Organizasyon Firmalarının Sundukları Hizmetler

15.05.2020
Organizasyon Firmalarının Sundukları Hizmetler

Organizasyon firmaları tüm özel etkinliklerin organize edilmesi hususunda hizmet verir. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet, doğum günü, açılış, mezuniyet, kokteyl gibi tüm özel günleriniz için kusursuz organizasyonlar hazırlanır. Bunun yanı sıra süsleme hizmetleri, catering hizmetleri, dönemsel organizasyonlar ve balon süsleme gibi hizmetlerde organizasyon firmaları tarafından sunulur.

Tüm organizasyonlar etkinliği düzenleyecek kişilerin istekleri doğrultusunda zevke uygun olarak organize edilir. Düzenlenen organizasyonda her şeyin istenilen şekilde olması için bütün ayrıntılar en iyi şekilde planlanır. Etkinlik boyunca özenle çalışan organizasyon firması özel günlerin bir şölene dönüşmesini sağlar. Organizasyon firmalarının sunduğu hizmetleri tek tek açıklayalım.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu hazırlanacağı zaman düğünün yapılacağı yere ve gelinle damadın isteklerine uygun bir planlama yapılarak organizasyon hazırlanır. Düğün yerinin süslenmesi, gelin yürüyüş yolunun düzenlenmesi, müzik sistemi, orkestra ve Dj nin kiralanıp en iyi müziklerin sunulması, sahne ışıkları ve led ekranın hazırlanması, düğünde sunulacak ikramların ve ikram edecek personelin hazır bulundurulması, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler organizasyon firması tarafından sunulur. Çiftlerin en mutlu günü olan düğünler en mükemmel şekilde hazırlanarak rüya gibi bir düğün olması sağlanır.

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet dini bir vecibenin yerine getirilmesi için yapılan sünnet işleminin sevdikleriniz ile paylaşıldığı bir kutlamadır. Sünnet düğünü organizasyonu hem çocuklara hem büyüklere hitap edecek şekilde hazırlanır. Organizasyon firması ailenin ve çocuğun istekleri doğrultusunda bir hazırlık yapar. Sünnet çocuğu tahtı, salon süslemeleri, çocukları eğlendirecek palyaço, sihirbaz, süper kahramanlar, mehteran takımı, ikramlar, fotoğraf ve video çekimi gibi her türlü etkinlik firma tarafından düzenlenir.

Kına Gecesi ve Nişan Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonu için gelinin isteklerine uygun hazırlıklar yapılır. Osmanlı ya da Hint konsepti uygulanabilir. Gelinin giyeceği özel kaftan, bindallı gibi özel giysiler ile nedimelerin giyeceği kıyafetler organizasyon firması tarafından temin edilir. Salonun süslenmesi, kına merasiminde kullanılacak kına malzemelerinin hazırlanması, misafir ikramları, sunum elemanları, müzik sistemi, fotoğraf ve video çekimi gibi her şey organizasyon firması tarafından düzenlenir. Nişan merasiminde de aynı şekilde tüm nişan etkinliği boyunca yapılacak işlemler organize edilir.

Açılış Organizasyonu

İşyerinin ilk açıldığı gün işyerinin itibarı ve reklamı için çok önemlidir. Bu nedenle etkili bir açılış organizasyonu iş verimliliği ve firmanın tanınması için çok mühimdir. Açılış organizasyonu yapacak olan firma masa sandalye kiralanması ve süslenmesi, işyerinin balonlar ile süslenmesi, kokteyl ve sunumların hazırlanıp servis elemanları tarafından sunulması, müzik sistemlerinin hazırlanması, fotoğraf ve video çekimlerinin yapılması gibi tüm organize işleri en iyi şekilde yapar.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu doğum günü olan kişinin yaşı, partinin yapılacağı yer ve kişinin istekleri doğrultusunda hazırlanır. Çocuk doğum günleri ile yetişkinlerin partileri farklı konsept ile hazırlanır. Çocuk doğum günlerinde palyaço, süper kahramanlar, sihirbaz gibi çocukları eğlendirecek unsurlara önem verilir. Ayrıca çocukların seveceği pamuk şekeri ve pop corn arabaları hazırlanır. Doğum gününün yapılacağı mekân çocuklara uygun süslenir. Yetişkinlerin doğum günü organizasyonları da eğlenceye yönelik farklı sürprizler ile hazırlanır.

Doğum günü organizasyonu

Doğum günü organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonları

Mezuniyet organizasyonunda kep atma töreni, törenin yapılacağı salonun süslenmesi, masa sandalye kiralama ve süslenmesi, canlı müzik gösterileri, ses sisteminin hazırlanması, sahne kiralanması gibi hizmetler verilir. Aynı zamanda bar masasının kurulması, yemek ve catering hizmeti, isteğe bağlı olarak sahne sanatları gösterisi, pamuk şeker ve pop corn arabaları hazırlanması, dondurmacı, Türk kahvecisi, Osmanlı şerbeti ve macunu sunumu gibi çeşitli etkinlikler organizasyon firması tarafından gerçekleştirilir.

Süsleme ve Catering Hizmetleri

Organizasyon firmaları etkinlik yapılacak yerin en güzel şekilde süslenmesi hizmetini de verir. Catering hizmetleri ise toplu yemek organizasyonları için çalışır. Tüm özel gün ve geceler için kişilerin istedikleri yemek, pasta gibi yiyeceklerin hazırlanması ve dağıtılması hizmetidir.

Organizasyon Firma Hizmetleri

Organizasyon firmalarının sunduğu hizmetler özel günlerinde insanların hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için sunulur. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmet verir. Organizasyon işinde uzman güler yüzlü ekibimiz ile tüm organizasyonlarınızda yanınızdayız. Düzenlemek istediğiniz organizasyonu bize anlatmanız yeterli olur. Organizasyonunuzu sizin istediğiniz şekilde zevkinize uygun olarak planlayıp organize ederiz. Organizasyon boyunca ekibimiz ile hizmetinizde olup her şeyin kusursuz olması için çalışırız. Mükemmel organizasyonlar için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1