Kına Geceniz İçin Organizasyon Hizmeti Alın

01.08.2020
Kına Geceniz İçin Organizasyon Hizmeti Alın

Kına Geceniz İçin Organizasyon Hizmeti Alın; Kına gecsi, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Her genç kızın hayali olan kına gecesi için hazırlıklar günler öncesinden başlar. Kına gecesinde kız tarafının akrabaları ve erkek tarafının akrabaları bir araya gelerek geline kına yakma, müzik eşliğinde eğlence birçok aktivite ile eğlenceli bir gün düzenlenir. Evlilik kına birbirini seven iki kişinin ve aileleri için oldukça önemli günlerdir. İnsan hayatında bir defa yaşanacak bu özel günlerin gelin ve damadın hayalleri doğrultusunda gerçekleştirilmelidir. Kına gecesi organizasyonları için organizasyon hizmeti alınması gerekiyor. Mekanın süslenmesi, masa sandalye kiralama, kına gecesi konsepti oluşturma gelin tahtı hazırlama gibi birçok hizmet için profesyonel destek alınmalıdır. Her bir ayrıntının kusursuz bir şekilde ilerlemesi için organizasyon hizmeti alınması çok önemlidir.

Kına Organizasyonunda Neler Yapılır?

Kına organizasyonunda her bir ayrıntının düşünerek planlama yapılması gerekir. Bu tür organizasyonlarda unutulacak küçük bir detay dahil organizasyonun istenilen şekilde tamamlanmasını engelleyecektir. Kına geceleri için organizasyon hizmetinde birçok detay çiftlerin yerine düzenlenmektedir. Kına organizasyonlarında mekanın süslenmesi, masa sandalye kiralama personel hizmeti, müzik ve dans, misafirleri karşılama, ikramlıklar, yemek, gelin tahtı gibi birçok hizmet verilmektedir. Gelin ve damadın isteği doğrultusunda fotoğraf çekimi hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede bu özel günün her detayı güzel bir anı olarak muhafaza edilebilir. Kına, düğün organizasyonlarında uzman ve profesyonel elemanlar hizmet verdiğinden gelin ve damada ve gelen misafirlere yalnızca bu özel günün tadını çıkarmak alacaktır.

Kına Organizasyonu Mekan Süsleme

Kına organizasyonlarında en önemli detaylardan birisi de mekanın süslenmesidir. Öncelikle gelin ve damadın kına organizasyonu düzenlenecek mekanı belirlemeleri gerekir. Organizasyonları düğün salonu, havuz başı, dış mekanda, otelde bahçede veya evde yapılabilir. Mekan belirlendikten sonra gelin ve damadın belirlediği konsepte uygun şekilde mekan süslemesi gerçekleştirilir. Masa ve sandalyeler tül, kurdele gibi malzemeler kullanılarak süsleme yapılır. Ayrıca gelin ve damadın mekana giriş yapacağı ve misafirlerin karşılanacağı yol özenle hazırlanır. Süslemeler için balon, tül, çiçek gibi birçok malzeme kullanılabilir. Kına gecesinde gelin tahtı da özenle hazırlanır. Masa üzerine konulacak objeler, mumluklar, şamdanlar da organizasyon şirketinden temin  edilebilir. Mekanın aydınlatılmasında masa ve sandalyeleri kadar tüm detayların özenle düşünüldüğü kına gecesi organizasyonunda istenilen konsepte uygun süslemeler gerçekleştirilebilir.

Kina Resim 2

Kına Mekan Süsleme

Kına Organizasyonlarında Müzik ve Eğlence

Kina Resim 7 1

Kına Gecesi Müzik Eğlence

Kına gecesi gelin ve damadın ve gelen misafirlerin doyasıya eğlenmesi, müzik ve eğlence organizasyonları için profesyonel destek alınması gerekir. Kına gecesi organizasyonunda çalacak müzikler için daha önceden belirlenebilir. Oyun havaları, hareketli parçalar, yabancı parçalar, çiftetelli gibi her türlü müzik çalınabilir. Bu sayede gelin ve damat ile geceye katılan misafirler için renkli ve unutulmaz bir gün sağlanır. Ayrıca kına gecelerinde olmazsa olması kına müzikleri, gelin ağlatma, dans, kına oyunları da yapılabilir.

 

Kına Organizasyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar oldukça meşakkatli ve zor etkinliklerdir. Kına gecesi organizasyonunda kına öncesinde şık bir davetiye ile misafirlere kına gününün yeri tarihi ve saati yazılarak davet edilmelidir. Kına günü misafirlerin karşılanması ve özel ikramlıklarına dikkat edilmelidir.  Kına yakılmadan önce ve yakıldıktan sonra misafirlere kına, çerez, kına günü hatıraları gibi hatıralıklar dağıtılmalıdır. Gelin ve damadın salona girişi için görkemli bir ortam hazırlanmalıdır. Kına gecesinden sonra gelin ve damat aileleri de tüm misafirlerin mutlu bir şekilde ayrılması çok önemlidir.

Kına Gecesi Organizasyon Ücretleri

Kına gecesi organizasyonlarında sunulan hizmete göre fiyatta değişiklik görülebilir. Organizasyon firmasından talep edilen masa sandalye kiralama, süsleme, hediyelikler, müzik gibi talep edilen hizmetlere göre fiyatta artış görülebilir. Ayrıca kına gecesi yemekli ise ve kişi sayısına göre değişiklik görülür. Düğün, kına sünnet düğünü organizasyonu etkinliklerinde personel hizmeti ekstra talep edilen fiyatta değişiklik görülmesine neden olacaktır. Kına organizasyonları için masa sandalye kiralama süsleme müziği fotoğraf çekimi yemek pasta kına için hediyelikler davetiye eğlence gibi tüm etkinlikler için hizmet verebilen bir firmadan hizmet alınması gerekir. Bu hizmetlerin ayrı ayrı farklı firmalardan alınması ücretin daha da artmasına neden olacaktır. Tüm kına, düğün, sünnet, açılış organizasyonu gibi etkinlikler için kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlara sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: