Düğün Organizasyon Ekipmanları Kiralama

29.09.2020
Düğün Organizasyon Ekipmanları Kiralama

Düğün organizasyon ekipmanları kiralama; Her bireyin hayallerinden biri ruh eşini bularak güzel bir düğüne ev sahipliği etmektir. Her evlenecek çift düğünlerinin eşsiz olması için elinden gelen her şeyi yapar. Birbirinden şık dekor ve malzemelerle düğündeki görseller önem arz etmektedir.

Düğünler hep göze hem de kulağa hitap eden organizasyonlardan biridir. Evlenecek çiftler düğünlerini daha şık ve daha güzel hazırlamak için birçok araştırmanın içine giriyor. Gelen misafirlerini de şık bir düğün yerinde ağırlama isteği organizasyonlarını kusursuz bir hale getirmek için her şeyi yapıyorlar. Düğünler gelin ve damadın ön planda olduğu sandalyesindesin den tutunda masa örtüsüne kadar büyük bir ayrıntılı ekipmana sahiptir.

Düğün İçin Gerekli Olan Ekipmanlar Nelerdir?

Evlenecek olan çiftler öncelikle düğünün yapılacağı mekana karar vermeleri gereklidir. Düğünlerini şık bir otelde mi, kır bahçesinde mi olacağına açık mekan yada kapalı mekanda mı yapılacağına karar vermesi gereklidir. Bu kararın ardından evlenecek çiftler organizasyona kaç kişinin katılacağını ve davetli listesini ayarlaması gereklidir. Ayrıca yapacakları törenin, aile arasında küçük bir kokteyl ve kutlamayla ile mi yoksa gösterişli ve kalabalık bir düğün mü olacağının da kararını vermesi gerekiyor. Düğün yeri ve düğüne katılacak kişilerin listesi yapıldıktan sonra evlenecek çiftler düğün ekipmanların da neleri kullanacaklarını belirlemesi lazım. Düğün ekipmanları nelerdir?

Masa ve sandalyeler; Düğünlerin olmazsa olmazı masa ve sandalyelerdir. Sandalye ve masalar birçok çeşitliliğe sahip olduğu için tek bir seçenekle sınırlı kalmıyorsunuz. Masa ve sandalye çeşitleri şöyledir; Tiffany sandalye, napolyon sandalye, güneş sandalye, Riva sandalye, arrow sandalye, javelin sandalye, King sandalye, phoneix sandalye, Elizabeth sandalye, roma sandalye, şato sandalye, amor sandalye, asel sandalye, style sandalye ve buna benzer birçok çeşit sandalye bulunmaktadır. Masa denilince akla gelin masası çeşitleri gelmektedir. Gelin masası kiralamak isteyen çiftler içinde çok zengin masa tercihleri yer almaktadır.

Bazı gelin masası seçenekleri şöyledir; Love yazılı gelin masası, deri nikah masası, ferforje nikah masası, çiçekli cam nikah masası evlenecek çiftlerin tercih edeceği masallardan sadece bir kaçıdır. Sizlerde bu güzel masa ve sandalyelere sahip olmak istiyorsanız masa sandalye kiralama şirketlerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Geniş çeşit ve renk yelpazesine sahip olduğu için seveceğiniz tarzda mutlaka sandalye ve masa bulacaksınızdır.

Süsleme ve Dekorlar; Ayrıntılar her zaman önemli olduğu gibi düğünlerde de öneme sahiptir. Masa ve sandalyelerden sonra masalarınızın üstünü süsleyecek ekipmanlar da bir o kadar önemlidir. Mumluklar, şamdanlar, masa örtüleri, yemek ikram edeceğiniz tabaklar hepsi birer birer küçük ama önemli ayrıntılardır.

Gelin Tahtı ve Karşılama Yolu;  Gelin ve damat bu heyecanlı günlerinden düğün yerine giriş yaparken geçtikleri yola ekipmanlar döşenir. Bu yolların genellikle çevresine çiçekler ve LED ışıklardan oluşan uzun masalar kurulur. Gelin masasının arkasına konan tahtlar günümüzde popüler olmuştur. Gelin tahtları istenildiği tarzda süslenebilir.

Düğün Organizasyon Ekipmanları Kiralama

Düğün Organizasyon Ekipmanları Kiralama

Neden Düğün Ekipmanları Kiralanmalı?

Düğünler çok özel davetlerdir ve özel davetin ekipmanları da günlük hayatta kullanılan ekipmanlara göre özeldir. Bu sebepten dolayı düğün ekipmanlarını düğün haricinde kullanmanız pek mümkün değildir. Hayatınızda bir kere gerçekleştireceğiniz düğün için satışı çok yüksek fiyatlarda olan bu ekipmanları satın almak istemeyeceksinizdir. Her yıl başka bir ekipman çeşidinin modelleri trend olduğu için bu yıl trend olan bir ekipmanı önümüzdeki yıllarda yeni tarz ve modelleri olacağı için satın almak yerine kiralamayı tercih ederiz. Ayrıca her organizasyonun ekipmanı değişiktir örnek verecek olursak 5 yıl önce sünnet düğünü organizasyonu için alınan bir masayı bu sene gelin masası olarak kullanmak istemeyeceksinizdir. Yada buna başka bir örnek verecek olursak düğünde kullandığınız masayı 5 yıl sonra açılış organizasyonu için kullanamazsınız. Her yıl değişen modeller ve konseptlerden dolayı da kiralamak sizin için en doğru olanı olacaktır.

Düğün Mekan Organizasyonu

Düğün Mekan Organizasyonu

Düğün Ekipmanlarının Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Sevdiğiniz insanla birleşmenizin kutlandığı düğünlerde ekipmanların fiyatları seçtiğiniz modele ve adete göre değişkenlik göstermektedir. Kiralama firmalarında her bütçeye göre ekipman bulunmaktadır. Birçok kiralama şirketi daha çok müşteri kazanmak için düğün sezonlarında birçok kampanya ve indirim düzenliyor. Sizde indirim ve kampanyalardan yararlanarak düğününüz için gerekli olan ekipmanları çok uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: