Her Tür Organizasyon İçin Hizmetinizdeyiz

20.02.2020
Her Tür Organizasyon İçin Hizmetinizdeyiz

Her tür organizasyon için hizmetinizdeyiz; Hizmet sektörü olan organizasyon işi ile uzun süredir uğraşmakta olan firmamız sizler için daima iyiyi hedefleyen bir yapı olmuştur. Sizlere sunduğumuz her hizmet daha önce profesyonel ekibimizle birlikte çalışılarak yapılmış ve bu işe yıllarını vermiş kişiler tarafından yapılmaktadır. İçinizin rahat olacağı ve hiç strese girmeden hem güzel vakit geçireceğiniz hem de harika vakit sunacağınız misafirleriniz bizden memnun kalacaklardır buna eminiz.

Organizasyon firmamız sizlerin özel günlerini en iyi şekilde yönetmek, organize etmek ve davetlerinizi karşılamak için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin etmekte olup catering, süsleme, müzik seti, fotoğraf çekimi, ekipman temini gibi bir çok işi yapmaktayız.

Davetlilerinizi en güzel ağırlamanız için gerekli olan ihtiyaçtır. Masa ve sandalyeler en güzel ve kaliteli örtüler ile giydirilip tül fiyonk ve kurdele bağlanıp ayrıca süslenir. Masaların üstüne belirlemiş olduğunuz konseptlerimizde seçmiş olduğunun masa tasarımı da yapılmaktadır. Masalarınızın üstüne fanus, çiçek, şamdanlık ve istediğinize göre bir çok aksesuar ekleyebilmekteyiz. Düğün ve nişan için ihtiyacınız olan tüm masa ve sandalye süslemelerini firmamız sizlere sunmaktadır.

Organizasyon işleriniz için en iyi ekibimizle vadiorganizasyon firması olarak yanınızda bulunmak isteriz.

Her Tür Organizasyon İçin Hizmetinizdeyiz

Her Tür Organizasyon İçin Hizmetinizdeyiz

Yaptığımız işlere bazı örnekler verecek olursak;

Nikah Masası Süsleme: Damat ve gelin için gösterişli bir masa hazırlaması yapılmakta olup isteğe göre bir çok tasarım alternatifi yer almaktadır. Özel tüller ile süsleme, ışıklandırma, şık ve göz alıcı kumaşlar ve özel olarak hazırlanan çiçekler yer almaktadır.

Gelin ve Damat Yolu Süsleme: Bir çok süsleme çeşidimiz bulunmakta olup ışıklı yol süsleme, sarmaşık ve çiçekli süsleme, konfeti süslemeleri gibi bir çok çeşitli süsleme yapabilmekteyiz.

Bunlara ilave olarak;

Fotoğraf ve video çekimi ,Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları ,Barkovizyon gösterisi ,Konfeti Show, Havai fişek gösterisi, Masa ve sandalye kiralama, Nikah masası kiralama, Gelin yolu kiralama, Şamdan kiralama, Ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ Hizmeti, Catering hizmeti, Karşılama ve yer gösterme hostesleri, Lazer show, Düğün ekipmanları kiralama, Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları gibi bir çok konuda profesyonel destekler sunmaktayız.

Her Tür Organizasyon İçin Hizmetinizdeyiz

Her tür organizasyon için hizmetinizdeyiz https://www.vadiorganizasyon.com/her-tur-organizasyon-icin-hizmetinizdeyiz/ bizimle iletişime geçmeden organizasyon yapmayın 😀

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: