösterisi

Palyaçolar, özellikle çocukları güldüren ve eğlendiren bir karakter olsa da yetişkinlere özel palyaço hizmetleri de mevcuttur. Bu sayede çocukların ve yetişkinlerin psikolojisinden anlayan palyaçolar, ona göre en uygun esprileri yapacaktır.

Mehteran Gösterisi

Mehter takımı, Osmanlı Devleti’ nin ve dünyanın en eski askeri bandolarından birisidir. Genellikle açılış törenlerinde ve özel günlerde tercih edilir. Eğer organizasyonunuzda mehter takımının çalmasını istiyorsanız mehter takımı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Semazen Gösterisi

Semazen gösterisi, uzun elbise giyen adamların dönme gösterisidir. Müzik eşliğinde dönen semazenler, genel olarak düğünlerde ve dini programlarda tercih edilen bir hizmettir. Eğer semazen kiralama hizmeti arıyorsanız organizasyon firmamızdan bu hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Animasyon Gösterileri

Animasyonlar, hem çocukları hem yetişkinleri eğlendiren bir alandır. Her yaştan insanlar animasyon izlemektedirler. Animasyonlar 2 veya 3 boyutlu olabilir. Ekran üzerinde bir nesnenin hareketlendirilmiş halinin sunulduğu animasyonda seslendirme ile beraber ortaya güzel bir animasyon filmi çıkmaktadır. Eğer animasyon kiralama hizmeti arıyorsanız bize başvurabilirsiniz.

 

Animasyon & Gösteri Hizmetleri FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: