Düğün Yapacaklara En İyi Organizasyon Önerileri

15.08.2020
Düğün Yapacaklara En İyi Organizasyon Önerileri

Düğün yapacaklara en iyi organizasyon önerileri; Hemen hemen herkesin birbiri ile aynı konsepti uygulayarak düzenlemiş oldukları düğün organizasyonlarının dışına çıkarak farklılıklar oluşturmak isteyen çiftler için yazıda birkaç organizasyon önerileri bulunmaktadır.  Bu yazıda geçen içerikler içerisinde açılış organizasyonu ile bağlantılı gelin yolu süslemeleri, mekanın süslenmesi, ışıklandırmalar ve masa- sandalye dekorasyonu gibi birçok farklı düğün organizasyonu çeşitlerini incelemek mümkündür.

Salonda Bulunan Bütün Aksesuarların Şeffaf Bir Görünüm Olmasını İster misiniz?

Salon içerisine giriş yaptığınızda ihtişamlı bir görünüm ile bütün aksesuarların saydam bir görünümde olması hoşunuza gider mi? Her defasında bütün düğünlerde kullanılmakta olan klasik süslemelerin aksine güzel bir fikir olduğu düşünülmektedir. Ayrıca mekan olarak oteller düşünülüyor ise mekanı güzel ve renkli çiçekler ile süsleyerek farklı bir hava katabilirsiniz. Ya da tümünü beyaz renk taşıyan çiçekleri tercih ederek asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu konuda masa sandalye kiralama şirketlerinden de destek alabilirsiniz

Düğününüzde Renkler ile Donatılmış Bir Şeker Köşesi Düşünün

Küçükten büyüğe hemen hemen herkes tarafından büyük bir ilgi görebileceği ve karşı koyulamayacak renklere sahip şeker büfesi olması sizce de düğüne farklı bir hava katmaz mı?  Düğünde ikram olarak sunmayı düşündüğünüz nikah şekerleri ve düğün pastasını da bu bölgeye koyarak dikkatleri daha da üstüne çekmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bu konsepti sünnet düğünü organizasyonu içerisinde de düşünebilirsiniz.

Dugun Masa Susleme

Düğün Masası Süsleme

Salon İçerisinde Küçük ve Büyük Mumlar Kullanarak Farklı Bir Ambiyans Yakalayın

Şimdilerde büyük bir moda olan mum çeşitleri, düğün masalarında vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Küçüklü ve büyüklü farklı mum çeşitlerini kullanarak hem masanın hem de ortamın havasını kökten değiştirerek muazzam bir romantik ortam oluşturmanız, sizin farklı bir fikir sahibi olmanızda büyük yarar sağlayacaktır. Gösterişli bir düğün düşünüyor iseniz bu fikri değerlendirmelisiniz.

Farklılık Oluşturacak Bir İçecek Köşesi

Hem gençlere hem de yetişkin kişilere hitap edecek olan Alkollü ve alkolsüz içeceklerin olduğu bir köşenin düğün içerisinde bulunması herkes tarafından büyük bir hizmet sayılmaz mı sizce?  Böyle bir konsept hazırlamak için ihtiyaç duyulan ağaç masaları, el arabası, tahta merdivenler ve samanlar gibi malzemeleri organizasyon şirketlerinden bilgi alarak temin etmeniz mümkündür. Bu köşeye isteğinize göre bütün içecekleri koymanız sizin elinizde.

Masaları Süsleyen Peçetelere İsimlerinizin Baş Harflerini Kazıyın

Bu aralar düğünlerde Trend olan monogramlar, yerini şimdilerde sunumlarda kullanılan peçeteler bulmaktadır. Gelinin ve damadın baş harflerini içinde bulunduran peçeteler herkes tarafından büyük bir hoşnutluk ile karşılanmaktadır. Peçetelerin bu denli özenli bir şekilde hazırlanması gelen misafirlerin özel bir düğüne geldiklerinin hissiyatını vermektedir.

Düğün Masalarında Doğanın Zenginliği Boy Göstersin

Gelen misafirlerinizi doğanın güzelliklerini yansıtan çiçekler dalar ve yapraklar ile süslenmiş masalarda ağırlamayı tercih eder misiniz? Bunların yanında bir de cam mumlar ile masanın süslendiğini hayal edin.  Yakın dönemler içerisinde bu dekorasyon büyük ilgi görmektedir. Eğer sende bu konsepti beğendi isen anlaşma yaptığın ya da yapacağın organizasyon şirketlerinden isteyebilirsin. Bu fikirlerin yapılması için açık ya da kapalı alan olması pek bir önem arz etmemektedir. Çünkü kapalı mekanlarda da çiçeklerin boy gösterdiği bir dönemdeyiz. Ancak bu tarz bir düğün hoşunuza gitti ve uygulayacaksanız masa sandalyelerini sade bırakmanız görüntünün daha güzel bir hal almasına yarayacaktır.

Nikah Toreni Gelin Damat

Nikah Töreni

Anı Köşesi ile Misafirlerinizin Güzel Dileklerini Toplayın

Düğününüze iştirak eden birbirinden değerli misafirlerinizin siz ve müstakbel eşiniz için düşündükleri iyi dileklerini ölümsüzleştirmek adına kağıda dökmeleri için bir anı köşesi hazırlatmanız unutulmaz bir farklılık oluşturacaktır. Sıradan kağıt ya da defterin aksine farklı süsler ile donatılmış not kartlarını tercih etmeniz oldukça değişik bir hava katacaktır. Ayrıca masanın üstüne ikinizin çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğraf da koyabilirsiniz. Yapacağınız bu anı köşesine misafirler iyi dileklerini sizinle paylaşmak için büyük bir yarışa gireceklerdir.

Işıklar İle Donatılmış Farklı Bir Mekan

Bütün düğün organizasyonları içerisinde ışıklandırmalar olmazsa olmazlardan biridir. Özellikle kapalı alanlarda bulunan LED ışıklandırmaları herkes tarafından bilinmektedir. İsterseniz bunların biraz dışına çıkarak ışıklandırmayı abartarak dikkatleri çekmeye ne dersiniz? Oturacağınız masa ve sandalyeler, gelin yolu ve hatta etrafa dekore edilmiş çiçekler dahil her şeyi ışıklandırın. Böylece hem siz hem de gelen misafirler farklı bir dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz. Her türlü organizasyon için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: