Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri

06.06.2021
Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri

Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri; Gösteri ve animasyon çocukların olduğu kadar yetişkinlerin ve 7’den 77’ye herkesin ilgisini çeken ve izlemekten keyif aldığı eğlencelerden biridir.  Etkinliğin içeriğine ve  hitap ettiği kesime bağlı olarak isteğe göre hazırlanan, çok çeşitli alternatifler sunan, günü renklendiren ve an’ı ölümsüzleştiren  aktivitelerdir.

Animasyon  ve gösteri hizmetleri özellikle çocukları heyecanlandıran ve mutlu eden bir aktivitedir. Çocuklar bu gösterileri izledikçe, heyecanlanır ve mutlu olurlar.  Bu etkinliklerden çocuklar kadar yetişkinler de keyif alırlar. Yani; organizasyon içindeki küçük çocuklardan, ebeveynlere kadar herkesin aktif katılım sağlayabilmesiyle birlikte herhangi bir yaşa bağlı kalmaksızın eğlence ve gülme imkanı sunan aktivitelerdir.

 Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Nerelerde Yapılır?

Animasyon gösterileri hizmetleri genellikle otellerde çok rağbet görüyor. Bu gösterileri yapan kişiler bu konuda pratik yapmış, kendini eğitmiş ve profesyonel kişiler oluyor. Bu gösteriler, otellerin yanı sıra düğün organizasyonları, sünnetler, okullar  başta olmak üzere pek çok yerde sergileniyor. Aynı zamanda oyunculuk ve tiyatro eğitimi almış kişiler de gösteri ve animasyon etkinlikleri gerçekleştirebiliyor. Animasyon ve gösteri etkinliklerinin hepsi çok büyük ilgi görüyor. Yetişkinler de çocuklar için hazırlanan bu etkinliklerde çocuklar kadar eğlenebiliyorlar. Genellikle çocukların doğum günü etkinliklerinde çok renkli sahneler yaşanıyor ve doğum günü adeta bir görsel şölene dönüyor.

 Animasyon ve Gösteri Hizmetlerinin Kapsamı

Animasyon ve gösteri hizmetleri çeşitleri oldukça fazladır. Kişilerin kendi isteği, düzenlenen etkinlik, fiyat ve ortama göre etkinlikler farklılaşabilir. Bunlara göz atacak olursak;

Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Sihirbazlık

Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Sihirbazlık

Sihirbazlık Gösterisi

Animasyon gösteri hizmetlerinden biri sihirbazlık gösterisidir. Hiç şüphesiz ki; çocukların en çok keyif aldığı ve eğlendiği animasyon gösteri etkinliklerinin başında sihirbazlık gösterisi yer alır. Çocuklar hem eğlenir hem şaşırır. Çocuklar kadar yetişkinler de sihirbazlık gösterisinden  çok keyif alırlar. Bu konuda uzman olan ekibimiz, çocukların yaş günlerine veya sünnet törenlerine katılarak performans sergileyerek herkesi eğlendirirler.

Aynı şekilde  sihirbazlık gösterisinde seyirci ile sıcak bir iletişim halinde olan ekibimiz çocukları daha çok eğlendirmiş olur. Çocuğunuz için herhangi bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız bu organizasyon içine sihirbazlık gösterisi ilave eklemenizi tavsiye edebiliriz. Çocukların en çok etkilendiği etkinliklerden biridir. İllüzyonistler yaptıkları gösterilerle tüm konukları büyü altına alırlar.

Palyaço Gösterisi

Palyaço Gösterisi

Palyaço Gösterisi

Diğer etkinliklerden biri de palyaço gösterisidir. Animasyon ve Gösteri Etkinlikleri içinde en fazla tercih edilmiş olan aktivitelerden bir diğeri palyaço gösterisidir. Palyaço etkinliği de çok güldürücü ve eğlendirici bir oyun türüdür. Özellikle çocukların doğum günlerinde, sünnet törenlerinde, açılış törenlerinde ya da ailelerin rahatça sohbet edebilmesi için çocukları hem oyalayacak aynı zamanda eğlendirecek bir şölendir.

Bu alanda uzman ve deneyimli ekibimiz, çocuklarınızı eğlendirmek için çok pratik yapmış olup her karakterde çocuğu oyuna katmak ve mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Palyaçolarımız, çocuklar arasında çeşitli danslar, oyunlar ve yarışmalar düzenleyerek, yüz boyamaları, balon gösterileri gerçekleştirirler. Bu tarz etkinliklerin en başından sonuna kadar palyaçoların hazır bulunması günün anlam ve eğlencesini arttırmak için oldukça mühimdir.

Tiyatro Gösterisi

Tiyatro Gösterisi

Tiyatro Gösterisi

Bir diğer etkinlik Tiyatro Gösterisidir. Animasyon ve gösteri hizmetleri arasında tiyatro gösterileri de çok renk katan bir aktivitedir.  Çocuklara özel hazırlanan müzikli tiyatrolar, oyuncaklı tiyatrolar da çok tercih ediliyor. Misafir olan çocukların da tiyatroya katılımı sağlanıyor.  Böylelikle çocukların beğenisi kazanılmış ve aileler de o günü çok daha keyifli ve rahat geçirebiliyor, güzel anılar birikiyor ve bu anılar fotoğraflaştırılarak ölümsüzleştiriliyor.

Bunların yanında Hacivat ve Karagöz gösterileri, Karikatür, Nasreddin Hoca oyunları gibi çok çeşitli alternatiflerimiz de bulunuyor.

Animasyon Ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları Nedir?

Animasyon gösteri hizmetleri fiyatları tercih edilen etkinlik ve etkinliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Düşük bütçe ayırmak isteyenler bu aktivitelerden birini ya da ikisini tercih edebilirken, bütçeniz el veriyorsa pek çok etkinliğimizi kullanabilirsiniz. Düşük bütçeli etkinlik isteyenler genellikle palyaço gösterisini seçiyor.

Özellikle yaş günü ve açılış merasimlerinde en ekonomik fiyatlı olanlar palyaço gösterileri olabiliyor. Palyaço gösterileri aynı zamanda insanların oldukça dikkatini çektiğinden dolayı çok fazla tercih edilmeye devam ediyor. Bütçenize en uygun olan animasyon çeşidini seçerek gününüze renk katabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: