Organizasyon Süslemede Nelere Dikkat Edilmeli?

16.11.2020
Organizasyon Süslemede Nelere Dikkat Edilmeli?

Organizasyonda süsleme hizmetlerinde nelere dikkat edilmeli; Rüya gibi düğünler, akılda kalıcı davetler ve unutulmaz mekân açılışları… Hepsinin ortak noktası sınırsız hayallerin gerçeğe dönüştürülmesidir. Ne de olsa hayal etmek başarının yarısıdır. Özellikle söz, nişan ve düğünler uzun yıllar boyunca hayal edilir. Benzersiz ve ihtişamlı olması istenen bu özel günler organizasyon gerektiriyor.

Masallardan Kopup Gelmiş Düğünler

Düğün günleri özeldir. Yeni bir hayata ilk adımların atıldığı gelin yolları ise ayrı bir özelliğe sahiptir. Düğün organizasyonlarında gelin yolu süslemesi yapılır. Ömür boyu unutulmayacak hayallerin biriktiği bu günlerde masa sandalye kiralama işlemi yapılabilir. Davetliler ve düğün sahipleri için masa ve sandalye süslemeleri yapılır. Yeni bir hayata adım atarken sözlerin verilip, imzaların atıldığı nikâh masaları çeşitli materyaller ile renklendirilir. İsteğe bağlı olarak canlı çiçekler düğün alanını süsler. Yanı sıra yapay çiçekler ile düğün gününe ihtişam katılır. Sandalyelere saten örtüler yerleştirilebilir ve masaların üzerinde şamdan, boncuk ve supla yerleştirilebilir.

Organizasyon Süslemede Nelere Dikkat Edilmeli?

Organizasyon Süslemede Nelere Dikkat Edilmeli?

Farklı Konseptler İle Benzersizlik Yakalamak

Açılış, davet ve düğünlerin ekipman kiralama, süsleme ve gösteri işlemlerini tamamlayan organizasyon sektörü hayallerin gerçekleştirilmesini sağlar. Unutulmaz günler için detaylı çalışma sağlayan organizasyon şirketi tören için gerekli olan her şeyi yerine getirmektedir.
Restaurant, okul, market, kuaför alışveriş merkezi ve mağaza gibi mekânların açılış günleri organizasyonu içerisinde süsleme işlemleri de yer alır. Açılış organizasyonu esnasında balon süslemeleri, farklı materyaller ile mekânın süslenmesi, kokteyller, animasyon gösterileri ve şok gösterileri hazırlanır. Hizmet alanı fark etmeksizin her açılış özel ilgi gerektirir. İş yerinin bilinirliğini arttıracak ilk işlemler arasında olan açılış organizasyonları özel tasarım gerektirmektedir.

Sünnet Düğünü Ve Doğum Günü Süsleme

Sünnet düğünleri çocuk ve ebeveynler için oldukça önemlidir. Benzersiz bir gün isteyen aileler için sünnet düğünü organizasyonu uzman bireyler tarafından tasarlanır. Konsept kapsamında farklı renkler kullanılabilir. Sünnet masası, sünnet tahtı, mekân, masa ve sandalyelere kullanılan materyaller ile benzersiz bir hava katılır. Bu özel günde nazar boncuğu görünümünde balonlar, balon ağaçlar, çiçekleri, şamdan ve suplalar kullanılabilir. Sınırları olmayan hayal gücü masalsı bir mekânın ilk anahtarıdır.

Kokteyller İçin Organizasyon

Protokol öneminin büyük olduğu kokteyllerde saygınlık ön planda tutulur. İncelikle tasarlanması gereken bu özel günler bireylerin adetlerine göre tasarlanmaktadır. Kokteyl mekânlarının süsleme işlemi belirli kriterlere uygun olarak yapılır.
Pek çok davet kokteyl konsepti ile hazırlanabilir. Mekân açılışları için de uygun olan bu konseptte bistro masaları kullanılır. Yemek ve içeceklerin davetlilere sunulduğu bistro masalarının süslenmesi, mekânın çeşitli materyaller ile renklendirilmesi organizasyon kurumu tarafından, görgü kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

Kokteyl Davetlerinde Servis

Kokteyl organizasyonlarında mekânın şıklığı kadar önemli olan başka bir konu ise servistir. Hızlı ve bolluğun görünür olduğu servisler kokteyller için önemlidir. Yanı sıra bu davetler incelik barındırmalıdır. Kokteyl davetlerinde mekân tasarımı uzman bir ekip tarafından tamamlanmalıdır. Organizasyon şirketleri bu özel davetler için Trio hizmeti sunar. Trio ekibi hafif ve canlı müzik hizmeti vermektedir.

Doğum Günleri İçin Organizasyon

Doğum günleri her yaş için önemlidir. Hatırlanmak ve samimiyet pek çok insanı mutlu eder. Bu özel günler de çocuklar için ayrı mekân süsleme uygulaması yapılırken yetişkinler için farklı süsleme yapılır. Bu özel günlerde organizasyon ekibi balon süsleme, konfeti patlatma, yaşa ve konseptte göre mekân süsleme işlemlerini tamamlar. Yanı sıra palyaço kiralama hizmeti organizatörler tarafından ayarlanır. Çocuklar için sihirbaz gösterileri düzenlenir. İsteğe göre lazer ışıklı gösteri yapılabilir.

Tüm Özel Günler İçin Özel İlgi

Düğünler, davetler ve mekân açılışları… Her özel gün ayrı bir ilgi hak eder. İnsanların bir araya geldiği, mutlulukların ve başarıların paylaşıldığı günlerde süsleme işlemleri itina ile tasarlanmalıdır. Organizasyon firması süsleme işlerinin yanı sıra Trio, sokak sanatçıları, palyaço, sihirbazlık gösterileri, catering, uçan balon gibi hizmetler sunmaktadır.
Özel günlerin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi, gösteri ve ikramların tasarlanması, süslemelerin konsepte uygun olarak yapılması organizasyon firması tarafından tamamlanır. Organizasyon firması davet sahibinin yükünü azalmakta ve hayal edilen her şeyin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Müzik, ikram ve süslemelerin yanı sıra animasyon gösterilerinin de sağlanabileceği bu özel günlerde bütün hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi adına firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: