İslami Düğün Organizasyon Fiyatları

01.02.2020
Dini Davet Organizasyonu Fiyatları

Düğünler, hiç şüphesiz insanların hayatları boyunca en çok özendikleri organizasyonların başında geliyor. Her detayı büyük bir heyecan içinde hazırlanan düğünler, organizasyon firmalarının sunduğu hizmetler çok başka bir boyut kazandı. Çok uzun soluklu ve çok detaylı çalışmalarla hazırlanan düğün organizasyonları, hem gelin, damat ve aileler için hem de davetliler için unutulmaz anlar yaşanmasını sağlıyor. Alışagelmiş düğün konseptlerinin dışına çıkma imkanı sunan organizasyonlar, kişiye özel düğün konseptleri oluşturabilmenin de önünü açmış oluyor. İslami düğün organizasyonu da özel olarak hazırlanan düğün konseptlerinden birini oluşturuyor.

Firmamızda klasik düğün konseptinin (yemek, süsleme, gelin yolu, ekip ekipman temini vs.) yanı sıra, İslami düğün organizasyonları için sunulan özel hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Manevi bir atmosferde düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için onların istek ve beklentileri doğrultusunda,-tamamen onlara özel- bir organizasyon hazırlıyoruz.

İslami düğün organizasyonu tercih edenler için hizmet veren tasavvuf ekibimiz, ilahi sanatçılarımız ve semazenlerimiz; misafirler için unutulmaz bir gece yaşatmaktadırlar. Fasıl ekibi isteyen müşterilerimiz için de hizmetlerimiz vardır. Firmamız; teknik olarak her detayı düşünülmüş, gereken hazırlıkları sağlanmış, dikkat çekici kurgusuyla özenilmiş bir düğün organizasyonu sunmaktadır.

En özel gününüz, en güzel detaylarla süslensin istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz, talepleriniz doğrultusunda düğün organizasyonlarınıza İslami motifleri dahil etmekte ve sizlerin onayına sunmaktadır. Onayınızdan geçen organizasyon detayları, beklentinize uygun şekilde hazırlanır.

Tasavvuf ekibi, İlahi sanatçısı ve enstrümantaller (3 kişi) - 1000 TL
Detaylar için arayınız
Tasavvuf ekibi, İlahi sanatçısı enstrümantaller ve semazenler (5 kişi) - 1200 TL
Bilgi için arayınız
Sema gösterisi (mevleviler) - 200 TL
Bilgi için arayınız
Ses düzeni ve DJ - 1000 TL
Detaylı bilgi için arayınız
Fasıl ekibi (5 kişi) - 1500 TL
Detaylar için iletişime geçiniz
Bayan fasıl ekibi - 2000 TL
Merak edilenler için iletişime geçiniz

En kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabileceğiniz firmamızla görüşmeden, düğün organizasyonunuz için karar vermeyin. Profesyonel ekibimiz, sizin için kaliteli bir organizasyon hazırlarken; size yalnızca en özel gününüzün tatlı heyecanını yaşamak kalır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: