Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti

17.08.2021
Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti

Açılışlarınız için özel organizasyon hizmeti; Açılış organizasyonları ülkemizde oldukça fazla gerçekleşen ve her yeni iş yeri için yapılan organizasyonlardır. Bu organizasyonlar genellikle şirket, restoran, spor salonu veya kafe gibi yerler için gerçekleşir.

Açılış organizasyonu hizmetleri buna bağlı olarak çeşitli iş yerlerinin ve dükkanlarının birçok etkinlikle açılması ve diğer hizmetleri kapsar. Mağaza açılışları sıklıkla gerçekleşen organizasyonlardır.

Buna istinaden mağazanın konseptine uygun olarak açılışlar yapılır. Özellikle satılacak olan üründen mağazayı temsil edecek tüm detaylar açılışlarda düşünülerek planlanır.

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti Konseptleri

Özellikle mekâna uygun olarak hazırlanan konseptlerle organizasyonlar farklılık gösterir. Buna istinaden açılış organizasyonları iş yerleri, mağazalar, restoran   dükkân gibi yerler için oluşturulabilir.

Konsepte ve işyerinin talebine göre bu organizasyonun içerikleri farklıdır. Genellikle büyük açılışlar da açılış kokteyli gibi birçok etkinlikler yer alır.

Açılış Organizasyonu İçin Önemli Detaylar Nelerdir?

Açılış organizasyonu ile özellikle yeni açılacak olan işyerlerinin tanıtımı gerçekleşir. Böylelikle ilk kez hizmet verecek işyerleri müşteri çekmek için avantaj sağlarlar.  Organizasyon firması tarafından gerçekleşen birçok açılış organizasyonu türleri vardır.

Buna istinaden işyerleri ve dükkanların hedef kitlesinde göre konsept türü seçilir. Bununla birlikte açılış organizasyonlarında birçok açılışa uygun malzeme ve materyal kullanılır.

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti

Açılış organizasyonu sisteminde konsepte ve işyerinin sektörüne bağlı olarak planlanan hizmetler vardır. Bu hizmetler renkli açılışlar için balon şişirme ve süsleme işlemleridir.

Organizasyon firması balon süsleme de işyerinin tamamına dikkat çekmesi için dükkânın   balon süsleme işlemi gerçekleşir.

Açılış Organizasyonunda Yapılan Eğlence ve Gösteriler Nelerdir?

Açılış organizasyonlarında hizmet içerikleri genellikle    iş yerinin tercih ettiği bir konsept türüne göre değişir. Genellikle açılışlar da en çok süslemeye önem verilir. Tüm açılışlarda mutlaka   balon süslemesi vardır.

Bu balonlar veya diğer malzemeleri içerikleri çeşitlerine ve işyerlerinin özelliğine göre değişir. Açılış organizasyonları süslemeler de önemlidir. Bu süslemeler iş yerlerinin bulunduğu konuma ve konusuna göre değişir.  Genellikle kafe, gıda gibi alanlar da hizmet verecek işyerleri için   palyaço kiralama sağlanır.

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon Hizmeti

Ülkemizde   açılış organizasyonlarında gelen katılımcıları eğlendirmek için palyaçolar ve animatörler görev alırlar. Bu kişiler açılış boyunca gelenleri eğlendirir ve açılış yapılacak alan da etkileşim sağlarlar.

Açılış organizasyonlarında   çocukları eğlendirmek için çeşitli oyunlar düzenlenir.  Bunun için organizasyon firmalarında palyaço ve diğer gösteriler kiralanabilir. Yapılan eğlenceler de ayrıca birlikte insanların açılışı olacak yer için dikkatleri çekilir ve akıl da kalıcılık yaratır.

Palyaço ve diğer gösteriler de    animatörler çeşitli kostümlerle hizmet verir. Aynı zaman da   maskot olarak yoldan geçen kişiler kullanılabilir. Bunun yanında kostümlü insanlar da açılış organizasyonların da eğlenceler ile açılışa   farklılık yaratabilir. Buna istinaden kostümlü animatörler tanıtım amacıyla broşür dağıtımı hizmeti verirler.

Özellikle açılışlarda    ses sistemleri önemlidir. Buna istinaden açılış müzikler sayesinde organizasyon düzenlenen yer dikkat çeker. Organizasyon şirketi genellikle iş yerleri için sektörüne uygun   müzikler ile açılış yapar.

Ayrıca ses sistemi kurulumu   mekânın dikkat çekilmesinde önemlidir. Ülkemiz de açılış organizasyonlarında   kullanılan   sistemlerden biri Fly tüp hizmetidir. Bu hizmetin içeriğinde yapay hava yardımıyla yapılan şişerek dans eden kişi canlandırması vardır.

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon da Tanıtım Hizmetleri Nelerdir?

Açılış organizasyonların da özellikle organizasyon öncesi tanıtım yazıları önemlidir. Özellikle müşterilerin bilgi sahibi olabilmesi için bu hizmetler verilir. İçeriğinde çeşitli baskılı hizmetler vardır. Hizmetin amacı iş yerini tanıtmak için broşür dağıtımıdır.

Organizasyon firması açılış yapılacak olan yerin broşürün içerisine tüm bilgilerini basar. Bu hizmetler de ayrıca   kampanya yazısı yazılabilir. Ayrıca promosyon ve kampanyalara ait baskılı hizmetler ile iş yerinizin tanıtımını yapılır.

Açılış organizasyonlarında genellikle geçmişten gelen özelliklerimizde kurdele kesimli yapılır. Organizasyon firması bu konuda iş yerleri açılmadan önce   gümüş tepsi üzerinde makas ve kurdele hizmeti verir.

Açılışlarınız İçin Özel Organizasyon da Verilen Diğer Hizmetler

Açılış organizasyonlarında verilen hizmetler şunlardır; Mağaza açılışı tüm organizasyon hizmetleri başta gelir. Ayrıca davetliler için açılış kutlama organizasyonları düzenlenir. Açılış organizasyonu eğer bir mağaza ise mağaza açılış balon süsleme işlemleri yapılır.

Mağaza açılışında hizmet verecek karşılama ve diğer işler için hostesler ve diğer ekipler için personel hizmeti verilir. Açılış yerinin daha canlı ve eğlenceli görünmesi için de zincir balon hacıyatmaz ve balonlar gibi süslemeler vardır.

Organizasyon yapılacak alan için kapı giriş süsleme hizmeti verilir.  Ayrıca mağaza, market veya spor salonu süsleme gibi süsleme çeşitleri de vardır. Bunların hepsi açılış yerine özel süslemelerdir.

Eğer açılış yapılacak alan büyük bir bina ise bina ve bina çevresi tüm balon süsleme hizmeti sağlanır. Açılış organizasyonlarında ayrıca kokteyl, ikramlık ve diğer hizmetler yiyecek içecek gibi davetliler için sağlanır. Ayrıca etrafın ve yerin daha canlı görünmesi için renk cümbüşü sağlanır. Açılış halısı özellikle organizasyonda önemlidir.

Buna bağlı firma tarafında kırmızı halı istenilen ölçüde ve boyda hazırlanır. Açılışlar da ayrıca palyaço etkinlik animasyon gösteri hizmeti de verilir. Bunla beraber açılışı yapılacak sokak için de süsleme hizmeti vardır. Sizler de işyerlerinizin açılışında farkındalık yaratmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: