Açılış ve Kutlama Organizasyonları Nasıl Düzenlenir?

07.05.2020
Açılış ve Kutlama Organizasyonları Nasıl Düzenlenir?

Açılış ve kutlama organizasyonu yeni açacağınız ticari işletmenizin ilk günü için düzenlenir. Açılış organizasyonunu kapıya asacağınız birkaç balon ile kendiniz yapmanız çok da uygun olmayacaktır. Zira açılış kutlaması işyerinizin tanıtımı ve ilk günden bir adım önde başlamasını sağlayacaktır. Rakiplerinize artık sektörde sizinde var olduğunuzu göstermek için de açılış kutlaması çok önemli bir organizasyon olacaktır.

Açılış organizasyonu ne kadar düzenli ve güzel olursa işletmenizin itibarı da ilk günden o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle işyeri açılışınızı profesyonel bir organizasyon firmasına yaptırmanızda fayda vardır. İşinde uzman bir firma deneyimli kadrosu ve gerekli tüm ekipmanları ile sizin için mükemmel bir açılış organizasyonu düzenleyecektir. İşyeri açılışlarında hem işletmenin ilk günü için bir kutlama olurken hem de işletmenin ilk günden iyi bir reklam olacaktır. Reklam giderinizi açılış organizasyonu ile birleştirip itibarınızı artıracak bir açılış töreni düzenleyerek etkili bir reklam da yapabilirsiniz.

İşletmelerin daha iyi iş yapabilmeleri için en önemli faktörlerden biri de reklamdır. Bunun için işletmeler genellikle bilbordlara, gazete, dergi, radyo ve Tv kanallarına reklam verme, el broşürü bastırıp dağıtma gibi çeşitli reklam araçları kullanırlar. Tüm bu reklam giderleri olmadan etkili bir açılış organizasyonu ile işletmenizin ilk günü reklamınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Açılış ve Kutlama Organizasyonunda Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Mağaza Açılışı

Mağaza Açılışı

Açılış ve kutlama organizasyonu konusunda profesyonel bir organizasyon firması tüm ayrıntıları düşünerek sizin için en uygun organizasyonu düzenleyecektir. Hazırlanacak olan açılış organizasyonu için sizin iş alanınıza uygun seçimler yapılacaktır. Sektörünüzde ilk günden tanıtımınızı yaparak sizi bir adım öne çıkartacak bir organizasyon için gerekli tüm malzemeler organizasyon firması tarafından temin edilir.

Masa sandalye kiralama gibi işler ile siz uğraşmazsınız. Organizasyon firması ikram arabaları ve dağıtılacak karnaval yiyecekleri, DJ ve anons elemanları, balon, tül kumaş gibi açılış süslemeleri, kostümlü karakterler, palyaço, maskot gibi animasyon gösterileri, kostüm süslemeleri olan masalar, konfeti arabaları, açılış kokteyli için servis elemanları ve servis edilecek kokteyl yiyecekleri gibi gerekli olan tüm teçhizat ve kişileri açılış alanına getirir. Açılış organizasyonunda sırası ile neler yapılacağını planlar ve uygular. Bu organizasyon araçlarından işletmenizin konseptine uygun olan unsurlar seçilerek sizin reklamınızı en iyi şekilde yapacak özelliklerde kullanılır.

Örneğin çocuk kıyafeti satan bir mağaza açılışı ise komik palyaçolar, figürlü balonlar, elma şekeri, pamuk şeker gibi çocuk konseptine uygun araçlar kullanılır. Her işletmenin konseptine uygun organizasyon düzenlenir.

Açılış ve Kutlama Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Masa Sandalye

Masa Sandalye

Açılış ve kutlama organizasyonunu kendiniz düzenlemeye çalıştığınızda müşterilerinize özenli bir açılış töreni yansımayacağından çok da etkili olmayacaktır. Organizasyon işinde uzman profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda kusursuz bir açılış ve kutlama olacaktır. Organizasyonda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri işletmenizin yer aldığı sektöre uygun bir organizasyonun düzenlenmesi olacaktır.

Açılışta kullanılacak tüm ekipman ve ekip özenle seçilmeli etkinlik kusursuz olarak yapılmalıdır. Açılışta ses sistemi çok önemlidir. Organizasyona katılacak müşteri kitlesine uygun müzikler iyi bir ses sistemi ile sunulmalıdır. Etkinlikte kullanılacak ürünler estetik, ikramlar leziz olmalıdır ki müşteri üzerinde etki bırakabilsin. Açılışın her anında fotoğraf ve video çekimleri yapılmalıdır ki firma bunları daha sonra reklam araçlı kullanabilsin. Açılış için kullanılacak kırmızı halı, kurdele kesme işleminde gerekli olan tepsi makas gibi ayrıntılar çok şık olmalıdır.

Açılış ve Kutlama Organizasyonu Hizmeti

Açılış ve kutlama organizasyonu gibi birçok etkinlik için uzun yıllardır organizasyonlar düzenleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı kusursuz çalışmalar yapar. İşyeri açılışlarınız için işletmenizin bulunduğu sektöre uygun en iyi organizasyon planını yaparak işinde uzman profesyonel ekibi ile organizasyon hizmeti sunar.

Açılış ve kutlama organizasyonlarının yanı sıra sünnet düğünü organizasyonu, düğün organizasyonu, islami düğün organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, nişan organizasyonu, mezuniyet töreni organizasyonu, süsleme hizmetleri, kokteyl organizasyonu, balon süsleme gibi tüm özel gün ve geceleriniz için organizasyon hizmetleri sunarız. Tüm organizasyonlarınız için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile sizlerin memnuniyeti için mükemmel organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile bütün organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Yazıyı Oylayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: