Organizasyon Ekipmanları Nereden Nasıl Kiralanır

28.04.2020
Organizasyon Ekipmanları Nereden Nasıl Kiralanır

İnsanların önemli günlerine ait organizasyonlarda kullanılacak malzemelerin temin edilmesi, önemli bir sorun olarak organizasyon sahiplerinin karşısına çıkmaktadır. Organizasyonlar; düğün töreni, sünnet düğünü, kına gecesi, açılış organizasyonları, doğum günü, yılbaşı etkinlikleri, nikâh törenleri olmak üzere aileler ve bireyler için çok önemli olan bu faaliyetlerinin kusursuz olması, her detayı düşünülerek yapılması en önemli konulardır.

Bu organizasyonlarda davetli sayısına göre masa sandalye kiralama, müzisyen ve ekipmanlarının kiralanması, organizasyonlarda şık ve estetik bir görünüm elde edilebilmesi için masa sandalye süsleme resimlerinin yaptırılması ve davetlilere ikram edilecek yiyecek ve içecekler için ekipmanların temin edilmesi hususlarında firmamızdan kiralama yoluyla her türlü desteği alabilirsiniz.

Organizasyonlarda Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Yapılacak organizasyonun büyüklüğüne, mekânın kapasitesine ve etkinliğe verilen önem ve hassasiyete göre ekipmanların türü ve çeşidi değişmektedir. Açılış organizasyonu tarzı etkinliklerde, düğün, kına, sünnet, doğum günü, yılbaşı kutlamaları gibi etkinliklerin her birinin kendisine mahsus ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak organizasyonlarda ekipmanlar ve malzemeler şunlardır; masa, sandalye, balon, süs malzemeleri, müzisyen ve ekipmanları, ses sistemleri, çiçek, tül, şamdan, vazo, çeşitli objeler, masa örtüleri, runner gibi malzemelerdir.

Organizasyonlarda Kullanılacak Ekipmanların Önemi

Tüm organizasyonlarda, organizasyonun önemine göre ekipmanların seçilmesi gerekir. Davetlilerin, katılımcıların mekândaki objelerin, süslemelerin ilgi ve dikkat çekmesi çok önemlidir. Örneğin; bir açılış organizasyonunda katılımcılara değer vermenin, onları onurlandırmanın göstergelerinden birisi yapılacak faaliyete uygun ekipmanların kullanılarak, mekâna şık ve estetik bir görünüm kazandırılması, faaliyetin tüm detaylarının düşünülerek hazırlıklarının yapılmış olması, hem organizasyon sahipleri için hem de katılımcılar ve davetliler açısından önemi tartışılmazdır. Bu yüzden etkinliğin ruhuna uygun malzemelerin kiralanmak suretiyle temin edilmesi maliyet açısından tasarruflu bir yol olacaktır.

Sünnet Düğünü Organizasyon Mekanı

Sünnet Düğünü Organizasyon Mekanı

Firmamız; sünnet düğünü organizasyonu, açılış organizasyonu, önemli gün ve geceler olan kına, düğün, yılbaşı gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere gerekli olan malzemelerin kiralanması işlemlerini de yapmaktadır. Yorucu ve zahmetli bu tür faaliyetlerde ekipmanların temin edilmesi en önemli unsurlardandır. Sizlere bu günlerinizde yardım etmek, yükünüzü hafifletmek ve yapılacak faaliyetin en güzel şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla her türlü desteği vermeye hazırız.

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Düğün organizasyonlarında en önemli hizmetlerden birisi de masa sandalye kiralama işleridir. Masa sandalyeler, düğüne katılan misafirlerin dinlenmesi, oturması ve yemek yemesini sağlamaktadır. Yapılacak tüm organizasyonlarda masa sandalye kiralama ve süsleme hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız, masa sandalye gibi malzemelerde modern, şık ve modaya uygun modeller tercih etmektedir. Düğün gibi organizasyonlarda masa sandalye süslenmesinde modaya uygun renklerde malzemeler kullanılarak yapmaktadır.

Özel Günlerde Kiralanan Malzemeler

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü gibi organizasyonlar çok maliyetlidir. Yapılan harcamaları azaltmak için bazı malzemelerin kiralanması daha doğru olacaktır. Ayrıca bu tür organizasyonlarda masa sandalye, gelin damat masası gibi araç gereçlerin alınması mümkün değildir. Firmamız, düğün organizasyonlarında gerekli olan birçok malzemenin kiralama hizmetini sunmaktadır. Kına organizasyonlarında bindallı, kına tepsisi, eğlence malzemeleri, gibi kına için gerekli tüm malzemelerin kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Düğünlerde, gelin ve damadın salona giriş yolu için kırmızı halı kiralanması, uçan tüp kiralama gibi her türlü hizmet verilmektedir. Firmamız, tarafından kiralaması yapılan malzemelerden bazıları şunlardır:

 • Masa sandalye kiralama
 • Nikah masası kiralama
 • Minder kiralama
 • Çocuk sandalyesi kiralama
 • Çadır kiralama
 • Düğün süsleme malzemeleri kiralama
 • Masa örtüsü ve sandalye örtüsü kiralama
 • Kırmızı halı kiralama
 • Şamdan kiralama
 • Pamuk şekeri arabası kiralama
 • Patlamış mısır arabası kiralama
 • Sünnet Tahtı Kiralama
 • Kına Tahtı kiralama
 • Ses ve ışık sistemi kiralama
 • Tabak, bardak, kaşık kiralama
 • Nişan malzemesi kiralama

Kiralama Yoluyla Ekipman Fiyatları

Organizasyonlarda kullanılacak bazı ekipmanların satın alınmasına gerek yoktur. Bu malzemelerin kiralama yoluyla temin edilmesi bütçe açısından tasarruflu bir yöntem olacaktır. İstanbul’da bilinen bir organizasyon şirketi olan firmamız, organizasyon masraflarının minimum düzeye indirmek amacıyla sizlere yardımcı olabilmek için etkinlikler için gerekli malzemeleri firmamızdan kiralamak suretiyle temin edebilirsiniz.

Firmamız, kaliteli, şık tasarıma sahip ekipmanları bütçenize en uygun fiyatlarda kiralama hizmeti sunmaktadır. Temel prensibimiz, % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, sizler için çok kıymetli, değerli ve özel günlerinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek amacıyla gerekli her desteği vermeye ve yardıma hazırız.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: