Açılış Organizasyonuna Masa ve Sandalye Hizmeti

07.10.2020
Açılış Organizasyonuna Masa ve Sandalye Hizmeti

Açılış Organizasyonuna Masa ve Sandalye Hizmeti; İşletme sahibi birey ve kuruluşlar yeni bir işletme açarken veya şirketinin yeni şubesi olan işletmeyi açarken büyük bir titizlik sergilemektedir. Milyonlarca yatırım ve sermaye ile açılan işletmeler sağlıklı ve hızlı bir şekilde kazanç sağlamak için birçok etkinlik ve kampanyalar düzenliyor. Açılış organizasyonları bir işletmenin varlığını duyurma biçimidir aslında. Bir işletmede ilk izlenim çok büyük etki ettiği için işletmeler açılış törenlerinde birbiriyle yarış içine girmeye başlıyor.

Büyük ve şaşalı açılışlar bazı takım ihtiyacı gerektirdiği için birçok İşletme organizasyon şirketlerinin kapısını çalıyor. Bu tarz önemli organizasyonlar belirli bir plan ve profesyonel bir ekiple yapılması gereklidir. İşletme sahibi olduğunuz için işletmenizi açarken heyecan ve stresinden dolayı bazı ayrıntıları gözden kaçırabileceğinizi ve bu da işletmenizin açılışına gölge düşüreceği için risk almamak adına uzman firma ekiplere çalışmanız da mutlaka fayda vardır.

Açılış Organizasyonuna Masa ve Sandalye Hizmeti

Açılış Organizasyonuna Masa ve Sandalye Hizmeti

Masa ve Sandalye Neden Kiralamayız?

Açılış Törenlerimizin olmazsa olmazı masa ve sandalyelerdir. İşletmenizin açılış töreninde müşterileriniz ve misafirleriniz belli bir süreden sonra ayakta durmaktan yorulacak ve sıkılacaktır bu yüzdende oturma ihtiyacı isteyecektir. Böyle bir durumda ortada masa ve sandalye görmemesi hem size eksi bir puan katacaktır hem de misafirlerinizin açılıştan erken ayrılmasına neden olacaktır. Kiralama sebeplerinden biride açılış organizasyonu yaptığınız ekipmanları bir daha kullanma gereksinimi duymayacağınız için satın almak yerine kiralamanız daha doğru olacaktır.

Renk ve çeşitlilik sunan masa sandalye kiralama firmaları arasından seçim yaparak sizde istediğiniz tarzdaki ekipmanları temin edebilirsiniz. Masa ve sandalyelerin satış fiyat maliyeti yüksek olduğundan dolayı ekonomik açından en uygun olan kiralamaktır. Satın aldığınızı varsayarsak işletmenin açılışında yapmış olduğunuz maliyetlerin üzerine birde sandalye ve masa satın alarak maliyetinizi kat ve kat daha da arttırmaktadır. Satın alınan açılış organizasyonuna has olan masa ve sandalyeleri başka bir organizasyonda kullanmanız pek mümkün olmayacaktır.

Örneğin açılışta kullanmış olduğunuz bir kokteyl masasını yemekli olarak verilen bir sünnet düğünü organizasyonu çeşidinde değerlendiremezsiniz. Her masa ve sandalye bulunduğu organizasyona göre değişiklik göstermektedir.

Masa ve Sandalye Kiralama Firmalarının Size Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Organizasyon firmaları her organizasyon sahibinin telaşını ve hassasiyetini önemseyerek profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Açılış organizasyonları için masa ve sandalye kiralayan firmalar sanki kendi işletmesi açılıyormuş prensibiyle özen ve titizlikle hizmetlerini sunmaktadır. Kiralama firmasına gelen organizasyon sahiplerini gülen yüzle karşılayan firmalar müşterilerinin nasıl bir tarz ürüne sahip olmak istediğini netleştiriyorlar. Masa ve sandalye çeşitliliğinin gösterildiği bir katalog sunan firma zengin çeşit ve renk yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorlar. Renk ve model seçildikten sonra adet fiyatına karar veriliyor.

Yapılan anlaşmadan sonra kiralanma evrakı için imzalar atılıyor. Teslim tarihleri karara bağlanıyor. Masa ve sandalye kiralayan firmaların bir özelliği de isterseniz kiralamış olduğunuz masa ve sandalyeleri anlaştığınız tarih doğrultusunda organizasyonun olacağı alana bırakıp, organizasyondan sonra tekrar teslim almaya gelerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her şeyi yapıyorlar.

Açılış Organizasyonunda Kullanılacak Masa ve Sandalye Modelleri Nelerdir?

Açılışlar denilince aklımıza ilk gelen şey kokteyldir. Kokteyl bardaklarımızı koyabileceğimiz bir kokteyl masası da bize gerekli olan masadır. Evet, açılışlarda en çok kullanılan masa çeşidi kokteyl masalarıdır. Kokteyl masalarınızı açılışlarınıza özel rengarenk masa örtüleri ile süslediğinizde harika bir görsellik katacaktır. Açılış organizasyonlarda kullanılan diğer bir masa modelimizde bar masalarıdır. Bar masaları da, kokteyl masaları da kendi arasında birçok çeşide sahip olduğu için tarzınıza ve zevkinize uygun modeli daha rahat bulmuş olacaksınız.

Yaptığınız açılışlar işletmelerin ürünlerine göre de değişiklik göstermektedir. Bazı işletmeler yemekli ve ikramlı olduğu için daha farklı masa ve sandalyelere ihtiyaç duyulabilmektedir. İhtiyacınız olan her masa ve sandalye çeşidi kiralama firmalarından çok rahat bir şekilde temin edebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Kokteyl Masaları

Açılış Organizasyonu Kokteyl Masaları

Masa ve Sandalye Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Açılışlarda ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalyelerin kiralama fiyatları seçtiğiniz tarz ve modele göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca adet sayısı da fiyatını etkileyen diğer unsurlardan biridir. Birçok kiralama firması ara ara kampanya gerçekleştirirler eğer kampanya firmalarının kampanyalarını takip ederseniz çok uygun fiyata kiralama yapabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1