Nişan Organizasyonları İçin Hizmet Alın

07.08.2020
Nişan Organizasyonları İçin Hizmet Alın

Nişan organizasyonları için hizmet alın; İnternet üzerinde kendinize uygun bir nişan töreni ararken gördüklerinizin sizi neden etkilediklerini söylemek gerekir ise; bunun adına ahenk diyebiliriz. Gördüğünüz ve sizi etkilemiş olan nişan organizasyonlarını yapmak için ilk olarak bir konsept belirlenmesi gerek. Nişan ve düğün organizasyonları bir tarafa, sünnet düğünü organizasyonu etkinlikleri bile konsept belirlemeden yapılmamaktadır.

Nişan Organizasyonu İçin Konseptin Belirlenmesi

Herkes tarafından hayranlık uyandıracak bir nişan organizasyonu planlamak ister misiniz? Ayrıca fazla maliyet içermeden… Bu konsept içerisinde yapılması gereken masa sandalye kiralama nişan pastası, kıyafet ve davetiye gibi hazırlıklar konsept için uygun bir biçimde seçilmelidir. Öncelikli olarak nişan organizasyonunuzu nerede yapmak istediğinizin kararını verdikten sonra konseptinizi belirlemelisiniz. Nişan organizasyonunu ister evinizde isterseniz de herhangi bir mekanın bahçesinde düzenlemeniz mümkündür. Eğer daha lüks bir ortam düşünüyorsanız otel ve davet salonları gibi farklı mekanları da düşünebilirsiniz. Bu konseptlerle ilgili birkaç örnek vermek gerekirse;

Nişan Konsepti

Evde yapılması Planlanan Nişan Konsepti

Evinizin rahatlığı içerisinde bir nişan organizasyonu planlıyorsanız kendi zevkinize göre hazırlığınızı yapabilir ya da bu konuda uzman bir firmadan yardım alabilirsiniz.  Kendi tarzınızı yansıtan bir süsleme ile kendi iç dünyanızı nişan konseptinize yansıtabilir ya da firmalardan ücretsiz bir şekilde fikirler alabilirsiniz. Bunlar ile ilgili birkaç örnek verilecek olunursa;

  • Limonlarla Süslü Bir Ortam

Ev ortamını baharın en güzel kokularını barındıran limonlar ile nişan organizasyonunuza çok farklı bir hava katmanız mümkündür. Nişan merasiminizin kutlandığı o güzel ortamı limonlar ve sarı renkteki farklı süslemeler ile ışıl ışıl parlayan bir dekora sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda misafirlerin giriş bölümünde yeşil yapraklar ve dallarla süslemeler yapılarak daha şık bir görünüm kazandırılabilir. Gelinin giyeceği elbise de sarı renkleri ağırlıklı olan bir abiye giymesi üzerine ortamla beraber büyük bir uyum içerisinde olmasını sağlayacaktır.

  • Kozalak

Kış mevsimi gelince çam ağaçlarının muhteşem görüntüsünü sunan kozalaklar, şimdilerde nişan ve söz merasimlerinin de süslemesinde kullanılmaktadır. Özellikle böyle özel günlerde aksesuar olarak tercih edilerek ortama şık bir görünüm katması sağlanmaktadır. Gelinin saçını yaparken ufak kozalaklar ile süsleme yapılması sizce de güzel bir görüntü sağlamaz mı? Aynı zamanda damadın yakasına uyarlanan çiçeğin de kozalaklı bir tasarımdan yapılması kombin bir görüntü sağlayacaktır. Bunun yanında açılış organizasyonu misafirlerin giriş yapacağı bölüme kozalakları nişan kapısının üzerine süsleme olarak tercih etmeniz güzel bir hava katacaktır.

  • Sonbaharın Vermiş Olduğu Muhteşem Renkler

Evde yapmayı planladığınız nişanınızı sonbaharın vermiş olduğu muhteşem renkleri konseptinizde kullanabilirsiniz. Yapacağınız bu konsepte uygun bir biçimde kıyafetinizin renklerini seçerek ortama uyum sağlayabilirsiniz. Elbisenizin rengine uyum sağlayacak renkte kurdeleler de ayarlayarak kütük tepsilere uyarlayarak konseptinizi daha da uyumlu hale getirmeniz mümkündür. Bunun yanında damadın da yaka çiçeğinin uyumunu da sakın unutmayın.

  • Satranç Konsepti

Evde yapılabilecek bir organizasyonda bir konsept örneği olarak satranç temalı nişan size uygun mudur? Nişan pastası üzerine gelin ve damadı andıran satranç taşı figürleri, dama desenli masa örtüsünü nişan masasına uyarlayabilirsiniz. Aynı zamanda nişanda satranç dekorasyonlu biblolar ile evin her bir köşesini süsleyebilirsiniz. Nişanınıza gelen değerli misafirlerinize hediye olarak sunabileceğiniz ufak siyah beyaz renklere sahip şah tasarıma sahip mumlar hazırlayabilirsiniz. Hayatınızın en önemli anlarından birinde satranç hamleniz ile unutulmaz bir akşam yaşamanız mümkündür. Ayrıca damadın elbisesine uygun olarak at veya kale benzeri kol düğmeleri ayarlayarak konseptin havasına renk katabilirsiniz.

Yazın Sıcak Dönemlerinde Bahçe İçerisinde Nişan Organizasyonu

Yaz aylarının sıcaklarından bunalan çiftlere uygun birçok fikirler bulunmaktadır. Bunların yanında bahçe konseptli nişan organizasyonları en güzel fikirler arasında yer almaktadır. Bahçede yapılması planlanan nişan organizasyonunda farklı farklı konseptler organizasyon firmaları tarafından büyük bir özenle düzenlenmektedir. Doğanın renklerinden de ilham alınarak sizlere en güzel nişan konseptleri sunulabilmektedir. Bunlardan bir tanesini örnek verecek olursak;

Ressamların Ellerinin Uzandığı Bir Mekan

Gelinin tercih edeceği nişan kıyafeti üzerine doğanın havasını yansıtan renklerini sanki elle çizilmişçesine uyarlama yapmak, nişan tepsisini palet üzerine kelebek ve çiçekler ile süsleyerek farklılaştırmak sizce de farklı bir ortam oluşmasını sağlamaz mı? Bunun yanında bahçenize yeşil renkli masa ve sandalyeler ile süsleyerek kendinizi kırdaymış gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında gelin tacını da çiçekler ile süslemeniz büyük uyum sağlayacağı kesin.

Bu tür organizasyonları firmamız tarafından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Eğer sizde nişan gecenizin unutulmaz bir anı olarak herkes tarafından hatırlanmasını istiyor iseniz firmamızdan iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Nişan Etkinliği

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: