Pamuk Şekeri – Pop Corn Fiyatları

01.02.2020
PAMUK ŞEKERİ - POP CORN FİYATLARI

En özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda sizlere pamuk şekeri dağıtma hizmeti vererek daha kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. İstediğiniz bir alan pamuk şekeri makinesi getirerek tahta çıtalara istediğiniz özel kostümlerde ki personellerimiz ile birlikte dağıtım yapılmaktadır.

Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu, toplantı ve eğlencelerinizde en güzel etkinliklerden birisi olan pamuk şekeri dağıtımı yaparak çocukların sevinci hayal edebilirsiniz. Çocuklar kadar yetişkinlerinde oldukça ilgisini çekecek olmakta olup onlarından bu hizmetten memnun kalacağından emin olabilirsiniz.

Pamuk şekeri makinelerimizi tamamen hijyenik ve sağlık açısında zararlı olmayan maddeler kullanılmakta olup bu konuda çok titiz davranıyor ve herkesin sağlığını en iyi şekilde düşünüyoruz.

Pamuk şekeri makinesi kiralama işlemlerini isterseniz personelli olarak kiralayabilir ve bütün davetlilerinize ücretsiz dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Kiraladığınız taktirde sayı belirtip o sayı üzerinden bütün malzemeler getirilmekte olup bunların hepsi fiyata dahil olmaktadır. Hiçbir şekilde sadece makine ücreti ödemeyip ayrıca personel ve diğer pamuk şekeri malzemeleri buna dahil olmaktadır.

Personellerimiz bu konuda oldukça tecrübeli olmakta olup hem eğlence anlayışınıza daha hareketlilik katmakta olup hem de en güzel pamuk şekerlerini yapmaktadırlar. İstediğiniz taktirde personellerimiz Osmanlı figürlerini giymekte veya başka kostümler ile de dağıtmaktadırlar.

Popcorn arabası kiralama - 500 TL
Bilgi için arayınız
Patlamış mısır arabası kiralama - 500 TL
Detaylar için arayınız
Patlamış mısır makinesi kiralama - 500 TL
İletişime geçiniz
Pamuk şekeri arabası kiralama - 500 TL
Arayınız
Pamuk şekeri makinesi kiralama - 500 TL
Detaylar için arayınız
Pamuk şekerci kiralama - 500 TL
Bilgi için iletişime geçiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: