Bahçede Nişan Konsepti

05.06.2022
Bahçede Nişan Konsepti

Bahçede nişan konsepti; Yaz aylarında, sizin veya sevdiğiniz birinin nişanınız için uygun bir bahçesi varsa veya kiralama seçeneğiniz varsa daha uygun olur.  Özellikle nişanlarda bahçede parti yapmak ve açık alanlar ve yeşilliklerle eşsiz olur.  Bahçe nişan ile hem hayalinizdeki nişan davetiyesine imza atabilir hem de misafirlerinizi nezih bir ortamda ağırlayabilirsiniz.  Bahçe nişan partisi düzenlemeye karar verdiğinizde yapmanız gereken ilk şey misafirleriniz için oturma düzeni ayarlamadır.

Bahçede nişan organizasyonu yapan firmaların çoğu nişan konseptine uygun mobilya süslemeli masa ve sandalye kiralama hizmeti de verir. Ayrıca tabak, bardak, çatal bıçak gibi ikram malzemeleri, nişan yemeklerinin olmazsa olmazları, vale kiralama hizmetleri de nişan firmaları tarafından sağlanır.

Bahçede nişan konsepti organizasyonlarında ayrıca akşam yemeği menüsü kapsamında catering hizmetini de alınabilir. Bahçede yaptığınız davetler akşam ise köy ışıkları ve aydınlatma için spotlarla da alanı aydınlatması sağlanır. Giriş,  ve nişan eğlenceniz gibi alanlarda ihtiyaç duyacağınız DJ ve ses sistemi kiralama hizmetimiz kapsamındadır. Bahçede düğün ve nişan için ihtiyaç duyacağınız ekipman, dekorasyon ve yemeklerin maliyeti diğer davet mekanlarından çok daha uygun olacaktır. Kısacası, bahçenizdeki nişan partiniz için catering hizmetleri, dekoratif mobilya kiralama, yemek masası kiralama, ses sistemli ve DJ’li eğlence, mekan aydınlatması, film çekimi, fotoğraf, nişan yemekleri için kiralık nişan malzemeleri  bulunur.

✅ Bahçede Nişan Konsepti Nasıl Olmalıdır?

Bahçe nişan dekorasyonu son yıllarda revaçtadır.  Bahçe nişan fiyatları, misafir sayısı ve gerekli ekipmana göre değişiklik gösterilir.  Birbirinden şık nişan masası tasarımlar dan birini seçerek nişanınızı  daha şık ve unutulmaz hale getirebilirsiniz  Bahçede nişan konsept fiyatları, seçeceğiniz konsept ve içeriğe göre değişiklik gösterir.  Şık nişan konseptlerimiz, nişan hikayemiz, misafirleriniz ve davetleriniz için masa sandalye kiralama fikirlerimiz, hafif ve sesli catering personeli DJ gibi hizmetler alabilirsiniz. Bahçe Nişan Süslemeleri  misafir sayısı ve gerekli donanıma göre değişiklik gösterir.  Birbirinden şık nişan masası tasarımlarımızdan birini seçerek nişanınızı daha şık ve unutulmaz hale getirebilirsiniz.   Bahçe nişan konseptlerinde verilen hizmetlerinde bahçe aydınlatması, ses sistemi, nişan yemek takımı, bahçe dekoru  önemlidir.

Bahçede nişan konsepti düzenlemelerinde genel olarak gerekli malzemeler nişan masası, masa , sandalye , ses  sistemidir. Bu malzemeler ana demirbaş olanlardır. Video ve fotoğraf çekimi isteğe istinaden tercih edilebilir.  Bahçe bağlantılı organizasyon konusunda uzman ekibimiz ile sizlere kesintisiz hizmet ağı sunuyoruz.  Bahçe dekorasyonu ile ilgili birçok tasarımda tül süsler, hafif süsler veya balon süslemeleri seçebilirsiniz.  Bahçe organizasyonunda yüksek öncelik: masa ve sandalye kiralama, ses sistemleri kiralama, bahçe aydınlatması, bahçe dekorasyonu, yürüyüş yolları için ekipmanları sağlanır.

Bahçede Nişan Konsepti

Bahçede Nişan Konsepti

✅ Bahçede Nişan Konsepti  Hizmetleri

Her şeyden önce nişan törenine katılacak olan misafir sayısı ve ailelerinin maddi durumu birdir. bu faktörlerden. Bazen çiftler ve aileleri ile bahçede nişanlanmak isterler. Hatta bahçeye katılmak nişana daha şirin ve samimi bir hava katacaktır. Katılım ve işlemlerin detaylarını sıralamak başlı başına profesyonel bir iştir.  Sonrasında bahçede tutmaya karar verdikten sonra, isterseniz profesyonel bir ekipten yardım almanız mümkündür.    Bahçeye katılım detaylı bir şekilde organize edilmelidir. Bahçe dekorasyonlarından atıştırmalıklara kadar her şey detaylı bir şekilde hesaplanmalı ve düzenlenmelidir. Bahçenin büyüklüğü, bahçe dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Bahçede nişan masasının kurulacağı yerin ayarlanması da ayrıca çok önemlidir. Nişan masası her açıdan görülebilecek bir konumda olmalıdır.

Bahçede nişan konsepti yapılacak bahçe süslemesinden önce bir konsept belirlemekte fayda vardır. Belirlenen konsept doğrultusunda yapılacak süslemelerin malzemeleri hazırlanmalıdır. Konsept belirleme aşamasında organizasyon firmanızdan fikir alabilirsiniz.   Nişanın gerçekleşeceği bahçe, çiftlerin tarz ve tercihlerine göre yaratıcı bir konsepte göre dekore edilmiştir. Rengarenk ve canlı dekorasyonlardan hoşlanan çiftler için rengarenk balonlar, gümüş veya altın yazı, uyumlu ve parlak renkli kurdele ve masa örtüleri, canlı ve yapay buketler, fiyonklu kapı dekorasyonu Bahçe girişi, kurdeleler, aydınlatma sistemi önemlidir.

Bir başka fikir önerisi de sadeliği sevenlerin tercih edebileceği dekorasyonlar. Soluk ve pastel renklerin kullanıldığı çiçekli zarif ve zarif masa örtüleri ve süslemeler eşliğinde sade dekorasyonlar sayesinde müzikal tarz çok havalı bir atmosferde unutulmaz anlarınıza eşlik edecek. Nişan bahçesi küçük bir bahçe de olabilir. Ayrıca yüzme havuzlu geniş ve geniş bir bahçe olabilir. Akşamları gerçekleşen bir havuz bahçesinde aydınlatma çok önemli bir detaydır. Çiftin galası ve ilk dansı için müzik seçimi elbette çiftlerin istek ve tercihlerine göre yapılmalıdır. Misafirlere masa ve sandalyelerin giydirilmesi, süslenmesi, nişan hediyesi verilmesi, nişan töreninde dağıtılacak nişan şekerleri, verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçede nişan konsepti yada nişan organizasyonu detayları için https://www.vadiorganizasyon.com/nisan-organizasyonu/ yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: