Bahçede Nişan Organizasyonu

15.06.2022
Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede nişan organizasyonu; Günümüzde herkes lüks bir mekânda, bahçede, ev ortamınızın sıcaklığında nişan organizasyonu yapmak ister. Özellikle bahçede nişan organizasyonu için dekorasyon, yemek, ekip ve malzeme temini önemlidir. Evinizde, bahçenizde, kendi odanızda ya da davet alanında düzenlediğiniz nişan için farklı malzeme ve süslemelere ihtiyacınız olabilir.  Bahçede nişan organizasyonu ile evliliğe ilk adımınız olan nişan davetlilerini daha özel ve güzel hale getirebilirsiniz.

Evde, bahçede,   ya da davet alanında düzenlenen nişan için farklı malzeme ve süslemelere ihtiyacınız olabilir.  Özellikle masa sandalye giydirme, sandalyeler için tül kenar, masa üstü dantel örtü, masa üstü ayna ve tek kol çiçekli kandela sutyen, gelin yolu, volkan ve kar fırtınası, gelin damat için masa süslemesi ve ambiyans süslemesi gibi birçok detay vardır.

✅ Bahçede Nişan Organizasyonu Özellikleri Nelerdir?

Bahçe nişan organizasyonu ile hem hayalinizdeki nişan davetine imza atabilir hem de misafirlerinizi nezih bir ortamda ağırlayabilirsiniz. Davet mekânlarının yüksek ücretlerinin çok fazla bütçeyi zorlaması ve pandemi sürecinin sadece ülkemizde değil tüm dünyada işlemesi son dönemde çiftleri ve ailelerini bahçelerine nişan davet etmeye yöneltti.

Bahçede nişan organizasyonu düzenleyen çoğu organizasyon firması, nişan konseptine uygun masa ve sandalye süslemeleri ile masa ve sandalye kiralama hizmeti de verir.  Ayrıca nişan yemekleri ve garson kiralama hizmetleri için gerekli olan tabak, bardak, çatal, bıçak gibi servis ekipmanları da nişan organizasyonu tarafından sağlanır.

✅ Bahçede Nişan Organizasyonu Hizmetleri Nelerdir?

Nişan ikramı veya nişan yemeği menüsü olarak da hizmeti sunulur. Bahçe nişan organizasyonunda aydınlatması için projektör ışıkları ile alan aydınlatması da yapılır. Nişan girişlerinde, ihtiyaç duyulabilecek ses sistemi kiralama ve DJ hizmetleri de hizmetler arasındadır. Törenler ve bahçe nişan organizasyonları için gerekli olan ekipman, dekorasyon ve yemek masrafları diğer davet alanlarından çok daha ucuzdur.

Kısacası bahçede nişan organizasyonu için catering hizmetleri, süslü masa ve sandalye kiralama, nişan masası kiralama, ses sistemi ve DJ eğlencesi, alan aydınlatması, fotoğraf ve video kaydı, nişan ekipmanları kiralama, nişan yemeği gibi birçok hizmet verilir.  Bahçe nişan organizasyonları çeşitli nişan süslemeleri sunulur Masalar, sandalyeler, bahçe aydınlatmaları, ses sistemleri, nişan servis altlıkları, bahçe süslemeleri fotoğraf ve video çekimleri gibi birçok detay vardır.

Bahçe nişan düzenlemeleri için yaygın olarak gerekli olan malzemeler nişan masaları, masalar, sandalyeler ve ses sistemleridir. Bu malzemeler ana ekipmandır ve istek üzerine video ve fotoğraf kaydetmesi de yapılabilir.    Bahçe nişan dekorasyonu ile ilgili birçok hizmet bulunur. Tül süsler, hafif süsler ve balon süsler arasından seçim yapabilirsiniz.

Nişan organizasyon ses sistemi olarak ses sisteminin yanı sıra çalınan müzikler ile geceyi renklendiren bir DJ hizmeti de sağlanır.  Bu tür organizasyonlarda mutlaka profesyonel bir müzik düzenlemesi yapılır. Akustik sistemin profesyonelliği bu tür çalışmalarda o kadar önemlidir ki, sesin bahçeye eşit olarak dağılması gerekir. Arka alandan uzaktaki konuklar çevrelerine daha iyi uyum sağlayabilirler.

Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede Nişan Organizasyonu

✅ Bahçede Nişan Organizasyonunda Önemli Olan Ekipmanlar

Bahçe nişan organizasyonunda standart masaya ek olarak hafif yemekler sunan bir kokteyl masası da kiralanabilir.  İstenirse nişan törenine atmosferik bir hava kazandırmak için ışık ve ses sistemi kurulabilir.  Bahçe organizasyon Hizmetleri şunları içerir:  masa ve sandalye dekorasyonu, sahne, ses ve ışık sistemi kurulumu, video ve kamera kaydı, dj performansı, yemek servisi, gösteriler ve sokak satıcıları gibi hizmetler vardır.

✅ Nişanlar En Kapsamlı Olarak Nerede Yapılabilir?

Nişan organizasyonları özellikle açık havada, bahçelerde, kırlarda, konaklarda ve özel bahçelerde çok daha kapsamlıdır. Ayrıca nişan organizasyonunuzun ihtiyacı olan tüm nişan dekorasyon hizmetlerini de sunulur.   Öncelikle nişanınızı organize etmek istediğiniz yer önemlidir. Örneğin; nişan organizasyonunuzu bahçede yapmak istiyorsanız veya 40 ile 50 arası misafir davet etmeyi planlıyorsanız şık bir şekilde hazırlanmış bir masa alabilirsiniz. Çok uygun fiyata şık bir nişan organizasyonu tasarlamak için bahçede bir sandalye kiralayın ve nişan masası konseptlerinden birini seçebilirsiniz.

✅ Nişan İçin Özel Konseptler Nelerdir?

Özel konseptlerden biri olan bahçeye katılım farklı şekillerde tasarlanabilir. Zevkinize ve misafir sayınıza göre hazırlanmış bir organizasyon ile ister bahçede ister açık havada nişan organizasyonu yapabilirsiniz.   Yeşil uyum bahçeyi öne çıkardığı için organizasyon kavramının da yeşil uyumla uyumlu hale getirilmesi gerekiyor. Kullanılan masa ve sandalye çeşitleri ve örtüleri bahçe ile uyumlu olmalıdır. Misafir sayısının bahçenin büyüklüğüne göre seçilmesi çok önemlidir. Bahçede nişan organizasyonu için gelecek konukların fotoğraf çekebilecekleri bir köşe olmalıdır.

Bu köşe, konukların iyi vakit geçirmesi için de önemlidir.  Çocukların eğlenebileceği, koşabileceği ve zaman geçirebileceği bir yere ihtiyacımız vardır. Bu alanda palyaço ile çeşitli aktiviteler düzenleyebilirsiniz.

Bahçeyi LED ışıklarla süsleyerek organizasyonlar gece yarısında daha rahat görüntüler sergileyebilirler. İsim etiketi çiftin adını ve organizasyonun sözlerini içerir, konukları daha da ağırlar. Nişan masası, bahçe konseptine uygun olarak şık bir şekilde yerleştirilmelidir. Nişan masasının arka planında tül dekore edebilirsiniz.

Mekânın dekorasyonunun uyumlu olması önemlidir. Bahçede nişan organizasyonu hazırlanırken hem balonlar hem de diğer süslemeler masa ve sandalyelerle uyumlu olmalıdır.  Konuklara hafif yemekler sağlanmalıdır. Bazı içecek seçenekleri vermeniz ve yiyecek seçenekleri sağlamanız gerekir. Yukarıdaki konsept önerileri herhangi bir bahçe için geçerlidir. Ancak bahçenin büyüklüğüne, içeriğine ve yapısına göre farklı şekillerde düzenlenebilir.

Nişan organizasyonu hakkında detaylı bilgiye https://www.vadiorganizasyon.com/nisan-organizasyonu/ yazımızdan ulaşabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: