Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon

12.09.2021
Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon

Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon; Oyun parkı ve kaydırak çeşitli organizasyonlarda özellikle çok renkli eğlenceleri çocuklara sağlama için kurulur. Buna istinaden şişme oyun bahçeleri ile süslemeler yapılır. Ayrıca şişme oyun parkları çocuklar için eğlence mekânı ve eğlenceli bir vakit geçirme olanağı sağlar. Ülkemiz de şişme oyun parkurları eğlence ve adrenalin odaklıdır.

Fakat bu eğlencede güvenlik her zaman önemlidir. Özellikle çocuklarınızı güvenle eğlenmesi için alan oluşturabilir. Oyun parkuru içerisinde güvenlik adına personeller vardır. Bu personeller oyun parkı ve kaydıraklar da çocukları gözetleyerek güvenliğini sağlarlar.

Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon Etkinlikleri Nelerdir?

Organizasyon firması tarafından oyun parkurlarında yer alan ekipmanlar şunlardır; canlı langırt şişme top havuzu, şişme zıpzıp, top havuzu, şut becerisi, rodeo, dev dart, trambolin gladyatör, süper jumper, sumo güreşi, tırmanma piramidi gibi etkinliklerdir.

Oyun parkı ve kaydırak hizmeti dışında özel günler için piknik ve diğer yemek organizasyonları da vardır. Bununla birlikte şirket için de yer alan ekipler tarafından şişme oyun parkurları oluşturur.

Bunun yanında açılış, partileri, düğün ve şişme oyun parkuru kurulmasında kurulum, güvenlik, nakliyat ve personel gibi özel hizmetler vardır.

Oyun Parkı ve Kaydırak Organizasyonlarında Yer Alan Oyuncaklar Nelerdir?

Oyun parkı ve kaydırak hizmetleri çocukların eğlenceleri için kullanılan tüm oyuncaklar ve gelişimine katkı sağlayan ürün ve aktivitelerden olur. Bununla birlikte alınan hizmet ile çocuklar ev veya bahçeler de oyun parkında oynayabilir.

Ayrıca güvenle kaydıraktan kayabilirler. Tercihe göre kaydırak boyutlarına küçük, orta ve büyük olarak değişir. Bu boyutlar ayrıca yaşa uygun bir şekilde rahatlıkla oynayabilmesi için kurulur.

Oyun parkı ve kaydırak alanları içerisinde plastik oyuncakların yer aldığı alanlardır. Bununla birlikte çocukları geliştirmek amaçlı olan oyun parkı ve kaydıraklar kullanımları da kurulumları da kolaydır.

Oyun Parkı ve Kaydırak Organizasyonlarında Oyun Parkı Nerelere Kurulmalıdır?

Genellikle oyun parklarında top havuzu, salıncaklar, kaydıraklar, oyun halıları ya da çimenleri, minik boyutlarda tahterevalli modelleri vardır. Yaş olarak daha büyük olan çocuklar için büyük oyuncaklar ve farklı oyuncaklar olan oyun parkı hizmetleri vardır.

Oyun parkı ve kaydırak alanları talep eden kişilere veya firmalara kurulmamış şekilde gönderilir. Kişiler bu parkurlarını kurumunu kendileri yapabilir. Organizasyon firması talep edenler için firmanın personellerini yönlendirerek parkuru tamamlayabilir.

İçinde yer alan vidalar, yedek parçalar ve oyuncak parçaları bir bütün halinde evin ya da diğer alanların müsait yerine kurulabilir. Talep edenler için de evde salon bölümlerine geniş bir alana kurulabilir.

Oyun Parkı ve Kaydırak Alanın İçinde Yer Alan Diğer Malzemeler Nelerdir?

Oyun parkları ve kaydıraklar ile çocuklara eğlence açısından birçok avantaj vardır. Buna istinaden oyun parkları ve kaydırak çeşitleri oldukça değişik ve çocuklara yönelik tasarımlarıyla dikkat çeker.

Bu tasarımlar hayvan ve çizgi dizi karakter figürleri şeklinde olabilir. Oyun Parkı ve Kaydırak içinde yer alan aktiviteler şunlardır; Şişme top havuzu çocukların içinde eğlendiği güvenli top havuzudur. İçinde birçok rengarenk toplar vardır.

Ayrıca güvenli yüksek duvarları ve eğlenceli şişme sütunları vardır. Canlı langırt kişi adetine göre takım halinde oynanan bu oyun için belden kemerle çubuklara bağlanan aparatlar vardır. Ayrıca klasik langırt düzeninde futbol oynanabilen ve bel hizasındaki yan duvarlar olan oyun malzemeleridir.

Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon

Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyon

Oyun Parkı ve Kaydırak Organizasyonunda Şişme Oyunlar Nelerdir?

Tırmanma piramidi de geniş şişme yatağı bulunan ve yüksek yan duvarları olan oyuncaklardır.  Bu malzemede piramidin tepesinde cırt cırtlı şeritler ve yastıkçıklar vardır. Şişme zıpzıp çocuklar için ilginç ve eğlenceli bir kaydırak çeşididir.

Şut becerisi bir şişme oyun parkıdır.  Çocuklar için futbol oynamak amaçlı bir şişme kalesi olan aktivite malzemesidir. Sumo güreşi de büyük küçük herkesin eğlendiği bir şişme oyun türüdür. Şişme kaydırak kaydıraklı dev şişme zıp-zıp türüdür. İçerisinde çocuklar için güvenli kaydıraktan oluşan bir eğlence aracıdır.

Oyun Parkı ve Kaydırakla Organizasyonlarda Personellerin Görevi Nedir?

Dev dart renkli ve yapışkan toplarla oynanan büyük bir dart panosudur. Süper Jumper dört trambolini olan ve özel esnek lastikleri ile zıplamayı sağlayan oyun aracıdır. Trambolin Dev trambolin şeklinde kurulan oyun türüdür.

Bu ürün aynı zamanda parklarda, spor alanlarında ve merkezlerinde, okul bahçelerinde, anaokulu ve kreşlerde tercih edilir.  Gladyatörin uçları yumuşak sünger kaplı çubuklarla kurulur. Rodeo da şişme çit, kaktüs ve kovboy figürüyle oluşan üründür.

Bununla birlikte geniş şişme zeminde kurulur. Firma tarafından oyun parkı ve kaydıraklar küçük olduğundan bütün bir şekilde temin edilir. Bazı durumlar da geniş bir alan için büyük parçalar içeren modeller vardır. Bu modeller de personel tarafından iletilir.

Sizlerde özellikle toplantılarınızda, özel organizasyonlarınızda çocuklarınız veya diğer çocukların eğlenmesi için oyun parkı ve kaydıraklı organizasyonları tercih edebilirsiniz. Özellikle bu alanların içinde yer alan oyun ve eğlence malzemeleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: