Düğün Organizasyon Paketlerinde Neler Dahil?

31.10.2020
Düğün Organizasyon Paketlerinde Neler Dahil?

Düğün organizasyon paketlerinde neler dahil; Düğünler özellikle çiftlerin en unutulmaz ve en özel günleri arasındadır. Bununla beraber nikâhtan sonra yapılan düğün, her iki tarafında bir arada olması ve kaynaşması için tercih edilen etkinliklerden biridir. Açılış organizasyonu düğünler için oldukça önemli olan unsurlardan biridir. Bununla beraber düğün organizasyonunun gelin ve damadın bütün ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Bundan dolayı tercih edeceğiniz firmanın, özelliklerine ve paketlerine oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Düğün organizasyonları içerisinde birçok paket bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları ise şu şekildedir;

 • Nikâh masası kiralama
 • Nikâh masası süsleme
 • Gelin yolu kiralama
 • Gelin yolu süsleme
 • Masa ve sandalye kiralama
 • Masa ve sandalye süsleme
 • Çiçek uygulamaları
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Led ekran kurulumu
 • Yemek hizmeti

En çok yararlanılan hizmetler arasında yer alıyor.

Düğün Organizasyon Paketleri

Nikâh Masası Süsleme ve Kiralama Hizmeti

Nikâh masası kiralama özellikle gelin ve damadın en çok vakit geçireceği alanın iyi seçilmesi için yapılan bir işlemdir. Özellikle bu masanın diğer masalara nazaran, daha çok dikkat çekici olması gerekmektedir. Özel olarak tasarlanan masalar arasında konseptinize en uygun masayı tercih edebilir, kiralayabilir ve özel olarak üzerine süsleme alabilirsiniz.

Nikâh Masası Süsleme ve Kiralama Hizmeti

Nikâh Masası Süsleme ve Kiralama Hizmeti

Gelin Yolu Hizmeti

Gelin yolu, düğünün başında gelin ve damadın yürüdüğü yola denilmektedir. Özellikle en güzel fotoğrafların çıktığı bu yer aynı zamanda da törenin  açılış alanıdır. Bu alanın göz alıcı ve güzel olması ise oldukça önemlidir. Genel olarak bu yol üzerinde çeşitli renklerde halılar tercih edilmektedir ve etrafında birçok süsleme bulunmaktadır. Gelin yolu hizmetinde birçok farklı tasarım tercih edebilirsiniz. Bazı gelin yolu hizmetleri ise şu şekildedir;

 • Çiçekli gelin yolu veya canlı çiçekli gelin yolu.
 • Ferforje gelin yolu.
 • Cam ışıklı gelin yolu.

Masa ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Düğün salonlarının en önemli alanlarından biri masa ve sandalye alanlarıdır. Özellikle konukların oturma alanını oluşturan bu yerin en az gelin ve damat masası kadar özel olması gerekmektedir. Özellikle gelin ve damadı desteklemek için gelen misafirlerin kaliteli bir alanda durması oldukça önemlidir. Kişiler istedikleri tasarıma göre yuvarlak, kare veya dikdörtgen masaları tercih edebilirler.

Kiralama sırasında kişiler, istedikleri sayıda sandalye ve masa tercih edebilirler. Bununla beraber uzun masalarda tercih ederek, düğün alanında farklı bir tasarım unsuru kullanabilirsiniz. Kişiler masa sandalye kiralama hizmetine ek olarak, süsleme hizmeti de tercih ederek masaları daha şık gösterebilirler. Masa üstü süsleme hizmeti denilince ilk akla gelen hizmetlerden biri masaüstü çiçek hizmetidir. Masa üstü çiçek hizmeti, masanın daha şık ve güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. Kişiler çiçekleri cansız veya canlı olarak çeşitli seçenekler arasında en beğendiklerini tercih edebilirler. Bununla beraber masasın üzerine fanuslu, ledli, vazolu veya mumluk gibi farklı aksesuarlar da tercih edebilirsiniz.

Masa ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Masa ve Sandalye Kiralama Hizmeti

Personel Hizmeti

Düğün sırasında özellikle birçok farklı konu için personel ihtiyacı olmaktadır. Bunun için çeşitli alanlara koyabileceğiniz personel desteği alabilirsiniz. Personel hizmeti içerisinde genel olarak karşılama hizmeti, servis hizmeti ve benzeri birçok hizmet çeşidi bulunmaktadır.

Düğün fotoğraf çekimi ise özellikle en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Düğün gibi özel bir anın her an çekilmesi gerekmektedir. Özellikle profesyonel birinin iyi bir kamerayla sizlerin fotoğraflarını ve videolarını çekmesi gerekmektedir. Bu özel günü ölümsüzleştirmek isteyen kişiler bu hizmeti tercih edebilirler.

Personel Hizmeti

Personel Hizmeti

Profesyonel Eğlence Hizmeti

Düğün içerisinde sadece yemek veya içmek yeterli değildir. Bununla beraber birçok eğlencenin de bu özel günde bulunması, konukların mutluluğu içinde son derece önemlidir. Eğlence hizmeti içerisinde volkan, konfeti, ışık gösterileri ve lazer gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Özel gününüzü bu hizmetlerle daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bununla beraber özel bir sahne hizmeti almak isteyen kişiler sahne ve ışık hizmeti alarak daha da kaliteli bir düğün alanı oluşturabilirler. Özellikle sahnenin daha kaliteli gözükmesi ve coşkuyu artırmak için yapılan ışıklandırmalar sizlerin daha eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Led ekran kurulumu ise düğün organizasyonu sırasında gelin ve damadın verdiği görüntüleri yansıtmaktadır. Bununla beraber düğün sırasında çekilen videoların ve fotoğrafların da yansıtması bu alan üzerinden yapılmaktadır. Kişiler özel sunumlar ve eğlenceli görüntüler için bu hizmeti de tercih edebilirler. Firmamız üzerinden bütün bu hizmetleri ve daha fazlasını temin edebilirsiniz. Güvenle tercih edebileceğiniz firmamız sizler için uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Bununla beraber çeşitli düğün, sünnet düğünü organizasyonu ve benzeri organizasyonları da firmamızla beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1