Süsleme Hizmetleri

10.02.2020
Süsleme Hizmetleri FİYATLARI

Süsleme Hizmeti Resimleri

 Süsleme Hizmeti;

Bir etkinlik yapmaya karar vermek, sadece bununla bitmiyor. Gelen insanlara ikram sunmanın yanı sıra etkinlik yapılacak alanı da dekore etmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemleri tek başınıza halletmeniz neredeyse imkansızdır. Tam da bu sırada süsleme hizmetleri devreye giriyor. Alacağınız süsleme hizmeti ile tüm bu işlemlerden çok cüz-i bir fiyata kurtulabilirsiniz.

Süsleme hizmetleri istenen alanlar çok çeşitlidir. Bazen bir parti daveti veya düğün salonu, bazen açık alan ve bazen de alışveriş merkezi süslenecek olabilir. Bu alanları belirli bir konsepte göre süslemek, dekoratif açıdan yapılacak en önemli noktadır. İşte bu yüzden sınırlarını hayalleriniz ile belirlediğiniz tasarımları, uzman bir süsleme hizmeti ile bir rüyaya dönüştürebilirsiniz. Bu süslemeler içinde tek yapmanız gerek konsept belirlemek olacaktır. Bu konseptler:

Düğün Süsleme

  Belki de bir çift için hayatında yaşayacakları en güzel düğün gecesidir. Bundan dolayı her şeyin en iyisi olması bu anı daha mutlu yaşamalarına vesile olacaktır. Düğün süslemeleri, her şeyin en iyisine layık olan gelin ve damadın, bu özel günlerini muhteşem bir şekilde geçirmelerine yardımcı oluyor. Düğün telaşı sırasında bunlarla uğraşmak yerine; gelin yolu süslemesi, nikah masası süslemesi ve düğün salonun süslenmesi gibi tüm detayları sizin yerinize süsleme hizmeti hallediyor. Bu hizmette sandalyeler, kaliteli ve göz alıcı renkteki saten örtüler ile kaplandığı gibi masalara şamdan, dekoratif peçete ve suplalar konularak süsleme hizmeti bir sanata dönüştürülmektedir.

Açılış Süsleme

Yeni bir yer açtığınızda yapmanız gereken en önemli şey tabi ki de bunu insanlara duyurmaktır. Bunu yaparken de insanların görsel objelere dikkat edeceği elbet de göz ardı edilemez. Bu sebepten açılışı yapacağınız mekanı en iyi şekilde süslemeniz gerekmektedir. Açılış heyecanınızı tüm bu yorucu işler perdelemesin. Bırakın hepsini süsleme hizmeti halletsin size de açılışınızın keyfini sürmek kalsın.

Açılış yapılacak mekan süslenirken süsleme hizmeti veren firmalar büyük bir titizlikle işlerini icra etmektedir. Açılışınızın ambiyansını korumak için kurumsal renklerinize uygun balon seçimi, mekana asılacak bayrak ve flama temini gibi tüm bu konuları sizin doğrultunuzda süsleme hizmeti firması halletmektedir.

Sünnet Düğünü Süsleme

Erkek çocuğunuza bu özel günde eşlik edecek birçok eş, dost, akraba bulunmaktadır. Bu anı özel kılmak için ayarlayacağınız sünnet düğünü, sizlere birçok da iş yükü çıkartmaktadır. Mekan tahsis etme, mekan süsleme, gelen misafirlere ikram edilecek yiyecek ve içecekler ayarlama bunların birkaçıdır. İş yükünüz bu kadar fazlayken çocuğunuzun bu anını kaçırabilirsiniz. İşte bu yüzden süsleme işini profesyonel hizmet veren firmalara bırakarak çocuğunuzla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sünnet düğünü organizasyonu süsleme hizmeti ile mekan; çocukların ilgisini çekecek balonlar, aydınlatmalar ve konfetilerin yanı sıra sünnet yatağı , masa ve sandalye süslenmesi de halledilmektedir. Hem de çok ekonomik bir fiyata.

Balon Süsleme

Balon süslemek bile başlı başına bir süsleme hizmeti çeşididir. Süslenen balonlar ile neredeyse tüm organizasyonların dekorasyonunu halledebilirsiniz. Tabi bunlar da kendi içinde başlı başına çeşitleri vardır. Uçan balon süslenmesi, fiyonk balon süslenmesi ve nazar boncuğu şeklinde balon süslenmesi bunlardan birkaçıdır.

Doğum Günü Süsleme

Küçükten büyüğe hepimiz doğum günümüzü kutlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız. Diğer mutlu anlarımızda olduğu gibi doğum günümüzde de bütün yakınlarımızın yanımızda olması için can atarız. Bunun için de doğum gününü bir partiye çevirerek tüm sevdiklerimizi çağırırız. Elbette mekan şaşaalı ve göz alıcı olmalı ki tüm sevdiklerimiz doğum günü partimizi kıskanmalı ve dillere destan olmalı. Ne de olsa yılda 1 kere yapabildiğimiz bir organizasyon. Mekanı süsleme işi süsleme hizmeti veren firmalara düşmektedir. Hiçbir şeyden kaçınmayan firmalar doğum günü alanı eşi benzersiz bir yere çevirir. Bunu yaparken de klasik olan balon, iyi ki doğdun yazısı ve duvar süslemelerinin yanı sıra konfeti ve mumlar da kullanır. Böylelikle hiçbir şeye uğraşmayarak yılda 1 kere olan anınızı doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yılbaşı Süsleme

Yılbaşı da aynı doğum günü her yıl tekrarlanan ve sadece 1 gün kutlayabildiğimiz özel günlerden. Bu günde aile içi veya aileler arası bir kutlama organizasyonu ayarlayarak yeni yıla beraber gireriz. Ne de olsa yeni yıla nasıl girersen öyle geçer. Böylesi bir geceyi taçlandıracak şey elbette dekoratif süslemelerdir. Süsleme hizmeti veren firmalar kutlanacak mekanı baştan aşağı süsleyerek sizleri eşi benzeri olmayan yeni bir yıla girmenize yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de bir yılbaşı klasiği olan çam ağacı ve led ışık kullanmayı da ihmal etmezler.

Fuar Alanı Süsleme

Fuar alanı da katılımcı kişi yönünden düğüne benzemektedir. Bu yönden yapılacak süsleme işlemleri düğün kadar gösterişli olmasa da bir yönden benzerdir. Arada tek bir fark vardır o da yapılan süslemelerin dayanıklılığı. Düğünler 1 gün süren bir organizasyon. Ancak fuarlar kimi zaman 2 gün, kimi zaman 3 gün, kimi zaman bir hafta ve kimi zaman da daha uzun sürebilmektedir. Bundan dolayı yapılacak yapılacak olan süsleme işlemi bu süre zarfında devam edebilmesi gerekmektedir. Bundan sebeple kullanılan malzemeler benzer olsa da süsleme biçimi açısından farklı bir metot kullanılarak süslemenin ömrü uzatılmaktadır. Bu da sizlere düzenlediğiniz fuarın gün sayısını istediğiniz kadar uzun tutabilme imkanı sunmaktadır.

Tüm bu çeşitler ile süsleme hizmeti yapılmaktadır. Çeşitler ve kullanılan araçlar farklı olsa da aslında hepsinin amacı ortaktır. Hepsinin ortak amacı düzenlediğiniz anı süsleme hizmeti ile eşi benzeri yaşanmamış bir ana dönüştürmektedir. Elbette bunun da düzenlenecek etkinliğin çeşidi, boyutu ve katılımcı sayısına göre değişen bir fiyatı vardır. Lakin böylesi bir anı yaşamak için ödenecek bu ücret her koşulda cazip gelmektedir. Siz de bir organizasyon vermek istiyorsanız tek yapmanız gereken konsepti ve süsleme hizmeti yapacak firmayı belirlemektir. Gerisini onlara bırakarak özel anınızın tadını doyasıya çıkarın.

Süsleme Hizmetleri FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: