Dükkan Açılış Organizasyonu

26.08.2020
Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan açılış organizasyonu; Markaların ve mağazaların tanınmasında ses getirecek nitelikte gösterişli açılışların önemi büyüktür. Hedef kitlenin mağazayı tanıması için önem taşıyan bu etkinlikleri, alanında tecrübeli organizasyon firmalarının yapması önerilir. Dükkan sahibinin kendi imkanları ile açılış organizasyonunu yapması bir hayli güç olacaktır.

Ses, ışık sistemleri, masa sandalye kiralama konusunda bir hayli zorluk yaşayacaktır. Kokteyl şeklinde düşünülen açılışlarda ise masaların ve sandalyelerin giydirilmesi de söz konusudur. Bu konuda tecrübe sahibi olan firmalar, açılışı çok kısa bir süre içerisinde organize edip, en başarılı şekilde masa ve sandalyeleri giydirecektir.

Organizasyonlarda, sahne düzeni, renk uyumu gibi detaylar da öne çıkar. Tecrübesiz bir firmadan hizmet alındığı takdirde hesaplanmayan pek çok harcama kalemi ortaya çıkacaktır. Açılış günü her şeyin mükemmel olmasını isteyen firma sahiplerinin deneyimli organizasyon kuruluşlarından hizmet alması önerilir.

Dükkan açılış organizasyonunda Renk Uyumu ve Şık Tasarımlar

Organizasyonda renk uyumu ve şık dekore edilmiş açılış alanı son derece önem taşır. Masa örtüleri ile giydirilen sandalyelerin uyumlu renkte olması, görsel açıdan şıklık yaratacaktır. Ayrıca masa örtüsü ile peçetelerin de birbirini tamamlayan tonlarda olması gerekir. Bazı açılışlar kokteyl şeklindedir. Böyle durumlarda masalarda yer alan şık objeler de organizasyonun akılda kalıcılığını sağlamaktadır. Ufak şamdanlar ya da dekoratif çiçekler gibi.

Dükkan açılış organizasyonu ile en sık karşılaşılan bir diğer süsleme detayı da balonlardır. Balonların da birbirini tamamlar renkte dizayn edilmesi gerekir. Şirketin logosundaki renkler, markanın akılda kalmasını da sağlayacaktır. Bu renklerle şekillendirilen balon zincirleri son derece şık duracaktır. Papatya şekli verilmiş balon görselleri olabildiği gibi, zincir şeklinde tasarlanan balon kümeleri, dükkan girişlerinde yer alabilir.

Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Firmamız, yukarıda bahsi geçen konuların bilincinde hareket eden, profesyonel kuruluşlardandır. Kurumsal çalışan firmamız, hizmet alacak olan kişilerin organizasyon sonrasında memnun kalması için elinden geleni yapmaktadır. Burada önem verilen konuların başında, açılış sahibinin organizasyondan beklentisinin analiz edilmesidir.

İsteklerini maksimum ölçüde gerçekleştirebilecek en detaylı fizibilite çalışması yapılır. Bu çalışma neticesinde firmamız da önerilerini ortaya koyarak imkanlar dahilinde en başarılı açılış organizasyonu gerçekleştirilir. Firmamızın hizmetlerinden memnun kalanların olumlu müşteri yorumları mevcuttur. İnternet sitemizden de firmamız hizmetleri hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu

Organizasyona Renk Getirecek Unsurlar

Firmamız, dükkan açılışlarında en başarılı organizasyonları gerçekleştirir. Firmamızın hizmetleri bunlarla da sınırlı değildir. Yaş günleri, özel gün kutlamaları, iş yemekleri, açılışlar ve her türlü organizasyon için başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Organizasyonun akılda kalıcılığını sağlayan bazı unsurlar bulunur.

Açılış organizasyonu konusuna göre sanatçı ya da mehter takımı getirilebilir. Çocuklara yönelik olarak yapılacak bir faaliyette ise palyaço ve animasyon ekibi de yer almaktadır. Bu durum, dükkan sahibi ile yapılan görüşme sonrası netleştirilir. Firmamız, masa ve sandalyeleri de ortama uygun şekilde giydirecek ve en şık olan tasarımları gerçekleştirecektir.

Işık ve Ses Gösterileri

Dükkan ya da farklı iş kollarında firma açılışlarında bazı durumlarda ışık ve ses gösterileri de akılda kalacak organizasyon detaylarıdır. Yeterli teknik alt yapıya sahip olan kuruluşumuz, ışık ve ses gösterilerini de en başarılı şekilde yapmaktadır. Sanatçı ve orkestra eşliğinde yapılan açılışlar da bulunmaktadır.

Bu açılışlarda ses düzeninin çok iyi olması gerekir. Herkesin sahneyi görebilmesi ve sesin dağılmaması oldukça önem taşır. Stantların kurulması gereken durumlarda da firmamızın stant kiralama hizmeti bulunur. Stant ışıklandırılması da önem taşımaktadır. Firmamız, üstün kalite ve uygun fiyat politikasını benimsemiştir. Hizmete göre değişen fiyat standartlarımız söz konudur.

Kurumsal Hizmet

Kurumsal hizmet sunan organizasyon şirketimiz her türlü organizasyonu başarı ile yapan firmaların başında gelmektedir. Açılışın yapılacağı güne dair hazırlıklar önceden planlanır. Catering ve süslemeler de en göz alıcı detaylar söz konusudur. Deneyimin önemi bu tür organizasyonlarda son derece fazladır.

Firmamız, alanında deneyim kazanmış ve uzun senelerden beri açılış organizasyonu hizmeti sunan kuruluşların başındadır. Firmamız, her faaliyet konusuna uygun açılış hizmetini başarı ile vermektedir. Firmaların tanınması için gerekli olan her türlü detay, açılışlarda da sunulmaktadır. Bazı açılışlarda ikramlıklar da çıkarılmaktadır. Çıkarılan ikramlık türüne göre farklı menü listeleri söz konusudur. Lezzetli ve sağlıklı gıda maddeleri ile şık masa sunumları, firmamızın hizmetleri arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: