Doğum Günü Organizasyonu

11.02.2020
Doğum Günü Organizasyonu FİYATLARI

Doğum Günü Organizasyon Resimleri

Doğum Günü Organizasyonu;

İnsanlar, yaşı ne olursa olsun mutlu olmak ve sevdikleri ile beraber vakit geçirmek isterler. Doğum günleri ise birlikte vakit geçirilecek özel bir gündür. 7’den 70’e her yaştan insanın doğum günü kutlayabileceği gibi bu doğum günlerini güzel bir şekilde organize edebilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu, bir bireyin belli bir yaşa basınca kutlanması için yapılan gerekli düzenlemelerin yapılması ve kutlanmasına verilen isimdir. Doğum günleri, yeni bir yaşa giren insanın daha mutlu bir şekilde girmesi ve sevildiğini bilmesi için kutlanır. Doğum günü, her alanda kutlanabilir. Kırda, plajda, düğün salonunda, evde ve birçok alanda. Doğum günü kutlamak için ise genel olarak yaş pasta, mumlar, çeşitli malzemeler ve süslenmiş bir alan bulunmaktadır. Bu alanda insanlar doğum günü kutlar ve parti yaparlar.

Nerede olursanız olun bir organizasyon firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için emek harcarız ve organizasyonumuzu en güzel şekilde hallederiz. Profesyonel ekibimiz ile beraber güzel olması için gayret gösterdiğimiz bu hizmette sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Doğum günü organizasyonu olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise çocuklar ve yetişkinler için özel organizasyon, sürpriz doğum günü, balon süsleme, mekan süsleme, masa süsleme, palyaço çağırma, uçan balon, müzisyen ve orkestra, hediye ve çiçek, konfeti, pinyata oyunu ve patlamış mısır arabasıdır.

Çocuklar için Doğum Günü Organizasyonu

Çocuklar için yapılan doğum günü organizasyonu, çocukların seveceği şekilde hazırlanır. Bu organizasyonlarda genellikle palyaço, oyuncaklar, çeşitli oyunlar, balon süslemeleri, uçan balonlar ve birçok eğlenceli hizmet bulunmaktadır. Eğer doğum gününde çocuğunuzu sevindirmek istiyorsanız bu organizasyonu alabilirsiniz.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu

Eğer sevgilinize, ailenize, arkadaşınıza, eşinize veya dostlarınıza bir doğum günü organizasyonu hazırlamak istiyorsanız size en güzel doğum günü organizasyonunu hazırlayabiliriz. Eğer sevdiğiniz birine sürpriz yapmak istiyorsanız hemen organizasyon için sipariş verin.

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Sevdiklerinize sürpriz bir doğum günü yaparak onların ne kadar sevildiğini ve tepkisini görmek isteyebilirsiniz. İstediğiniz her mekanda yapılan bu hizmet ile doğum günü olan kişiye güzel bir karşılama yapabilirsiniz. Örneğin uçan balonlar ile bir pankart açabilir ve doğum günü olan kişinin büyük bir mutluluğa girmesini sağlayabilirsiniz.

Balon Süsleme

Doğum günlerinin vazgeçilmezlerinden olan balon süsleme, ortamın daha güzel görünmesini sağlayacak eşyalardan birisidir. İster uçan balonlar ile tavanı balonlarla doldurun, isterseniz yüzlerce balonu yere serin. Çeşitli balonlarla sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Mekan Süsleme

Doğum gününde mekanın güzel gözükmesi önemlidir. Mekan ne kadar güzel durursa ilgi çekiciliği de bir o kadar artacaktır. Bundan dolayı mekanın süslemesi güzel olmalıdır. Doğum günü organizasyonunun temasına göre uygun bir şekilde süslenen mekan, müşterinin isteğine göre detaylandırılabilir.

Masa Süsleme

Bir doğum gününde masa, en çok kullanılan alanlardan birisidir. Masanın güzel gözükmesi, doğum gününün atmosferini ciddi seviyede olumlu etkileyecektir. Verdiğimiz kaliteli masa süsleme hizmetleri ile masanın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Palyaço Kiralama

Bazı doğum günlerinde yer alan eğlenceli palyaçolar, özellikle çocukların doğum günlerinde çocukları eğlendirmek için yer alır. Bazı yetişkinlerinde tercih ettiği palyaçolar, ortamın daha eğlenceli görünmesi için birebir hizmetlerden birisidir. Palyaço, ortamda çocukları eğlendirmek için çeşitli hareketler yapar, çocuklara hediyeler dağıtır ve çocuklarla sohbet eder.

Süper Kahramanlar Kiralama

Özellikle çocukların doğum günlerinde kiralanan süper kahramanlar, çocukların daha çok eğlenmesini sağlayan hizmetlerden birisidir. Süper kahramanlar insanlarla sohbet eder, eğlenceli hareketler sergiler, çeşitli gösteriler yapar ve doğum gününde vakit geçirir.

Hediye ve Çiçek Hizmeti

Hediyeler ve çiçekler, doğum günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan hizmetlerden birisidir. Çiçekler ve hediye kutuları ile doğum günü alanı süslenmektedir.

Orkestra Kiralama

Eğer doğum günü organizasyonunda konuklara müzik şöleni yaşatmak isterseniz orkestra ve müzisyen kiralayabilirsiniz. Çeşitli müzikler çalan orkestra, ortamın daha eğlenceli geçmesini sağlayabilir. Bununla birlikte DJ hizmeti alarak daha hareketli ve daha canlı bir atmosfere ev sahipliği yapabilirsiniz.

Volkan ve Konfeti Patlatma

Volkan, içerisinden ateş çıkan fişeğe verilen isimdir. konfeti ise içerisinde birçok yaprak süs bulunan ve patladığında havaya saçılan eşyadır. Doğum günlerinde bu hizmetleri de ekleyerek doğum gününün daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sihirbaz Gösterisi Kiralama

Doğum günü olan insanlar, o günün daha güzel geçmesini isteyebilir. Bundan dolayı doğum günü düzenlenen kişi için sihirbaz kiralayabilirsiniz. Sihirbaz, çeşitli ilizyon ve sihir numaraları ile ortamın daha eğlenceli bir hal almasını sağlamaktadır.

Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Doğum gününde konuklarınıza bazı şeyler ikram etmeniz gereklidir. Yemeklerin dışında ortama güzel bir hava katacak pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralayabilir, içerisinde yer alan yiyecekleri konuklara dağıtabilirsiniz.

Lazer Işık Gösterisi

Doğum günü, insanların bir arada olduğu mutlu bir gündür. O günde yapılacak bir diğer aktivite ise lazer ışık gösterisi olacaktır. Lazer ışık gösterisi ile ilginç şovlar ortaya koyabilirsiniz.

Personel İhtiyacı

Doğum günü organizasyonu sırasında çeşitli personellere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bundan dolayı karşılama hostesleri, garsonlar, servis personelleri gibi birçok personeli doğum günü organizasyonuna ekleyerek doğum gününde yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Medya Hizmetleri

Doğum gününde video kameramanı ve fotoğrafçı gerekebilir. Bu durumda hemen bir fotoğraf ve video hizmeti kiralayabilirsiniz. Doğum günü boyunca fotoğraf ve videolarınızı kaydedecek bu ekip anı ölümsüzleştirecektir.

 

Doğum Günü Organizasyonu FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: