Açılış Organizasyonu

30.01.2020
Açılış Organizasyonu FİYATLARI

Öncelikle merak edilen Açılış Organizasyonu nedir ve nasıl yapılır sorusunu soracak olursak bu şekilde açıklamak doğru olacaktır; Günümüzde mevcut iş sistemleri çok karmaşıktır. Bu konuda birçok şirket çeşitli organizasyonların yönetimi konusunda görev üstlenmektedir. Organizasyon, yapılacak olan işleri kontrol etmek ve sorumluluk almak olarak tanımlanabilir. Bunun yanı sıra insanların hedeflerine ulaşması için etkin bir çalışma sağlayarak ilişki kurma sürecine denilebilir.

Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu çeşitli iş yerlerine ve dükkanlarına belirli sistemlerle eşlik edilmesidir. Bu sistem içerisinde çeşitli açılış organizasyonu paketleri mevcuttur. Bu paketlerin içerisinde çeşitli konseptlerle iş

Mağaza Açılışı

Mağaza Açılışı

yerine uygun olarak açılışlar hazırlanmaktadır. İş yerlerinde önemli olan dükkana müşteri çekmektir. Bu konuda müşterilerin iş yerinizden mutlu bir şekilde ayrılabilmesi için gereken çalışmalar yapılmaktadır. Bu organizasyon hizmetinde çeşitli organizasyon çalışmaları yerine getirilmektedir. İş yerlerinin açılışında müşterilere çok iyi bir şekilde tanıtılması gerekmektedir. Özellikle mekana uygun olarak hazırlanan konseptlerle birlikte birçok müşterinin kullanımına devamlı olarak sunabilirsiniz. Açılış organizasyonu yaptırmak istediğiniz iş yeriniz, mağazanız, restoran ve daha birçok dükkan için açılış organizasyonları oluşturulabilir. Günümüzde Türkiye’de İstanbul’da birçok yerde bulunan açılış organizasyonu firmaları sayesinde bu tür işlemler yürütülebilmektedir. Gerek açılış organizasyonu gerekse açılış kokteyli gibi birçok oluşumun düzenlemesi yapılabilir.

Açılış Organizasyonu Dikkat Edilecekler

Açılış organizasyonu ile iş yerinizin tanıtımını yaparak müşteri çekmek birinci önceliğiniz olabilir. Bu konuda iş yerinizin tanıtılması amacıyla işlemlere açılış organizasyonu denir. Açılış organizasyonları yeni açılan ve faaliyete geçecek olan iş yerlerinin tanıtılması için yapılmaktadır. Müşterilere varlığınızı hissettirmek ve eğer işlek caddede bir dükkan açıyorsanız bu konuda binlerce kişiye burada açıldığınızı müjdeleyebilirsiniz. Herhangi bir işletme açılışını kendiniz yapmanız durumunda bu konuda etkili bir çalışma gösterilemeyebilir. Kendi imkanlarınızla yalnızca dükkana uyum sağlayan renkli balonları bağlayarak açılış organizasyonu etkili olmaz. Bu konuda müşterilerin ilgisini çekmek temel hedeftir. Günümüzde bu konuda profesyonel olarak hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Yeni bir işletme kurduysanız bu konuda kendinizi tanıtmanız için ilgili firmalarla çalışabilirsiniz. Açılış türleri, dükkanınızın ahengi ve konsept türü gibi seçeneklerle birlikte iş yerinizin açılışını güzel bir şekilde yapabilirsiniz. İş yeri açılış organizasyonlarında birçok materyal kullanılarak müşterilere duyurulur. Bu konuda iş yerleri gıda sektörünün içerisindeyse çeşitli ikramlar yaparak müşterileri kendisine çekebilir.

Açılış Organizasyonu Hizmetleri

Açılış organizasyonu sisteminde verilen hizmetler arasında balon şişirme ve süsleme işlemleri bulunmaktadır. Genellikle iş yerlerinin açılışında sıklıkla görülen bir çeşit olan balon şişirme etkinliği görülebilir. Bu konuda dükkanın ilgisini görsel açıdan çekmek adına balonlar en iyi seçenektir. İş yerinin rengiyle uyumlu olacak balonları dükkana uyarlayarak asabilirsiniz. İş yerinize dışarıdan bakıldığında müşteriler tarafından olumlu ve pozitif etki yaratması açısından balonlar önemlidir. Balon süsleme işlemlerinde genellikle tek bir kolon üzerine değil dükkanın tamamına yayılarak balon süsleme işlemi gerçekleşir. Bu konuda zincirleme olarak balonlar sıralanır ve hoş gözükür. Balondan ağaç ve balondan çeşitli oyuncaklar yapılarak çocukların ilgisinin çekilmesi amaçlanabilir.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyonu fiyatları iş yerlerinin en çok merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Bu konuda her iş yerinin tercih ettiği bir konsept türü olan balon süslemenin fiyatları çok pahalı değildir. Ayrıca balonun hangi çeşitte olduğu ve balon süsleme işlemlerinin ne kadar olacağı gibi işlemler nedeniyle değişiklik gösterebilir. Toplu alınan balonlar ve açılış organizasyonu hizmetlerinde bazı firmalar bu konuda indirim uygulamaktadır. Ayrıca açılış organizasyonlarda randevu sistemi bulunmaktadır. Erkenden rezervasyon yapılması durumunda bazı indirimlerden yararlanmanız olasıdır. Bu konuda balonların zincirleme olup olmayacağı, miktarının ne olacağı gibi konularda karar verilip tarafınıza en uygun fiyatlar sunulur.

Firmamız Neler Yapar
Firmamız açılış organizasyonu hizmetinde; Cafe açılış organizasyonu, Fabrika açılış organizasyonu, Açılış organizasyonu balon süsleme, İş yeri açılış organizasyonu gibi en çok merak edilen konuları İstanbul açılış organizasyon firmalarından biri olarak sizlere sunmaktadır. Ayrıca firmamız size Açılış organizasyon fikirleri sunarak istediğiniz açılışı en kaliteli şekilde yapmanızı sağlamaktradır.

Açılış Organizasyonları Süslemeler

Açılış organizasyonlarında iş yerlerinin bulunduğu konuma ve konusuna göre süsleme işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda iş yerlerinin müşteriler tarafından daha hoş görünmesi ve daha güzel görünmesi için çeşitli süsleme işlemleri yapılabilmektedir. Bu konuda iş yerlerinizin şirin gözükmesi açısından palyaço kiralama işlemleri yapılabilir.

Animatör ve Palyaço Kiralama

Özellikle açılış organizasyonlarında müşterileri eğlendirmek adına palyaçolar ve animatörler görev

Animatör Ve Palyaço

almaktadır. Açılış organizasyonlarında çocukları eğlendirmek ve onlara iş yerini tanıtmak için çeşitli oyunlar oynanabilmektedir. Bunun gibi işlemlerden faydalanmak için palyaço kiralama işlemlerinden faydalanmak yeterlidir. Palyaço kiralama işlemlerini tamamladıktan sonra yoldan geçen her vatandaşı davet edilmektedir. Bu sayede insanlar o günkü açılan iş yerinin yerini unutmaz. Yapılan eğlencelerle birlikte insanların dikkati çekilmiş olur. Palyaçonun yanında yer alan animatörler çeşitli kostümlerin altına girebilir. Bu konuda bir maskot olarak yoldan geçen kişilere iş yerlerini tanıtabilir. Kostümlü kahramanları giyerek bir farkındalık yaratabilir. Ayrıca kostümlü animatörler dükkanın etrafında müşterilerin en fazla olduğu bölgelerde tanıtım amacıyla broşür dağıtımı yapabilmektedir.

Müzik ve Diğer Hizmetler

Özellikle açılış organizasyonu işlerinde sıklıkla kullanılan bir diğer araçsa ses sistemleridir. Açılış esnasında iş yerlerinde açılan müzikler sayesinde müşteriler yalnızca müzik için dükkanınıza giriş yapabilir. Bu konuda farkındalık yaratmak açısından gereken her türlü müzik açılabilir. Ayrıca iş yeriniz ile uyumlu olabilecek müziklerin açılışı yapılabilir. İş yeriniz için ses sistemi kurulumu yaptığınızda müşterilerinizin mekanınıza çekilmesi için bir alan yaratılmış olunur. Bunun dışında açılış organizasyonlarında sıklıkla kullanılan bir diğer sistemse Fly tüp hizmetidir. Bir yapay hava yardımıyla şişerek dans eden bir kişi izlenimi verilebilir. Bu sayede insanların dikkati buraya çekilebilir. Maksat insanlarda farkındalık yaratarak yeni bir dükkanın açıldığını vurgulamak olduğundan bu tarz hizmetler yapılabilmektedir.

Tanıtım Yazıları

Açılış organizasyonlarında müşterilerin bilgi sahibi olabilmesi için çeşitli baskılı hizmetler alınabilir. Bu konuda yoldan geçen kişilere iş yerini tanıtmak adına broşür dağıtımı yapılabilir. Broşürün içerisinde müşterilerin bilmesini istediğiniz bilgileri vererek bu konuda bilgi verme odaklı bir çalışma yürütebilirsiniz. Ayrıca dükkanınızın en görünür olan kısmına bir kampanya yazısı yazarak müşterilerde merak uyandırabilirsiniz. Çeşitli promosyon ve kampanyalara çoğu müşteri merak eder ve size uğrar. Bu şekilde farkındalık yaratarak müşterilerinizi çekebilir ve iş yerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Açılış Halısı

İş yerlerinizde belli bir alan varsa bu konuda yerlere kırmızı halı serme işlemi uygulanabilir. Kırmızı halı istenilen ölçüde ve boyda hazırlanarak iş yeri için uygun hale getirilir. İş yerinde şık bir görüntü yaratabilmek adına kırmızı halı serdirebilirsiniz. Müşterilerinizin hoş bir görünümle karşılaşması açısından kırmızı halı iyi bir seçenek olabilir. Müşterilere kırmızı halıyı takip etmelerini söyleyerek gitmesini istediğiniz yerlere yönlendirebilirsiniz.

Açılış Organizasyonunda Kurdele

Açılış organizasyonlarında adı üstünde kurdele kesilir. Bu konuda iş yerleri açılmadan önce sembolik amaçlı gümüş tepsi üzerinde makas ve kurdele hizmeti alınabilir.

Açılış Organizasyon Resimleri

Açılış Organizasyonu FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Ahmet Er dedi ki:

    Super bir organizasyon sayfasi. Herkese tavsiye ederim. Organizasyon icin vadi organizasyon birebir

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: