Organizasyon Fiyatları

27.07.2022
Organizasyon Fiyatları

Organizasyon fiyatları; Organizasyon, yapılacak işi gruplandırmak ve belirlemek, sorumluluk ve yetkiyi tanımlamak ve beraberinde hedeflere ulaşmada insanların birlikte en etkin şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla ilişkiler kurma sürecidir.

Hayatımızda mutlaka düzenlediğimiz ve düzenlerken de bir hayli önem gösterdiğimiz özel günlerimizi unutulmaz bir anı olarak kalmasını sağlamak için bazı organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonları düzenlerken işimizi kolaylaştırmak için organizasyon şirketlerinden faydalanılır. Bu organizasyon şirketlerinden sizin için en önemli olan işini iyi yapması ve organizasyon fiyatları  kesenize uygun olmasıdır.

Birçok organizasyon düzenlenmektedir. Bunlardan bazıları; düğün organizasyonu, açılış organizasyonu, kokteyl organizasyonu, mezuniyet organizasyonu gibi birçok organizasyon düzenlenmektedir.

Organizasyonları Kimler Tercih Eder

Organizasyon hizmetlerini en mutlu ve özel günlerini ölümsüzleştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Organizasyon firmamız müşterilere kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir. Müşterilerimizin istek ve önerilerini daima göz önünde bulundurularak, firmamızın daha iyi gelişmesine sebep olacaktır. Misyonumuz öncelikli olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin yanı sıra kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerimize kalite farkıyla iddialıyız.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize birçok etkinlikte hizmet vermekteyiz.
Özellikle düğün, nişan, mezuniyet, mağaza açılışı, yılbaşı gibi özel günlerde organizasyon şirketimiz her zaman kaliteli ve ekonomik organizasyon fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Organizasyon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Organizasyon bütçesini planlarken nasıl bir organizasyon istediğinize karar vermelisiniz. Nelere ihtiyacınız olacağına, gösterişlimi yoksa sade bir organizasyon olup olmayacağına önceden karar verilmeli. Tüm bunlara karar verdikten sonra organizasyon firmamızdan talep edilecek hizmet çıkarılır, bu seçenekler üzerinden organizasyon fiyatları görüşülür. Fakat bu sunulan fiyatları etkileyen faktörler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde olabilir;

Organizasyon Paketleri: Organizasyon firmamız, ihtiyaç duyulan en temel hizmetleri bir paket halinde de sunmaktadır. Standart paketlerde yer alan her bir kalem için ayrı ayrı ücret ödemek yerine paket halinde aldığında daha uygun organizasyon fiyatları sunmaktayız.

Ekipmanların Kiralık Olup Olmaması: Organizasyon firmamızda, ürün seçenekleri bulunmaktadır. Fakat bazı ekstra istenilen ürünlerde kiralık usulü çalışan firmalardan kiralanır. Bu kiralanan ürünler üzerinden komisyon ve nakliye bedellerini de eklendiğinde maliyetli bir fatura çıkabilir. Depolarımızda bulunan ürünler kullanıldığında organizasyon fiyatları daha ekonomik olmaktadır.
Mekanların Sunduğu Seçenekler: Bazen organizasyon düzenlenen mekanlar önce ayarlanır daha sonra organizasyon firmamızla anlaşma sağlanmaktadır. Böyle durumlarda mekânların seçenekler göz önünde bulundurularak, firmamızdan taleplerini de buna göre belirlenir.

Ekstralar: Standart pakette sunulan hizmetlerden farklı seçenekler istenilirse organizasyon fiyatlarında, fark çıkmaktadır.

Organizasyon Fiyatları

Organizasyon Fiyatları

Organizasyon Paket Fiyatları

İhtiyaç duyulan en temel hizmetleri organizasyon firmamız bir paket halinde sunmaktadır. Her bir kaleme ayrı ayrı ücret ödemek yerine paket halinde sunularak daha ekonomik bir organizasyon fiyatları sunmaktayız. Bu paketlerden bazıları;

Yapay Çiçek Süsleme Paketi: Mekana ait sandalyelere istenilen renk organize tül, hasır veya kurdele bağlama ve masa örtüsünü beyaz saten veya kırık beyaz dantel kapakla süslenir. Masa üzerine istenilen renklerde yapay çiçekli, tek kollu şamdan, cam vazo veya aranjman ve masa ortası yuvarlak, kare veya küp ayna ve dekoratif mumlarla süslenir. Yürüme yolu yapay çiçekli ferforje, uzun taşlı şamdan veya beyaz lake sutün, kırmızı veya beyaz renk yürüme yolu halısıyla hazırlanır. Hoş geldiniz panosu yerleştirilip nakliye ve kurulum sağlanmaktadır.

Canlı Çiçek Süsleme Paketi: Canlı mevsim çiçekleriyle dekore edilmiş fon, mekana ait sandalyelere istenilen renk organize tül, hasır veya kurdele bağlama ile süslenir. Masa örtüsü kırık beyaz veya beyaz dantel ile süslenir. Masa ortası yuvarlak, kare veya küp ayna ve dekoratif mumlar kullanılır. Yürüme yolu mevsimine göre canlı çiçeklerle süslenip kırmızı veya beyaz renk yürüme yolu hazırlanır. Kumaş peçete ve peçetelikle birlikte hoş geldin panosu hazırlanır. Nakliye ve kurulum bu paket içindedir.

Ekipmanların Süsleme Paketi: Beyaz tiffany ve Napolyon sandalye, istenilen ren organize tül ile bağlanır. Masa ve beyaz saten masa örtüsü, dantel kapak kumaş kullanılır. Kumaş peçete ve peçetelik, çerçeveli ayna supla kullanılır. Masa üzerine istenilen renklerde canlı mevsim çiçekleri, dekoratif mumlar ve yürüme yolu canlı çiçek ve uzun taşlı şamdan veya beyaz lake sütunla dekore edilir. Hoş geldiniz panosu ve kırmızı veya beyaz renk yürüme yolu hazırlanır.
Hazırlanan bu paketler fiyatlarıyla tercih sebebidir. Ayrıca ekstra seçeceğiniz ekipmanlarda da fiyat oluşturulması en ekonomik şekilde sizlere hitap etmekteyiz.

Tüm organizasyon fiyatları için https://www.vadiorganizasyon.com/detay/ sayfamızı kontrol edebilir yada bizimle fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: