Organizasyon Planlama Süreçlerine Nasıl Dahil Olunur?

10.11.2020
Organizasyon Planlama Süreçlerine Nasıl Dahil Olunur?

Organizasyon planlama süreçlerine nasıl dahil olunur; Hemen herkesin hayatında en az bir ya da iki kere toplu organizasyonlar yapmasını gerektiren bir durum olur. Böyle durumlar çok sık yaşanmadığı için insan ne yapacağını şaşırır, haliyle bu işi meslek olarak yapan ekiplerden yardım talep eder. Böylece kendisi özel gününe odaklanırken  başkaları kendisi için düzenlemeler yapmaya devam ederler.

 Organizasyon Planlama Sürecini Her Türlü Organizasyon Şirketine Yaptırabilir

Yılların birikimini üzerinde bulunduran tecrübeli ve uzman, yeterli sayıdaki ekipleri ile müşterilerini en özel günlerinde rahat etmelerini sağlamak için hızlı ve kaliteli hizmet veren çok sayıda organizasyon şirketi bulunmaktadır.  Akıllara gelen her türlü organizasyonda yardım almak mümkün oluyor. Düğün, nikâh, kına, sünnet düğünü organizasyonu, doğum günü, baby shower partisi, bebek mevlidi, nişan,  mezuniyet törenleri, Sevgililer Günü, doğum günü gibi küçükten büyüye her türlü organizasyon gerektiren durumlarda hizmet veriyorlar. Aynı zamanda yukarıda sayılan bütün bu organizasyon dallarının İslami versiyonlarını da hizmet olarak talep edilebiliyor. Organizasyonların en çok tercih edilen unsurları balon süsleme, sokak sanatçıları daveti, Trio ekip, masa ve sandalye süsleme, sahne süsleme, hazırlanan masalarda davetlilere sunulmak üzere aperatif ürünler hazırlamak severek ve özenle yaptıkları işlerden bir kaç tanesidir.

Organizasyon Planlama Süreçlerine Nasıl Dahil Olunur?

Organizasyon Planlama Süreçlerine Nasıl Dahil Olunur?

Her Bütçeye Uygun Organizasyonlar Mevcut

Sürekli değişen dünyayı takip ederek son moda ekipmanları ve kombinleri kullanarak düzenlenen organizasyonlar her türlü bütçeye de cevap vermek zorundadır. Dar bütçeli ve az masraflı bir organizasyon isteğini de karşılamalı, yine kaliteli bir organizasyon talebini de lüks ve modern çizgili bir organizasyon düzenleyerek müşterilerin hayallerini bünyelerindeki uzman ekiple gerçekleştiriyorlar.

Konsepte Dikkat

Organizasyonlarda en çok dikkat çeken ve konukları etkileyen diğer bir faktör tabii ki konsepttir. Örneğin ciddi bir resepsiyon için düzenlenen organizasyonda renkli cıvıl cıvıl süslemeler kullanmak hiç doğru olmaz. Ama bir anaokulu açılış organizasyonu için çocukların hoşlanacağı gökkuşağı renkleri kullanılabilir. Kısacası süslemelerin renk ve şekilleri hangi konsept için yapıldığı ile doğrudan ilişkilidir.

Mekân ve Zaman Önemli

Ayrıca organizasyonda verilen saat ve kişi sayısına da çok dikkat etmek gerekiyor. Neticede kimse eğlenmek için gelmiş olduğu bir organizasyonun henüz hazırlanmadığı sebebi ile kapısında kalmak ya da sandalye eksikliğinden kaynaklanan bir durumdan dolayı ayakta kalmaktan hoşnut olmaz. Böyle bir durum davet sahibinin mahcup olmasına neden olur. Bu da müşteri memnuniyeti misyonuna ters düşmektedir. Bu yüzden davete saat kaçta başlanacağı ve nerede yapılması istendiği ilk günden öğrenilip trafik durumları dahi göz önünde bulundurularak organizasyon işine başlanır. Bir diğer olması gereken misyon ise yapılan organizasyonlarda zamana ayak uydurmak ve son teknolojiyi kullanarak hizmet vermektir. Her geçen gün değişen ve bir yenisi ortaya çıkan ekipmanları takip etmekte ve organizasyonlarda kullanmak için sıkı bir takipçi olmak şart. Farklı renkten müşterilerin farklı zevkleriyle her an derinleşen tecrübeleri ile değerli müşterilerini memnun etmeyi borç bilirler.

Organizasyon Şirketlerinin Verdiği Hizmetler

 • Düğün organizasyonu
 • Nikâh organizasyonu
 • Sünnet düğünü
 • Söz, nişan organizasyonları
 • Açılış organizasyonu
 • Doğum günü partisi
 • Catering hizmeti

Ayrıca daha önce akıllara gelmemiş kutlama fikirlerinde de bir numaralı destekçi ve fikir verici olarak çalışmaktadırlar.

Kiralama Hizmeti

Bu organizasyonlar şirket tarafından insanlar adına yapılabildiği gibi kiralama hizmeti sunarak da insanların kendi organizasyonlarını yapmalarına destekte bulunurlar. Şirketlere kiralama konusunda da organizasyondaki gibi güvenilebilir. Masa sandalye kiralama konusunda da sundukları hizmetteki misyonları yine müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden kaliteli ürün, modern konsept kullanmak zorundalar. Davetliler ancak kaliteli plastikten üretilmiş masa ve sandalyeler ile hem sağlıklı bir organizasyon yapabilir hem de kırılma riski ile tedirgin olmadan kaliteli duruşu ile memnun edilebilir.

 • Masa ve sandalye kiralama
 • Kokteyl masası kiralama
 • Pop corn ve pamuk şeker makinesi kiralama
 • Çocuk oyun parkı ve kaydırak kiralama

Düğün, kına, sünnet düğünü ve yılbaşı gibi her türlü organizasyonlar için gerekli süslemeler tarafımızca kiralanmaktadır. Ürünlerin teslimatı ve  geri alımı da yine tarafımızdan yapılır.

Neden Organizasyon Şirketi ile Çalışmalı?

Kişiden kişiye değişkenlik gösteren konsept taleplerinin tamamına cevap verebilen şirketler, müşterileri günün diğer önemli işleri ile ilgilenirken kendi davetlerine bir konuk rahatlığı ile gelebilecekler. Yapılması gereken tek şey organizasyon tarihinden önce şirketle irtibata geçerek insanların hayallerinden ve isteklerinden bahsedip, gerisini firmaya bırakmaktadır. Tüm organizasyon türleri konusunda firmamızdan son derece detaylı hizmetler alabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: