Açılış Organizasyon Şirketleri

22.08.2020
Açılış Organizasyon Şirketleri

Açılış organizasyon şirketleri; Market, mağaza, alışveriş merkezleri, iş yeri ve bayiler gibi yerlerin tanıtımı ne kadar iyi yapılırsa akılda o kadar  iyi kalır. Ses getiren bir açılış organizasyonu ile piyasaya girmek artık çok kolay. Günümüz teknolojisinin etkin kullanımı ile uygun  ekipmanlarla harmanlanmış müthiş renkli konseptler müşterilere ilham veriyor. Bir açılışın içeriğinin çok olması iyi bir organizasyon olduğunu göstermez. İçerik,  kaliteli bir sunum ve   konusunda uzman personel işbirliği ile dopdolu halde beğeniye sunularak ilk kendini pazarlama tekniği uygulanmış olur. İyi bir açılış organizasyonu  açılacak olan yerin kendisini pazarlaması müşteriye  kendisini anlatmasıdır. Açılış organizasyonlarıyla hem marka adı duyurulur hem de  açılış esnasında eğlenceli dakikalar geçirilmiş olur.

Açılış Organizasyon Şirketleri Gerekli midir? 

Günümüzün en büyük problemlerinden biri zamandır. Zamandan tasarruf sağlamak işlerin düzgün ilerlemesine olanak sağlar. Bu kadar yoğunluk arasında işletilecek yerin veya markanın duyurusunun yapılması kolay olmayacaktır. İçerikten yemek menüsüne, süslemelerden müziklere kadar her şeyin teker teker düşünülmesi çok zordur. Ne var ki bunu iş edinmiş uzman takım çalışması yürüten organizasyon şirketleri bulunuyor. İşletme sahibi yerine düşünen  ve her şeyden  sistemsel olarak sorumlu olan konusunda uzman insanların yardımını almak hem zamandan tasarruf sağlar hem de özgün fikirler ve içerik ile açılışın adından söz ettirir. Günümüzde bir şirket ile çalışmak zorunluluk haline gelmiştir.

Açılış Organizasyonları İçerik ve Konseptler

İnsanların ilgisini çekmek için açılışlarda olması gereken süslemeler mekanın boyasından dış pano görseline kadar uyumlu bir kombin içerisinde olmalıdır. Bazen zıt kontrast renkler bazen de pastel gibi  daha yatıştırıcı tonlarda balon süslemeleri kullanılır. Tanıtılacak ürünlerin içeriğine göre veya açılışın türüne  göre seçimler başvuru sahibinin ihtiyacına veya isteğine göre ayarlanır. Ayrıca ne tür bir açılış olacak ise ona uygun menüler hazırlanır. Sadece kokteyl tarzlı ayakta servis edilen ikramlıklardan oluşan hızlı yemek konseptleri  catering firmalarından seçilen kaliteli yiyeceklerle  daha etkili olur. Ayrıca açılış organizasyon şirketleri açılış için gerekli olan masa sandalye kiralama ve ek personel hizmetleri gibi destekleri de sağlar. Açılış türüne  göre palyaço, pandomim, maskot gösterileri, animatörler, ses sanatçısı gibi içeriklerle etkili bir açılış sağlanabilir.

Açılış Organizasyon Fiyatları 

Yapılacak açılışın süresi ve  büyüklüğüne göre hazırlanan  bir konseptle, içerikte olan ekstra aktivitelerin tamamının önceden açılış organizasyon şirketi ile görüşülmesi gerekir. Bu aktiviteler toplamı, süslemeler, yemek veya içecekler, masa  sandalye kiralama  gibi olaylar kişi sayısına göre hazırlanmış olması gerekir. Uygun bütçeli konseptler ve ses getiren açılışlar için uzman kadromuzdan  bilgi alabilirsiniz. Açılış organizasyon şirketlerinin  nerelerde  olduğu, ne tür içeriklerle müşterisini memnun ettiği, açılışlara  dair merak edilen her şey, ihtiyaca göre şekillenen  konseptler ve organizasyon  şirketleri alakalı her türlü görüş ve öneriye açık olarak   hizmet sunulur. .

Açılış Organizasyon Şirketlerinin  Sağladığı Hizmetler 

Balon ve süsleme hizmetleri, yemek hizmeti, masa sandalye kiralama  hizmeti, kemer set balonlar, hostes kiralama, palyaçolar, pinyatalar, ek personel, profesyonel ses kurulumu, bayrak, flama süsleme hizmetleri  yapılır. Açılışı yapılacak  olan  mekanın önceden görülüp neler uygulanacağının planlanması gerekir. Ayrıca açılış organizasyonunun neden yapıldığı ve açılacak olan mekanın özelliği ile ilgili detaylar organizasyon şirketlerine önceden verilir. Organizasyon şirketleri bu detaylar ışığında hazır konseptleri beğeniye sunabilir. Hazır konseptlerden beğenilmemiş ise ihtiyaca göre başvuranın bilgisine göre renk ve dekorasyon işleri ayarlanır. Açılış  organizasyonlarında eğer içecek ikramı veya aperatif   yiyecekler servis edilecek ise bir Catering  firması ile önceden konuşup menüyü belirlemek gerekir. Hatta  açılış organizasyonu olmadan önce firmasından bir demo tadım yapması istenebilir. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü, detaylara inildiği dekoratif eşyalar ve renklerin bir kombin içerisinde sunulduğu en iyi konseptler açılış organizasyonlarının ses getirmesini sağlar.

Açılış Organizasyon Şirketleri

Açılış Organizasyon Şirketleri

Açılış Organizasyon Şirketleri ile Çalışma Avantajları 

Açılış organizasyonlarının göz doldurması ve gelen misafirlere en iyi içeriklerle eğlenceli dakikalar geçirtmesi gerekir. Sebeple her ince detay tek tek düşünülmelidir. Hatta açılış organizasyonlarına gelecek olan çocukların da katılabileceği aktiviteler düzenlenerek gelen misafirlerin çocuklarından ayrı vakit geçirmeleri ve eğlenmeleri sağlanabilir. Bu sebeple organizasyon şirketlerinden yardım almak açılış organizasyonu kalitesini de artırır. Organizasyonlar ile ilgili her konuda bilgi almak veya bir açılış organizasyonu tertip etmek için bizlere başvurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: