Dükkan Açılış Süslemeleri

28.08.2020
Dükkan Açılış Süslemeleri

Dükkan açılış süslemeleri; Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerin organizasyonları için yapılan hazırlıklar gibi marka, kurum ve dükkan açılışları için de ses getiren organizasyonlar tertip edilebilir. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan açılış organizasyonu firmalarının cezbedici konsept içerikleri ile muhteşem açılışlara imza atılabilir.  Açılacak olan mağaza, iş yeri, AVM, dükkan, pastane gibi yerlerin öncelikle açılışlarının ses getirmesi ve göz doldurması gerekir. Açılış organizasyonu tertip eden firmaların hazır konseptleri veya müşterinin ihtiyacına göre şekil alabilen kişiye özel uygulamalar ile bir organizasyon tertip edilebilir.

Dükkan Açılış  Süslemeleri Nasıl Olmalıdır? 

Dükkanın açılış süslemeleri ile organizasyonlar çok çeşitli aktiviteler ve göz dolduran görsel materyallerle daha göz alıcı ve etkin hale getirilir. Balon süslemeleri, kapı takları, zincir balonlar, papatya balonlar, flama bayrak süslemeleri, palyaço, şişme maskotlar gibi bir çok görsel içerik ile süslemeler zenginleştirilir. Açılışı yapılacak olan dükkanda ne satıldığı ile ilgili önceden organizasyon firmasına bilgi verilmelidir. Açılışta kullanılacak renkler, kumaşlar, bayraklı flama türleri dükkanın ne sattığı ile de alakalı düzenlemeler gerektirebilir. Genelde zıt kontrast renkler içeren balon süslemeleri kullanılarak misafirlerin dikkati çekilmeye çalışılır. Açılacak olan dükkan içeriği kadın veya bebek ürünleri tarzı eşyalar satılan bir yer ise renk tonları biraz daha şirin, tatlı, pastel tonları olabilen süslemeler kullanılabilir. Eğer tamir servisi veya elektronik cihaz aksesuarları gibi malzemeleri satan bir yer ise daha çarpıcı renkler ile süslemeler tercih edilir.

Dükkan Açılış  Süslemeleri Tek Başına Yeterli midir?  

Dükkan açılışları için organizasyon tertip edenler genelde süslemelerin yanı sıra açılışa renk katacak aktiviteler ve gösterilerde programlarına eklerler. Şişme maskotlar veya müzikle dans eden peluş giyimli oyuncular, hediye balon yapımı, yüz  boyama, palyaço ve patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı gibi içeriğin bir şölene dönüşmesini sağlayan ögeler kullanılabilir. Ayrıca açılış organizasyonlarında içecek veya yiyecek ikramı olacak ise bir catering  firması ile de anlaşılarak açılış zenginleştirilebilir. Dükkan açılış organizasyonlarında süslemelerin yanı sıra masa sandalye kiralama, masa sandalye giydirme gibi işlemlerde olmalıdır. Dükkan açılış süslemeleri aynı zamanda masa sandalye giydirmeleri ile de örtüşen bir konsept ile uyumlu olmalıdır. Dükkan açılışları süslemeleri için olmazsa olmaz bir unsur da kapı taklarıdır. Kapı takları zincir balonlarla veya papatya alanlarda yapılabileceği gibi Uygun metrajlı istenilen renklerde kurutulmuş çiçekler, tüller renkli balonlar ile muhteşem girişler hazırlanabilir. Dükkan açık süslemeleri titizlik gerektiren bir iştir. Süslemelerin simetrik olması ve düzgün durması önemlidir.

Dükkan Açılış Süslemeleri

Dükkan Açılış Süslemeleri

Dükkan Açılış Süslemeleri Fiyatları 

Dükkan açılış süslemeleri için firmaların belirlediği hazır konseptler vardır. Bu hazır konseptlerin fiyatı,  içerisinde bulunan  etkinlikleri göre tarif eden biridir. Kapı süslemeleri, balon süslemeleri, kokteyl masaları, palyaçolar, konfetiler, pamuk şeker, patlamış mısır gibi ekstra etkinliklerin konsepte eklenmesi ile fiyatlar değişebilir. Dükkan açılış süslemeleri yapan organizasyonlara danışıldığında  hemen hemen her bütçeye uyan kampanyalar bulmak mümkündür. Görkemli açılışlar için bir organizatör firma ile görüşmek gerekir. Kaliteli bir işçilik ve özgün tasarımlar ile görkemli açılışlar yapmak artık çok kolaydır. Dükkan açılış süslemeleri için kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekir. Piyasada bir çok firma dükkanı süslemeleri yapmaktadır. Ancak kullanılacak malzemelerin kalacağı gün sayısı ile orantılı olarak kaliteli olması da çok önemlidir.

Dükkan Açılış Süslemeleri Yapan Firmalar                        

Piyasada bir çok dükkan açılış süslemeleri yapan firma bulunmaktadır. Yapılan süslemelerin kaliteli olması ve tasarımlarının özgün olarak göze hitap etmesi misafirin dikkatini çeker. Bu sebep ile dükkan açılış süslemesi yapılmadan önce firmaların daha önce yaptığı çalışmalara bir göz atılmalıdır. Daha önce firmanın yaptığı çalışmalara göz atmak hem kullanılacak konseptin belirlenmesinde, hem de işin ve işçiliğin ne derece kaliteli olduğu görülmesi açısından önemlidir. Aynı zamanda internet üzerinden firma hakkında yapılan yorumlara da dikkat edilmelidir. İstemeleri yapan firmalar ile önceden konuşularak organizasyonda olması gereken ekipmanlar ve ses sistemleri de dahil olmak üzere Her şey yazılı olarak karşılıklı olarak teyit edilmelidir. Karşılıklı olarak istenen hizmetin ve  yapılacak olan hizmetin belirlenmesi her iki tarafında yararına olacaktır ve organizasyon sırasında sürprizlere yer olmayacaktır.  Ses getiren dükkan açılış organizasyonları için dükkan açılış süslemeleri itina ile yapılır. Kaliteli malzemeler ve iyi bir çevre dizaynı için uygun konseptler belirlenir. Bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: