Kokteyl Organizasyonu

30.01.2020
Kokteyl Organizasyonu FİYATLARI

Kokteyl Resimleri

Kokteyl organizasyonu kurumsal boyutta en çok dikkat edilmesi gereken organizasyonlar arasında yer almaktadır. Çünkü kokteyller, bir anlamda prestij göstergesidir. Kurumsal organizasyonların, düğün törenlerinin, davet ve gala organizasyonlarının, açılış törenlerinin vazgeçilmez bir parçası olan kokteyller profesyonel ve şık bir sunumla yapılmalıdır.

Tüm organizasyonlarınızda tüm ekip ve ekipman desteğiyle yanınızda olan firmamız, kokteyl organizasyonlarınız için de süsleme hizmetleri, catering gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmaktadır.

Birbirinden farklı konseptlerle hazırlanmış kokteyl organizasyonu seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kokteyl Nedir Ve Ne İçin Yapılır?

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonları kutlama amaçlı yapılmasının yanı sıra düğün, nikah, davet gibi organizasyonlarını kokteyl tadında yapmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. İkramlar ve içeceklerin bistro masasında servis edildiği ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirmek için harika bir tercih olan kokteyl organizasyonları açılış içinde idealdir. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın herkes verdiği kokteylin kusursuz ve unutulmaz olmasını ister. Bu amaçla kokteyl konseptine uygun olarak şık bir mekan seçilir. Mekanın yanı sıra yiyecek ve içeceklerin lezzeti, ikram servisinin hızlı ve sorunsuz olması da önemlidir. Bu nedenle kokteyl verecek kişiler sıklıkla organizasyon şirketlerine başvurur.

Eğer siz de kokteyl vermek istiyorsanız profesyonel ekibimiz ve her bütçeye uygun ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. İkram edilecek yiyecek ve içeceklerin belirlenmesi, hazırlanması, seçtiğiniz mekanın kokteyl konseptinize uygun olarak düzenlenmesi gibi hazırlık aşamalarının yanı sıra kokteyl sırasında ikram ve talep edeceğiniz diğer hizmetler şirketimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Kokteyl Organizasyonlarında Sunduğumuz Hizmetler

Açılış, kutlama, nikah, düğün ya da diğer amaçlarla vereceğiniz kokteyllere özel ürün ve hizmetlerimiz bulunur.

Açılış Kokteyli Organizasyonu

Yeni bir iş yeri ya da şube açtıysanız ya da markanızı tanıtmak amacıyla kokteyl veriyorsanız açılış kokteyliniz sorunsuz geçmesi son derece önemlidir. Böylece potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınızda olumlu bir ilk izlenim yaratarak işe bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Yaygın tercih edilen balon süslemesi, ses sistemi ve palyaço klasiğinin dışına çıkmak istiyorsanız açılış kokteyli tam size göre.

Mağaza, butik, kafeterya ya da diğer açılış kokteyllerinin organizasyonları profesyonel ekibimiz tarafından iş kolunuza, bütçenize ve isteklerinize uygun olarak planlanır. Kokteyl sırasında siz müşterileriniz ve iş ortaklarını ile ilgilenirken yiyecek ve içecek ikramları ve talep edilen diğer hizmetler ekibimiz tarafından karşılanır.

Açılış Kokteyli Fiyatları

Açılış kokteyli fiyatları seçtiğiniz organizasyon şirketine, kokteyl için tuttuğunuz mekana, ikram çeşitlerine ve diğer ürün ve hizmet taleplerinize bağlı olarak değişir. Bütçenize uygun ideal fiyatı belirlemek için kokteyl vereceğiniz olası mekanları araştırmak, hangi yiyecek ve içecekleri ikram etmek istediğinize karar vermek, tahmini olarak kaç kişi ağırlayacağınızı belirlemek ve hangi ek hizmetlere ihtiyaç duyacağınızı tespit etmeniz gerekir. Bu plan doğrultusunda tasarladığınız kokteyl planınızı ekibimizle paylaşarak bütçenize uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Açılış kokteylinizi planlarken karşınıza çok sayıda organizasyon şirketi çıkar. İş dünyasına attığınız ilk adımın ya da markanızı büyütmek için vereceğiniz kokteylin olası müşterileriniz ve iş ortaklarınızı doğrudan etkileyeceğiniz unutmayın. Eğer siz de işinin ehli ve güvenilir bir organizasyon şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

Nikah organizasyonunuz için sade ama şık bir davet planlıyorsanız nikah kokteyli sizin için ideal seçimdir. Nikah kokteyl organizasyonunda daha önce belirlenen yiyecek ve içecekler bistro masada ikram edilir ve organizasyon ekibi tarafından ikram hizmetleri sunulur. Trio ekibinin hafif bir müzikle eşlik ettiği organizasyonda misafirleriniz ayakta ya da bar taburelerine oturarak keyifli vakit geçirir. Bunlara ek olarak talep edilesi durumunda nikah kokteylinde ek hizmetler sunulur.

Nikah Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Nikah kokteyl organizasyonu fiyatları seçilen mekana, ikramlara ve talep edilen hizmetlere göre çeşitlilik gösterir. Profesyonel ekibimiz nikah için tuttuğunuz mekanın süslenmesinden, yiyecek ve içeceklerin belirlenmesi ve temin edilmesi gibi ön hazırlık aşamalarının yanı sıra kokteyl sırasında da hızlı ve sorunsuz servis hizmeti sunar. Nikah organizasyonu yapacağınız olası mekanları, ikramları ve kokteyl sırasında ihtiyaç duyacağınız k hizmetleri tasarlayarak profesyonel ekibimizle temasa geçebilir, bütçenize uygun kokteylinizi bizim planlayabilirsiniz.

Nikah Kokteyl Organizasyon Firmaları

Nikah kokteyli geleneksel düğün organizasyonlarının yerine sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu durum çok sayıda şirketin nikah kokteyl organizasyonu işine girişmesine neden olmuştur. Organizasyon şirketinizi seçerken bütçenize uygun bir tercihte bulunmanız önemlidir. Ancak kokteyl hazırlıklarının sorunsuz geçmesi, sağlıklı ve hijyenik yiyecek ve içeceklerin temini, ikram servisinin hızlı olması gibi hizmetler kokteyl organizasyonunda uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. En mutlu gününüzde işlerin ters gitmesi, bozuk ikramlar gibi sorunlarla karşılaşmamak için güvenilir bir organizasyon şirketi seçtiğinizden emin olmalısınız. Ekimizle iletişime geçerek ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Davet Kokteyl Organizasyonu

Kutlama, yıl dönümü ya da diğer nedenlerle düzenlenen kokteyllerdir. Eğer siz de bir davet kokteyli düzenlemeyi düşünüyorsanız ihtiyaç duyacağınız her türlü ürün ve hizmete ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kokteyl Masası Süsleme

Tuttuğunuz mekanda halihazırda var olan ya da talebiniz doğrultusunda kiralanan masalar kokteyliniz konseptine uygun olarak süslenir. Daha önce yaptığımız kokteyl organizasyonlarına göz atarak kokteyl masanızın nasıl süsleneceğine karar verebilirsiniz.

Bistro Masa Süsleme

Bistro yiyecek ve içecek ikramlarınızın yapılacağı masadır. Tuttuğunuz mekanda var olan ya da şirketimiz tarafından kiralanan bistro masası isteğiniz doğrultusunda kumaş, örtü ve tüllerle süslenerek davete hazır hale getirilir.

Kokteyl Catering Hizmeti

Kokteylinizde ikram edeceğiniz yiyecek ve içecekler önceden belirlenir. Sağlıklı ve hijyenik olarak ekibimiz tarafından temin edilir. İsteğiniz doğrultusunda kokteyl sırasında servis hizmeti sunulur. Kokteyl catering fiyatları tercih ettiğiniz ikramlıklara ve ek hizmetlere bağlı olarak değişir

Trio Ekibi Kiralama

Trio ekibimiz kokteylinize hafif bir müzik ile eşlik eden canlı müzik grubudur. Grupta keman, çello, saksafon, gitar ve diğer trio enstrümanları bulunur. Talebiniz doğrultusunda trio ekibimiz kokteyl organizasyonunda hizmetinizdedir.

Kokteyl Organizasyonu FİYATLARI
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: