Düğün Organizasyonu Fiyatları

31.01.2020
Düğün organizasyonu fiyatları

Düğün organizasyonu fiyatları

Düğün organizasyonu fiyatları

Düğün Organizasyonu Fiyatları; Düğün organizasyonu son derece heyecanlı ve keyifli bir süreç olmaktadır. Planlama sırasında büyük bir titizlik ile çalışmak her şeyin daha yolunda gitmesine yardımcı olur. Bu süreçte insanlar büyük stres durma yaşayıp telaşa kapılabiliyor. Bu sebeple düğün organizasyonunun çok daha öncesinden planlanması gerekiyor.

Düğünden en az 6 ay önce planlamanın yapılması gerekiyor. Özellikle düğünde verilecek olan yemeğe, müziğe ve oturma düzenine çok daha önceden karar vererek organizasyonun bu şekilde yapılması gerekiyor. Düğün organizasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alıyor. Düğün organizasyonu fiyatları düğün için tercih edilen yemeğe ve davet sayısı gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu sebeple ilk olarak planlamanın yapılması daha sonra fiyat alınması gerekir.

Organizasyon esnasında her şeyi firmalara bırakmayarak kişinin de karar vermesi gerekiyor. Böylece kendi zevklerine uygun bir düğün organizasyonu yapmak mümkün oluyor. Düğün organizasyonun nasıl yapıldığı konusunda merak edilen pek çok konu yer alıyor.

⇒ Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Düğün yapacak olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri düğün organizasyonunun nasıl yapıldığı konusunda oluyor. Düğünden belirli bir süre önce hazırlıklara başlayarak düğün organizasyonu yapmak gerekiyor. İlk olarak düğün için gerekli olan bütçe belirlenmelidir. Bu bütçe öncülüğünde planlar yapılır. Düğün organizasyonu yaparken not olarak ilerlemek gerekir. Düğün esnasında ya da düğünden önce yapılacak olan fotoğraf çekimleri için fotoğrafçı seçimi yapmak gerekiyor.

Düğün organizasyonu içerisinde balayı planı da yapılır. En önemli konulardan biri düğün mekânı konusunda oluyor. Düğün mekânı seçiminde istediğiniz düğün konseptine uygun bir mekân seçmeniz gerekir. Aynı zamanda düğün organizasyonu yaparken pasta seçimini ön planda tutmak gerekir.

Nikâh şekeri ve pasta seçimi için ilk olarak organizasyon firmalarından randevu alıp daha sonra seçim yapmak gerekiyor. Düğün müziği düğün sahipleri tarafından seçilmelidir. Canlı müzik olup olmayacağına karar vermek gerekiyor. Daha çok düğünlerde canlı müzik tercih ediliyor. Son zamanlarda DJ gibi farklı müzik tarzları tercih ediliyor.

⇒ Düğün Mekânı Seçimi

Düğün organizasyonu sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri düğün mekânı oluyor. Düğün mekânı seçerken düğün konseptini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kır düğünü, salon düğünü, sahil kenarı düğünü gibi pek çok seçenek yer alıyor. Düğünden en az 1 yıl önce Konsept eve mekâna karar vermek gerekiyor. 

Düğün organizasyonu fiyatları düğün mekânına bağlı olarak değişiyor. Bu sebeple bütçe belirledikten sonra düğün mekânı seçmek gerekiyor. Düğün mekânı seçerken davetli sayısını göz önünde bulundurmak gerekir. Herkese yetecek kadar genişlikte olması gerekiyor. Süslemelerde düğün mekân seçildikten sonra karar verilen ayrıntılardan biridir.

⇒ Düğün Yemeği ve Düğün Pastası 

Düğün organizasyonu sırasında en çok dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise düğün yemeği ve düğün pastası konusunda oluyor. Davetli sayısı belirlendikten sonra düğün yemeğine karar verilir. Catering şirketi ile anlaşarak bütün davetlilere yetecek şekilde yemek yaptırılır. Düğün için ayırdığınız bütçeye bağlı olarak menüde değişiklik yaşanabilir. Catering firmaları her bütçeye uygun olacak şekilde yemek menüleri hazırlıyor.

Pasta seçimi de düğünlerin olmazsa olmazlarından biridir. Bu sebeple çok dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor. Her konsepte uygun olacak şekilde pasta yapılıyor. Sizde konseptinizi belirledikten sonra pasta seçimi yapabilirsiniz. Düğün esnasında keseceğiniz pastanın gerçek mi yoksa yapay mı olacağına karar vermeniz gerekiyor. Son zamanlarda daha çok gerçek pastalar tercih ediliyor. Aynı zamanda pastanın büyüklüğüne ve üzerinde yer alacak olan ayrıntılara düğünden çok daha önce karar vermek gerekir.  pasta firmaları ile önceden randevu alıp görüşmek gerekir.

⇒ Düğün Organizasyonu Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Düğün organizasyonu fiyatları düğün pastası, düğün yemeği, düğün mekânı, müzik, süslemede kullanılacak malzemeler ve davetli sayısına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu sebeple ilk olarak kendi bütçenizi belirleyip bunun doğrultusunda düğün organizasyonu yapmanız daha ideal olacaktır. Böylece kendi bütçeniz doğrultusunda bir düğün yapmış olursunuz.

Tercih edilen şeylere bağlı olarak düğün fiyatı artma ve azalma gösterebiliyor. Daha uygun fiyatlı bir düğün yapmak isteyen insanlar özellikle mekân seçiminde daha dikkatli davranmalıdır. Aynı şekilde uygun fiyatlı düğün yapmak isteyen insanlar düğün yemeği konusunda daha uygun yemek menülerine tercih edebilir. Bu gibi hususlara dikkat edildiği zaman herkes kendi bütçesine uygun olacak şekilde düğün organize edebilir.

⇒ Düğün Organizasyonu Fiyatları ⇐

Masa üstü dantel kapak süslemesi - ..... TL
Detaylar eklenecektir.
Masa giydirme (Küçük Masa) - ..... TL
4 ya da 6 Kişilik masa giydirme süslemesi
Sandalye giydirme - ..... TL
Sandalyenin giydirilmesi ve renkli tül fiyonk ile bağlanarak süslenmesi.
Nikah masası, Gelin-damat masası süsleme (canlı çiçekli) - ..... TL
Dökümlü kumaş ve tüllerle şık bir şekilde süslenmiş masa ve canlı çiçek. Gelin damat için yüksek, deri gelin damat sandalyeleri.
Gelin yolu süsleme (yapay çiçekli, şamdanlı ve ya kafesli) - ...... TL
Sarmaşıklı, tüllü, çiçekli, kemer şeklinde gelin yolu süslemesi. Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.
Gelin yolu süsleme (canlı çiçekli, ferforje ve ya şamdanlı) - ..... TL
Şamdanlı veya ferforje ayaklı çiçekli gelin yolu süslemesi, Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.
Masa üstü ayna ve tek kollu yapay çiçekli şamdan süslemesi - ..... TL
Masanın tek kollu yapay çiçekli şamdanla süslenmesi.
Masa üstü canlı çiçek uygulaması - ..... TL
Masanın canlı çiçekle süslenmesi.
Masa üstü ayna ve canlı çiçekli tek kollu şamdan uygulaması - ..... TL
Masanın çiçekli şamdanla süslenmesi.
Nikah masası kiralama - ..... TL
Deri, lake nikah masası. Gelin damat için yüksek sandalyeler. Şahitler için puflar.
Ses sistemi ve DJ - ..... TL
Profesyonel ses sistemi ve DJ Hizmeti
Anı Kürsüsü ve Anı Defteri ..... TL
Süslenmiş kürsü ve anı defteri.
Karşılama ve yer gösterme hostesleri. Servis elemanları. - ..... TL
Tecrübeli, iletişimi ve diksiyonu düzgün kişiler.
Tiffany sandalye kiralama - ..... TL
Her sandalye başına fiyatlandırma yapılır
Barkovizyon kurulumu - ..... TL
Barkovizyon gösterimi.
5 Kişilik profesyonel orkestra - ..... TL
Müzik ekibi
Konfeti show - ..... TL
Konfeti makinesı ile konfeti yağmuru.
Havai fişek gösterisi - ..... TL -..... TL
Süresi ve havai fişeklerin çapına göre değişmektedir fiyatı.
Düğün yemekleri. ..... TL - ..... TL
Menü detayları için lütfen bizimle irtibata geçin.
İslami düğün paketi - ..... TL
İlahi sanatçısı, semazenler, sunum ve enstrümanlar. 5 Kişilik profesyonel ekip

Düğün organizasyonu hakkında detaylı bilgiye https://www.vadiorganizasyon.com/dugun-organizasyonu/ yazımızdan ulaşabilir yada erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Mustafa dedi ki:

    Şehir dışına organisazyonunuz varmı

    1. Organizatör dedi ki:

      Merhabalar efendim şehir dışına organizasyonlarımız malesef bulunmamaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: