Kokteyl Hizmeti

21.05.2022
Kokteyl Hizmeti

Kokteyl hizmeti; Kokteyl organizasyonları kutlama amaçlı yapılmasının yanı sıra düğün, nişan ve davet gibi organizasyonlarına kokteyl havası katmak isteyenler tarafından da tercih edilmektedir. Bistro masasında içecek ve içecek servisi yapan bu organizasyonlar, misafirlerle güzel vakit geçirmek için harika bir seçim ve açılışlar için ideal. Amaç ne olursa olsun, herkes kokteyllerinin mükemmel ve akılda kalıcı olmasını ister. Kokteyl organizasyonu firmamızda sizlere bu doğrultuda hizmetler sunar.

Bunun için kokteyl konseptine uygun şık mekânları seçin. Mekânın yanı sıra yemeklerin lezzeti, hızlı ve sorunsuz yemek servisi de önemlidir. Bu nedenle kokteyl servisi yapacak kişiler genellikle organizasyon şirketlerine başvururlar.

Kokteyl servisi yapmak istiyorsanız bu firmalara başvurarak kokteyl esnasında talep ettiğiniz hizmetlerin yanı sıra servis edilecek yiyecek ve içeceklerin belirlenmesi, hazırlanması, tercih ettiğiniz mekânın düzenlenmesi gibi hazırlık aşamalarını da alabilirsiniz. Kokteyl konseptine uygundur. Ayrıca bu organizasyonlarda kullanılan birçok çeşit masa seçeneği bulunmaktadır. Size onlar hakkında bilgi verelim.

Kokteyl Hizmeti

Kokteyl organizasyonları için kokteyl masaları organizasyonun içeriğine göre dekorlu veya sade olarak yapılabilmektedir. Kapalı kokteyl masaları genellikle düğün, davet ve açılış törenlerinde kullanılır. Açık masalar, akşam eğlenceleri, partiler ve kurumsal organizasyonlar için kullanılmaktadır. Renkli bir ışık barı havası tercih edenler veya ortamı bir bar kadar renkli gösterenler için ışıklı barlar da var. Kokteyl organizasyonu firmamız sizlere ayrıcalıklar vadediyor.

Aydınlatmalı kokteyl masası sayesinde ortam kolayca istenilen renge dönmelidir. Beyaz bir çubuk alanı açar ve şık bir görünüm sağlar. Uzun çubuklar organizasyonun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Uzun bar masası bistro sandalyeler ile birlikte kullanılmakta olup ortalama 6-8 kişilik oturma kapasitesine sahiptir. Bir bar ortamında oturup sohbet etmek istemeyenler için.

Etiler Bar olarak bilinen dört ayaklı uzun beyaz masa, orijinal olarak Etiler Lisesi için hazırlanmıştı, dolayısıyla adı. Etiler bar, şık ve kibar görüntüsü ile en popüler ürünlerin başında gelmektedir. Kalabalık bir organizasyonda mekânlar yetersiz ise mekân daha az yer kaplayan bir kokteyl partisi olarak hazırlanmalıdır. Uzun açık büfe ve içecek masaları bir kenara bırakılmalı, ortadaki bistro masa bir dekorasyon olmalıdır. Davetliler bu kokteyl partileri için ayakta durabilir veya oturabilir. Barda oturma da yapılabilir.

Kokteyl Hizmeti

Kokteyl Hizmeti

Ayrıca çok yorgun misafirler için salon kurulabilir ve sehpalı oturma düzenleri hazırlanır. Siyah ve beyaz renkleri bulunan bu salon takımları, kokteyl partileri için en popüler seçeneklerden biridir. Yorgun kokteyl misafirleri, minderlerle renklendirilebilen oturma gruplarına sık sık geliyor.

Bu ürünlerin birçok çeşidi vardır ve organizasyonun ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Artık insanlar özel günlerini, açılışlarını ve şenliklerini kokteyl organizasyonu sayesinde geçiriyor. Bu özel günleri sizin için mükemmel hale getirerek size ve misafirlerinize mutluluk getirebilir. Bunları düzenlemekle ilgili en önemli şeylerden biri, mekânınız için doğru kokteyl masasını seçmektir. Bu tablo seçimlerinde alanında uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Günümüzde bu örgütler büyüme yoluyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Kokteyl organizasyonu firmamız her alanda aktif hizmetler sunar.

Kokteyl Hizmeti Kalitesi Ücretleri

Kokteyl parti organizasyonu fiyatı; Kokteyl parti organizasyonu kurumsal boyutta en çok dikkat çeken organizasyonların başında gelmektedir. Kurumsal organizasyonların, düğünlerin, törenlerin, davet ve akşam partilerinin, açılışların vb. ayrılmaz bir parçası olan kokteyller, profesyonel ve şık bir şekilde sunulmalıdır. Kokteyl organizasyonu firması olarak sınırsız hizmetler sunuyoruz. Kokteyl masalarının birçok çeşidi vardır. Kokteyl partileri için de bar masaları kullanılmaktadır. Bar ve kokteyl masasının modeli işin içeriğine göre belirlenebilir. Kokteyl masaları birkaç isimle anılır. Öncelikle bu isimleri sizlerle paylaşalım. Bunlar:

 • Kokteyl masası
 • Bistro masası
 • Leylek masası
 • Cam masa
 • Tezgâh
 • Ayakta masa
 • Çubuk

Kokteyl Organizasyon Masası Kiralama Tipi

Kokteyl organizasyonu masa kiralama tipleri vardır. Bunlar

 • Cam kokteyl masası
 • Kapalı Kokteyl Masası
 • U metre
 • Çıplak ayakta masa
 • Siyah çubuk
 • Parlayan bistro bar kokteyl masası
 • Dekoratif kokteyl masası
 • Beyaz ahşap çubuk
 • Renkli kokteyl masası
 • Dantel Kaplı Bistro Masa
 • Beyaz sayaç
 • Kırmızı çubuk
 • Etiler Barı

Kokteyl organizasyonu konusunda bir numarayız.

Kokteyl Hizmetinin Avantajları

Kokteyl partileri özel günlerin, toplantıların, kutlamaların, açılışların ve davetlerin en prestijli halidir. Dilerseniz açılış, düğün ve düğün davetleriniz, dilerseniz davetlerinizin ve akşam partilerinizin organizasyonu da dahil olmak üzere kokteyl resepsiyonu organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri size sağlayacağız. Kokteyl menümüzdeki yemekler günlük olarak taze ve hijyenik koşullarda hazırlanır ve deneyimli ve güler yüzlü personelimiz tarafından en iyi şekilde servis edilir. Kokteyl organizasyonu hizmetlerimiz avantajlı hizmetlerdir.

Kokteyl organizasyonu hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.vadiorganizasyon.com/kokteyl-organizasyonu/ konumuza göz atabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: