Plastik Sandalye ve Masa Kiralama

01.10.2020
Plastik Sandalye ve Masa Kiralama

Plastik sandalye ve masa kiralama; Yapacağımız organizasyonlarda kullanılan ekipmanlar arasında en üst sırayı masa ve sandalyeler almaktadır. Katıldığımız her organizasyonda masa ve sandalyeler hep olmuştur. Masa ve sandalyelerin olmadığı organizasyona katılan misafirlerimiz ve müşterilerimiz de bu durum büyük şaşkınlığa ve tepki vermelerine sebep olur. Organizasyonlar kısa süreli zamanda yapılmadığından en az 2 saat sürdüğü için bir süre sonra gelen misafirler oturma isteği duyacaklardır.

Oturulacak yer bulamayan misafirleriniz bir süre bekledikten sonra organizasyon yerinden erken ayrılacaklardır bu organizasyonunuza gölge düşürecek gelen kişiler üzerinde olumsuz etkiye sebep olacaktır. Bin bir zahmet ve heyecanla yaptığınız organizasyonda misafirlerinizin henüz 1 saat geçmeden ayrılması hem motivenizi düşürmenize hem de emeklerimizin ve harcadığınız bütçeniz heba olmasına sebep olacaktır.

Bu yüzden masa ve sandalye kiralayarak bu riski ve hoş olmayan görüntüyü ortadan kaldırmış olacaksınız. Masa ve sandalye kiralama şirketlerinde en çok talep edilen sandalye ve masalar plastik olanlardır. Tercih edilmesinin sebebi ise hem fiyatı uygundur hem de her organizasyonda kullanılabilir. Plastik masa ve sandalyeler kendi içinde de birçok çeşit ve modele sahiptir.

Plastik Sandalye Modelleri

Sandalyeler bir organizasyonun en önemli faktörüdür. Plastik sandalyeler organizasyonlar dışında evimizde, bahçemizde de sıklıkla kullandığımız sandalye çeşidi. Plastik sandalyeler kendi içinde kollu plastik sandalye ve kolsuz plastik sandalye olarak 2 ye ayrılır. Bu 2 çeşit sandalye kendi içinde de bir çok renk ve modele sahiptir. Plastik sandalyeler denilince akla ilk gelen beyaz renk oluyor. Plastik sandalyeler tek bir renk de mevcut değildir ve bütün renklerde bulmanız mümkündür.

Siyah, kırmızı, mavi, sarı, fıstık yeşili, mor, kahverengi gibi birçok renk seçeneğiyle masa sandalye kiralama şirketleri tarafından temin edebilirsiniz.  En çok tercih edilen sandalye modelleri ise şöyledir; Plastik Cafe, bahçe sandalyesi, Plastik konferans sandalyesi, Alüminyum ayaklı Plastik sandalye, örme plastik sandalye, plastik teras ve havuz sandalyesi, lüks kollu plastik sandalye, plastik Tiffany sandalye, plastik napolyon sandalye

Plastik Masa Sandalye Kiralama

Plastik Masa Sandalye Kiralama

Plastik Masa Modelleri

Bulunduğumuz ortamlarda en çok kullandığımız ekipmanlar dan biride masalardır yemek yerken, toplantı yaparken yada dostlarımızla sohbet ederken bir masa etrafına toplanırız. Masalar her alanda en çok kullanılan araçlardır. Yemek masası, nikah masası, nişan masası, toplantı masası ve buna benzer birçok masa çeşidi önemli anlarımıza ve günlük hayatımıza şahitlik ederler. Masalar arasında en çok kullanılan masa çeşidi plastik masalardır.

Plastik masalar hem taşınması kolay olduğu için hem de fiyatı uygun olduğu için en çok tercih ettiğimiz masalardır. Plastik masalar düğün ve sünnet düğünü organizasyonu içinde en çok tercih edilen masa çeşididir. Plastik masaların katlanabilir modelleri de yaygın olarak kullanılır. Bu masa çeşidi genelde beyazdır ama farklı renkleri de mevcuttur.

Bazı masa modelleri ise şöyledir; yuvarlak plastik masa, dikdörtgen plastik masa, kare plastik masa, plastik piknik masası, plastik organizasyon masası, yıldız ayaklı plastik masa, metal ayaklı plastik masa, eko plastik masa

Plastik Masa Modelleri

Plastik Masa

Plastik Sandalye Fiyatları

Önemli günümüze ve günlük hayatımızda kullandığımız plastik masalar hayatımızın ve organizasyonların en önemli yapı taşlarından biridir. Plastik sandalyeler diğer sandalye türlerine göre içlerinde en uygun fiyata sahip olanıdır. Sandalyeler adet fiyatı üzerinden satışa sunulur. Plastik sandalyelerde kendi içinde farklı çeşitlere ayrıldığı için fiyatları da modeline göre değişmektedir.

Örneğin bar ve gece kulübü işletmecisi açılış organizasyonu yaparken yüksek ayaklı plastik bar sandalyesini kullanırken kına gecesi organizasyonu düzenleyen çiftler kollu ve ya kolsuz düz plastik sandalyeleri tercih ederler.

Bu sebepten dolayı fiyatlarda model ve çeşidine göre değişmektedir. Büyük organizasyonlar düzenlerken masa sandalye kiralayan firmalar yüksek bir sayıda sandalye kiralamak istediğinizde mutlaka size adet fiyatında da toplu indirimler sunacaklardır. Bu yüzden plastik sandalyeleri toplu olarak kiralamak bütçeniz açısından önem teşkil edecektir.

Plastik Masa Fiyatları

Plastik masalar günümüzde bir mekanda en büyük kurtarıcımızdır. Fiyatlarının diğer masalara göre daha uygun oluşu ve rahat taşınabildiği için en çok tercih edilen masadır. Hemen her yerde plastik masaları görmekteyiz. Peki, plastik masaların fiyatları nasıldır? Plastik masalar kendi arasında modellere ayrılır her model için verilen fiyat farklıdır. Fiyatı etkileyen unsurlardan biride istediğiniz masanın genişliğidir.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: