Açılış Organizasyonu Nasıl Olmalı?

20.02.2020
Açılış Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Açılış organizasyonları söz konusu olduğu olduğunda, organizasyon firmamızdan talep etmeniz gereken ilk şey, organizasyonunuzu ses getirecek bir kurguyla düzenlemiş olmamızdır. Şirketinizin hedef kitlesiyle ilk buluşması olan açılış organizasyonu dikkat çekmek için en önemli hamleniz olacaktır. Ticari itibarınız ile ilgili, müşterilerinizin ilk izlenimi açılış programınızda olacaktır. Bu yüzden açılış organizasyonunuzu güveneceğiniz firma, müşterilerinizle ilk buluşmanızı organize edecek demektir. Ne kadar kaliteli ve profesyonel bir organizasyon olursa, o kadar profesyonel izlenim bırakacaksınız demektir. Bu sorumluluğun bilincinde olan bir firma ile çalışmanızı öneririz.

Açılış organizasyonlarınızda, organizasyon boyunca teknik desteğini sürdüren firmalarla çalışmanız; olası aksaklıklarda yaşanacak krize karşı sizi ve kurumsal kimliğinizi koruma altına almış olur. Açılışlarda en çok ilgi çekecek olan süslemelerdir. İşe kaliteli ve sıra dışı süslemelerle başlanmalıdır.

Açılış organizasyonlarınız için vadiorganizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, size misafirlerinizin ilgisini çeken ve beğenisini kazanan açılış organizasyonları vadediyor. Açılış organizasyonu için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri size sunuyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle birlikte tüm ses ve ışık sistemlerinin hazırlanması, süslemelerin yapılması, açılış kokteyli ve açılış ikramlarının hazırlanması vb. organizasyon hizmetlerini sağlıyoruz.

Bayii açılışları, iş yeri açılışları, mağaza açılışları, market ve AVM açılışları gibi açılış organizasyonlarında sizler için sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyle:

  • İkram arabaları: Karnaval yiyecekler (pamuk şekeri, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, mısır, kestane vb.) için otantik ikram arabaları.
  • Tanıtım hizmetleri: Tanıtım elemanları, DJ, anons elemanı vb.
  • Açılış organizasyonu balon süslemeleri: İstediğiniz renklerde hazırlanan balon zincirleri, baon ağaçları, kapı süsleme, vb.
  • Açılış süslemeleri: Balon süsleme, tül ve kumaş süslemeleri.
  • Açılışa özel animasyon gösterileri: Kostümlü karakterler, palyaçolar, maskotlar vb.
  • Kokteyl masası kiralama: Açılışlarınız için kokteyl masaları kiralayabilirsiniz.
  • Kokteyl masası süsleme: İş yeri açılışlarınız için kokteyl masalarının süslenmesi.
  • Konfeti arabaları kiralama: Açılış kutlamalarınız için dikkat çeken konfetiler.
  • Açılış Kokteyli: Servis elemanları, kokteyl ikramlıkları vb.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

*

code

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: