Balon Süsleme Organizasyonu Fiyatları

01.02.2020
Balon Süsleme Organizasyonu Fiyatları

Balon süslemeleri organizasyonlarınızın en çok ilgi çeken unsurlarıdır. Özgün, şık ve farklı balon süsleme tasarımlarımız ile sizlere özenli bir çalışma sunuyoruz. Alanında uzman ekibimizin tamamen sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda hazırlamış oldukları konseptlerle organizasyon alanlarınızda rengarenk rüzgarlar esecek. Balon süslemeleriniz, dilediğiniz renklerde ve dilediğiniz tasarımlarla tamamen size özel olarak hazırlanır. Balon süslemelerini; düğün, sünnet, açılış, kına, nişan, mezuniyet, piknik, kokteyl, karnaval, fuar, şenlik, kutlama gibi her türlü organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.

Balon süsleme işleriniz için profesyonel ekibimizle sizler için en kaliteli ve en özgün tasarımları yapıyoruz. Süsleme fiyatlarımız aşağıdaki gibidir:

Balon süsleme metresi - 12.5 TL
Zincir balon süslemesi. İstediğiniz renklerde zincir balon.
Balondan kapı kemeri - 300 TL
Zincir balondan kapıya kemer.
Uçan balon - 5 TL
Helyum gazlı tehlikesiz uçan balon.
Baskılı balon (1000 Adet) - 350 TL
Logo, isim, yazı baskılı balonlar.
Zeplin balon - 3500 TL
Dev reklam balonları
Dekorsyon balonları. Nazar boncuğu, fiyonk, jumbo balon ağacı, balondan harfler - 75 TL
Örülmüş balonlardan çeşitli figürlerin yapılması. Balondan isim ve yazı yazılması.

Balon süslemeleri yapmak, özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Balon süsleme işinde kullanılan malzemenin kalitesi, yapılacak işin de kalitesini belirler. Çünkü kalitesiz balon kullanılan balon süslemelerinde çabuk patlayan balonlar, ucuz bir görüntü oluşturur. Bu yüzden organizasyonlarınız için anlaştığınız firmanın kaliteli ürünler kullanıp kullanmadığına dikkat etmelisiniz.

Ayrıca her türlü organizasyon için yapılan mekan süslemelerinin sağlam bir şekilde bağlandığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde, organizasyon esnasından yaşanacak muhtemelen kopmalar; hem güvenlik açısından tehlike oluşturacak hem de konsepti bozacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: