Yılbaşı Süsleme Organizasyonu Fiyatları

01.02.2020
Yılbaşı Süsleme Organizasyonu Fiyatları

Yılbaşı partisi organizasyonları, Yaza merhaba partileri organizasyonları, Veda partisi ve ya veda yemeği organizsyonları vb. parti organizasyonları için ekipman temini, yılbaşı konseptli süslemeler, gösteri ve eğlence hizmetleri. Restorant, balo salonları , eğlence mekanları ve hatta şirketler için ofis katlarında düzenlenen yılbaşı partileri kapsamında verdiğimiz hizmetleri özet olarak şu şekilde sıralanır. Koteyl masası temini ve süslemesi, bar tabureleri, Ses sistemi kurulumu ve DJ, yılbaşı konseptine uygun parti süslemeleri, yılbaşı gecesi süslemeleri, masa sandalye süslemeleri, sihirbaz gösterileri, palyaço ve noel baba temini.

Yeni yıla en güzel bir şekilde girmeniz için özel olarak yılbaşı partisi organizasyonları, süslemeleri, davet ve eğlencelerinizi sizler için hazırlıyoruz. Hizmet anlayışımız tamamen full olmakta olup ekip kiralama, catering, süsleme, davet organizasyonu, ikram ve gösteri hizmetlerini sunuyoruz.

Sizler sadece yılbaşı eğlencenizin bizlere nasıl olmasını gerektiğini söyleyip tamamen profesyonel ekiplerimiz ile organizasyonlarınızı yapabiliriz. İstediğiniz bir alanı veya mekanı özel olarak yılbaşı partisi için hazır hale getirebileceğimiz gibi ayrıca ofis ve evlerinizi de süsleyip hazırlayabiliriz.

Yılbaşı paketlerimizde süsleme, DJ, kokteyl, masa ve teçhizat temini gibi kapsamlı bir çok hizmeti sunmakta olup tamamen sizin eğlence anlayışınıza göre en iyi hizmeti vermekteyiz. Yılbaşı partisi organizasyonlarınız için hemen bize aklınızdaki partiyi söyleyerek fiyat ve plan hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için iletişime geçiniz
+90 539 549 91 44
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: