Mezuniyet Töreni Organizasyonu

11.02.2020
Mezuniyet Töreni Organizasyonu FİYATLARI

Mezuniyet Süsleme Resimleri

Mezuniyet Töreni Organizasyonu;

Öğrenciler, eğitim hayatı boyunca okulda birçok bilgi öğrenir, yeni arkadaşlar edinir, kendini geliştirir, öğretmenler ile ilişki kurar, birçok olay yaşar. Okuldan mezun olduklarında ise bu anı ölümsüzleştirmek isteyen öğrenciler ve öğretmenler, beraber mezuniyet töreni düzenler. Bazen okulda, bazen ise dış mekanda gerçekleşen mezuniyet törenleri, öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin okuldan mezun olmadan önceki son zamanları olmaktadır. Mezuniyet töreni, öğrenciler için büyük bir anlam taşımaktadır. Öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleri ile mezun olmadan önce son olarak burada güzel bir vakit geçirmek isterler. Sonrasında ise bu özel gün güzel bir anı olarak kalır.

Mezuniyet töreni organizasyonu, mezun olan öğrenciler için özel bir gündür ve güzel tasarlanmalıdır. Bu özel günde kep atma töreni, canlı müzik gösterileri, balon süslemeleri, mekan süslemeleri, sahne sanatları, masa sandalye kiralama ve süsleme, patlamış mısır arabası, Osmanlı macuncusu, ışık ve sahne sistemleri,  yemek servisi ekibi ve yemek, DJ hizmeti ve DJ ekipmanları gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Kep Atma Töreni

Kep atma töreni, öğrencilerin en çok sevdiği anlardan birisidir. Bu özel günde öğrenciler aynı anda havaya kafalarına giydikleri kepleri atarak fotoğraf çekilir ve anı ölümsüzleştirir. Eğer kep ve cübbeye sahip değilseniz bizden kiralayabilirsiniz.

Mekan Süsleme

Mezuniyet töreni organizasyonunda mekanın güzel gözükmesi önemlidir. Ortam ne kadar güzel süslenirse ilgi çekiciliği o kadar çok artacaktır. Bundan dolayı mekan süslemede işiniz profesyonel yapan firmamızı tercih etmelisiniz. Balon süsleme, yazılı pankartlar, çeşitli envanterler, uçan balon süslemeleri, çiçekler, masa ve sandalye süslemeleri gibi her türlü süslemede size hizmet vermekteyiz.

Canlı Müzik Gösterileri

Bir mezuniyet töreninde canlı müzik olmazsa olmazlardandır. Öğrenciler, hem eğlenecek hemde arkadaşları ile beraber coşacak. En kaliteli canlı müzik hizmeti ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sahne Kiralama

Eğer bir sahneye ihtiyacınız var ise dış mekan dahil her yerde kurulabilen taşınabilir sahne sistemimizi kullanabilirsiniz. Sahneler, geniş olmakla beraber ihtiyacınızı karşılayacak düzeydedir. Sahne üzerinde konuşabilir, çeşitli gösteriler sunabilir, öğrencilerinizi sahneye çağırabilirsiniz. Sahne hizmeti almak için organizasyon firmamıza başvurabilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama

Eğer konuşacaksanız veya müzik hizmeti sunmayı düşünürseniz ses sistemi önemli bir yer edinmektedir. Ses sistemi ne kadar kaliteli ise sesler mekanın her yerinden o kadar iyi kalitede duyulacaktır. Ses sistemi hizmetimiz ile en kaliteli hizmeti sizlere sunabiliriz.

Personel Hizmeti

Mezuniyet töreni organizasyonunda alınabilecek bir diğer hizmet ise personel temin hizmetidir. Bu hizmet ile birçok personeli organizasyonunuza katarak organizasyonun daha güzel geçmesini sağlayabilir, daha kaliteli bir mezuniyet töreni hazırlayabilirsiniz. Yemek servis elemanları, karşılama personelleri, garsonlar, sunucular gibi birçok personel temin hizmeti vermekteyiz.

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme

Mezuniyet töreninde konukların oturması için masa ve sandalye kiralamanız gerekebilir. Bu konuda yapmanız gereken konuk sayınıza göre en uygun masa ve sandalye sayısını kiralamak ‘tır. Masa ve sandalye kiralamanın dışında ek olarak masa ve sandalye süsleme hizmeti de vermekteyiz. Masaların üzerinde çiçekler, masa ve sandalye çevrelerindeki süslemeler gibi birçok süsleme eklenmektedir. Bu hizmet ile beraber masa ve sandalyelerin daha güzel gözükmelerini sağlayabilirsiniz.

Masa ve Sandalye Örtüsü Kiralama

Masa ve sandalyeler, ortamda en çok yer kaplayan eşyalardan biri olduğu için atmosferi de büyük oranda etkilemektedir. Bundan dolayı masa ve sandalye örtüsü kiralamak mezuniyet töreni organizasyonundaki atmosferin daha güzel gözükmesini sağlayacak etmenlerden birisidir.

Bar Masası Kiralama

Bar masaları, uzun bir şekilde yer alan ve sandalyelerin kullanılmadığı bir masa türüdür. Bu masalar gelen konukların ayakta ve masa çevresinde durmasını sağlar. Masalar genellikle küçüktür ve masa çevresinde hafif tabak ve bardaklar bulunur. Özellikle dar alanlar için ideal bir hizmettir. Organizasyon firmamızdan bar masaları kiralayarak ortamın daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yemek ve Catering Hizmeti

Öğrencilerin eğitim öğretim hayatının sonunda yaşadıkları mezuniyet töreni etkinliğinde yemekler ve içecekler dağıtmak önemlidir. Bundan dolayı yemek servis edecek eleman alabilir, çeşitli yemekler ve içecekler kiralayabilirsiniz. Çatal, bıçak, kaşık, yemek servisi masası gibi birçok eşyayı organizasyon firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sahne Sanatları Gösterileri

Bazen mezuniyet töreninin daha eğlenceli geçmesi için çeşitli sahne sanatları yapılabilir. Orta oyunu, tiyatro, palyaçolar, sihirbaz gösterileri gibi çeşitli etkinlikler mezuniyet törenini etkinliğinin daha güzel geçmesini sağlayacak gösterilerden dir. İster sahne olsun ister olmasın ekibimiz mezuniyet töreni organizasyonunuza gelerek ortamı neşelendirir ve daha güzel bir hava katmak için uğraşır.

Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Öğrenciler için özel bir gün olan mezuniyet törenlerinin daha tatlı ve daha güzel geçmesini sağlayacak bir diğer nokta ise pamuk şeker arabası ile patlamış mısır arabasıdır. Bu makinelerde konuklar kendilerine istedikleri kadar yiyecek alabilirler. Organizasyon firmamızdan pamuk şeker veya patlamış mısır arabası alarak ortamın daha yumuşak geçmesini sağlayabilirsiniz.

Dondurmacı, Osmanlı Macuncusu, Türk Kahvecisi ve Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Mezuniyet törenlerinde alınabilecek bir diğer hizmet ise yiyecek ve içecekler sunan görevlilerdir. Dondurma yemek için dondurmacı, mesir macunun tadına bakmak için Osmanlı macuncusu, o tatlı şerbetten tatmak için Osmanlı şerbetçisi, güzel bir kahve keyfi için Türk kahvecisi kiralayabilir, mezuniyet töreninize farklı bir hava katabilirsiniz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: